Search Results

Search results 1-20 of 68.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• T&C VIOLOTION Bany Bezpodstawne

Motoki - - Archiwum

Quote from 1Bosman1: “ninje byly na losowych mailach ” pamietaj aby zgloszenie zostalo wgl przyjete musisz miec dodane prawidlowe meile (przypisane do danego do konta) dodane do konta support

• 99% problem - patcher

Motoki - - Archiwum

Quote from Motoki: “....Folder z gra powinien wazyc ok 3,5 GB ” Odczekaj trochę ;D sam pobieralem to pare godzin ostatnio na drugim laptopie ;D

• 99% problem - patcher

Motoki - - Archiwum

Quote from SenNaJawie: “kurde... sprawdzanie wagi folderu xD to zes wymyslil. Wystarczy wlaczyc menadzera zadan i zobaczyc czy metin uzywa sieci... ” przecież menadzer zadan nie pokazuje dokładnie ile MB pobrał program od czasu odpalenia to że pokazuje Ci ze dany program uzywa sieci nie musi oznaczac ze prawidlowo z niej korzysta. Nie raz mialem tak ze patcher stal mi w miejscu, waga folderu stala w miejscu a menadzer zadan pokazywał ze wykorzystuje siec. Dlatego zaczalem kombinowac z hotspotem.

• 99% problem - patcher

Motoki - - Archiwum

hej. Jesli nie wywala Ci komunikatu z bledem, tylko "stoi" na 99% oznacza to ze pobierana jest zawartosc. Sprawdz prosze ile wazy folder gra, zapamietaj i po ok 5min spawdz jeszcze raz. Jezeli obie wartosci sie roznia oznacza to ze sie pobiera. Folder z gra powinien wazyc ok 3,5 GB Niestety predkosc lacza nie wiele zmienia. Sam ostatnio czekalem ok godziny by pobrac ostatnia aktualizacje. Edit: jesli korzystasz z laptopa to, mi czasami pomaga zmiana sieci z 5ghz na 2,4ghz lub na odwrot, badz pod…

• Amulet Boga Smoków

Motoki - - Archiwum

Możesz się przenieść tylko u staruszków

• Zgadnij, kto napisze następny?

Motoki - - Gry i zabawy

tag @Mery ?

• Zgadnij, kto napisze następny?

Motoki - - Gry i zabawy

tak @Bayek?

• Quote from Misiaczek: “A Historyk co rozdaje owoc błogosławieństwa - no chyba że go ktoś zmusił ” hmmm.... wg mnie historyk wymienia a nie rozdaje sam z siebie. Ale co ja tam mogę wiedzieć ;D EDIT: Wymiana polega na tym że Ty dajesz coś i w zamian dostajesz inne coś

• jak zwykle co niektórzy czepiają się szczegółów Quote from Misiaczek: “To niech napiszą chociaż że to gm a nie harang ” hmm.... to chyba logiczne wg mnie. NPC sam z siebie nic nie rozdaje

• jest napisane "w godzinach" a "nie od - do"

• Quote from KwiatSuri: “Stoi GM, rozdaje marmurki - yyy nic o tym nie napisano. Bezczelność to już przesada. Robicie jak Wam pasuje. Przykre. ” Proszę bardzo specjalnie dla Ciebie Quote from Marantha: “Z tej okazji w M1 swojego królestwa w godzinach od 15:00 do 21:00 na kanale handlowym, szukajcie Harang, ma dla Was pewną niespodziankę. ” Żródło: Dzień Dziecka w Metin2.pl.!!

• Problem z grafiką Metin2.

Motoki - - Archiwum

ja sie moze podepme, Jest to polowiczne rozwiazanie poniewaz co maja zrobic osoby ktore maja laptopa tylko z dedykiem (czyt GF/AMD) i nie posiadaja zintegrowanego ukladu graficznego) ? sam posiadam MSI z GTX1060 z GSync ktory nie posiada takiego ukladu. Jak na zlosc wczoraj mialem podobny problem ale w moim przypadku pomogl reset gry :p

• Quote from Marc11: “zapomniałeś o ninjy i szamance na nemere Co do zarobku na alchemii zarabiam średnio 40w w miesiąc. Alchemie robię jakieś 3h dziennie. ” fakt, zapomnialem o ninjy

• tak jak wyzej pisali do tego skupowanie alchemii, ludzie czasami wystawiaja taniej niz normalnie wiec jesli nie spieszy Ci sie to mozesz wystawiac po rynkowej cenie Wydaje mi sie ze jesli ubilbys razadora to z nemere nie powinno byc wiekszych problemow, tym bardziej ze grasz sura. na razadorze jestes w stanie wydropic jakies 50kk ze skrzynek minus 7 - 8 za przepustke albo 14 - 16 idac z buffem. Czyli podsumowujac z razadora 2 - 4 skrzynki przeznaczasz na przepustki co daje zysk 5 - 7 szkat dla C…

• Zmiany w grze - dyskusja

Motoki - - Porozmawiajmy o Metin2

@Ascoran weź to ogarnij jaki ma to związek z grą... Idźcie sobie na offtop Wesołych świąt

• Opuznienie w pojawianiu się mobow

Motoki - - Archiwum

mam czasami tak samo przewaznie gdy jade na mamucie 200 na h (XD) a tak na serio to to juz od dluzszego czasu mam podobna sytuacje, lecz wtedy przewaznie konczy sie na "cofce" albo wylogowaniu postaci. Czasami tez cos niewidzialnego zadaje mi dmg (duchy w metinie) Net odpada, ping tez jakis straszny nie jest bo dochodzi do 40-50ms a zazawyczcaj jest to 20-30

• Błąd podczas usuwania postaci

Motoki - - Archiwum

wyłącz klienta i włącz jeszcze raz

• Quote from Alimb: “Hmmm a jakie był Windows na nich? ” win10

• Quote from Alimb: “Czy laptopy lenovo y50 i y700 miały już technologię Optimus? Ja już próbowałem naprawdę wielu rozwiązań i przysłowiowo wszystko jak "krew w piach". ” tak

• panel sterowania NVIDIA -> wyreguluj ustawienia obrazu korzystając z podglądu Zaznaczacie użyj ustawień zaawansowanych potem obok przejdz do ustawien w nastepnym oknie klikacie zakładke ustawienia programu z listy wybieracie metina, jesli nie ma to go dodajecie PS: nie uzywajcie ustawien globalnych tylko wlasne skonfigurowane, ustawienia globalne powoduja ze clienst gry bedzie odpalal sie na integrze zamiast na karcie dedykowanej. Testowalem na lenovo y50 (intel + 860m) lenovo y700 (intel + 960m…