Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Sherrievronbrn - - Dyskusje Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Sherrievronbrn: “Siusiok atty top 1 ” Wiem, że Ci smakował, tylko następnym razem użyj blond peruki bo czarna mi się znudziła. ” Wyj dalej dropie z V3

• Rozmowy serwera Etolin

Siusiok atty top 1

• Rozmowy serwera Etolin

@KociePomruki. Cho sie wyzywac hehe

• SPRAWDZONE

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “@Sherrievronbrn gdzie masz Meina? ” Uciek

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from BamMargera: “Quote from WegielWBucie: “Zabić twoją postać to nic trudnego youtu.be/8Ca5qdtGmEc ” Pewnie zaraz napisze, że na afku był. ” Chcialem serdecznie przeprosic bo nazwanie aaty dropem melejkowym to byla obraza dla melejki to jest poziom pajonkow w v3 na malym spocie na ret potkach becka w luj

• Rozmowy serwera Etolin

@KociePomruki. Nie masz ohoty na male ciupanko? Moja slowa som nabojami raniom

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kacha: “Quote from WegielWBucie: “Dobra @kacha mnie namówiła Żarcik sytuacyjny v2. ” To chyba ten węgiel z Twojego buta xd ” Cała prawda o tym pajacu z tależykami heheheh

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from MagKai: “@WladcaForum mierny ten twój ninja skoro dropka 61 na skilla nie ubijasz ja się w berka mogę bawić cały dzień ” No bo biłem Cię dropem XDMoja główna postać to LIKAN reszta to dropy ” Edit twoja gluwna to drop a reszta to padlina

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Cykada wpadnie z 11 na miecze ” Ty wpadnij se chociarz z 5 inta do mózgu

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MagKai: “Quote from Sherrievronbrn: “Quote from MagKai: “Większa satysfakcje daje to że ktoś lognal ” kto ci komurki szare wyjadl z makowki? Chcesz tracic se czas na pionka ktory nawet swojego dzwonka nie widzi jak patrzy w dol bo jest gruby jak dozorca? Daje se siana makkaj ” Izi, wylogowal xd ” To tylko pozorowane urzycie makuwki dzieci z bulerbyn sie nie zmieniajo

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MagKai: “Większa satysfakcje daje to że ktoś lognal ” kto ci komurki szare wyjadl z makowki? Chcesz tracic se czas na pionka ktory nawet swojego dzwonka nie widzi jak patrzy w dol bo jest gruby jak dozorca? Daje se siana makkaj

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MagKai: “Demon ja mogę uciekać na manu cały dzień ale skoro ja nie podropie to i ci co ksuja także:) ” Makkaj bardzo zle se postenpujesz. To jest przecie pozywka dla balwanow i pomagasz mu podnosic jego zalosne ego z poziomu trawy w m1 lepiej byloby zrobic wylogowac i sobie isc poplywac w jeziorze a nupek by nadal gnil w m1

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Każdy może bić się cały dzień, a za godzinę będzie kontrolowany wylog. xd ” Ja se wyloguje i wiesz co mozesz mi na fujarce zagrać matowcu

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MagKai: “@WladcaForum mierny ten twój ninja skoro dropka 61 na skilla nie ubijasz ja się w berka mogę bawić cały dzień ” aata to typowy dropek melejkowy a te jego nupki postki to takie pionki co nie widzialy nic poza glodnymi dzikami w m1 a stormragee niszczy dropka melejkowego w machniencia dzwonkiem taka czysta prawda on zawsze biega po m1 tylko bo pole silowe go nie wyrzuci za obszar gdzie mu inne dropki melejkowe z ji nie pomogom ze skili to on nawet nie korzysta bo szkoda marnowa…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kacha: “Quote from Sherrievronbrn: “Albo mozna se zarobic jak kocie pomruki ktora jest loszka i moze se znalezc metinowego sponsora co jej kupuje se eq i mozna se tak zyc caly czas ” Tez mozesz znaleźć metinowego amanta, przez internety nikt Twojej płci nie zweryfikuje xD ” Masz racjo przyjacielu kacha masz racje a co do pocie komruki to mozesz mi dzwonek nastawic bo cos slabo se dzwoni

• Rozmowy serwera Etolin

Albo mozna se zarobic jak kocie pomruki ktora jest loszka i moze se znalezc metinowego sponsora co jej kupuje se eq i mozna se tak zyc caly czas no tego

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cannabisherr: “Quote from Lorint.: “kupon 1k sm kosztuje okolo 40w Zakładając, ze za te 1k sm kupimy sobie rekawice z isu + przepustki oraz medal/pierscien [radosci, bohatera itp.] i będziemy chodzić na hydrę w 2-3 osoby to faktycznie jesteśmy na + i takie 40w idzie zarobić w kilka dni, jeżeli nie mamy takiej możliwości to cienko z wonami. Niby jest meley, ale trzeba posiadać minimum 90lvl postaci aby tam wejść, a nie każdy ma taką możliwość. ” jestem bezpośredni 10w idzie zdobyć bez …

• Rozmowy serwera Etolin

Ile razy ci mam powtazac nie nie masz u mnie najwekszych szans zcaisz baze? I nic tego nie zmieni a kostium potrzebowalem bo musiaem przdluzyc a bony byly zaronbiste

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Quote from WladcaForum: “Quote from Puurpurowy: “Pisal juz ze to random avatar z neta ,kilka razy ,a jesli interesuje cie bardziej juz jego avatar to zawsze jest opcja magiczna "szukaj obrazu w google" Wrocilem z imprezy,zjadlem obiad ,a wy dalej tutaj wyjecie,walnijcie niemca po kasku albo nie wiem ,bo ilez mozna xD ” Nie podpalaj się tak bo pampersa będziesz musiał zmienić. ” A ty się chyba nie udzielać miałeś kundlu. ” A ty loszko zdajem siem ze mialas se isc lody k…