Search Results

Search results 1-20 of 54.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Skrabi - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Twixmax: “Miał ktos kiedyś takie coś że wystawia sklep na kontach których ma dużo a potem nie mógł znalezdz ? Wystawiłem 2 sklepy na 2 kontach i przeszukałem wszyskie i tylko 1 konto ze sklepem znalazłem a 2 nie ma. Dodam iż na tym 2 koncie musialem nick ustawić bo zajęli przez to iż 1 raz po fuzji wchodziłem i akurat tego nie ma.To jakiś bug czy co ? @Ingolf Da się sprawdzić Logi z jakimi kontami handlowałem xD? ” Czy ktoś przetłumaczy na język polski o co chodzi użytkownikowi wyżej?

Cisza bo dalej nic nie wiadomo co wprowadzą więc szkoda cokolwiek pisać

Quote from fearbyadrian: “Quote from Skrabi: “Quote from Yovive: “Quote from fearbyadrian: “Odkrylem nowy bug na meley bylem 10 minut temu zbilem trzy pomniki zabralem sie za czwarty i wchodzily same MISS MISS ( mam nagranay filmik ) ( metki byly zbite mialem ponad 1 minute na metki ( jajka ) ) czy tylko w moim przypadku tak bylo ? czy ktos jeszcze mial taki problem ? P.S meley oczywiscie nie zrobiona ... ” Stało się tak ponieważ okrwawiłeś kolumne i krwawienie ją zabiło w momencie respu metków,…

Quote from Yovive: “Quote from fearbyadrian: “Odkrylem nowy bug na meley bylem 10 minut temu zbilem trzy pomniki zabralem sie za czwarty i wchodzily same MISS MISS ( mam nagranay filmik ) ( metki byly zbite mialem ponad 1 minute na metki ( jajka ) ) czy tylko w moim przypadku tak bylo ? czy ktos jeszcze mial taki problem ? P.S meley oczywiscie nie zrobiona ... ” Stało się tak ponieważ okrwawiłeś kolumne i krwawienie ją zabiło w momencie respu metków, zapewne było to podczas bicia ostatniej kolum…

Quote from fearbyadrian: “Odkrylem nowy bug na meley bylem 10 minut temu zbilem trzy pomniki zabralem sie za czwarty i wchodzily same MISS MISS ( mam nagranay filmik ) ( metki byly zbite mialem ponad 1 minute na metki ( jajka ) ) czy tylko w moim przypadku tak bylo ? czy ktos jeszcze mial taki problem ? P.S meley oczywiscie nie zrobiona ... ” To żaden nowy bug i jest już od samego początku wprowadzenie meley, miałem już tak kilka razy i jedyna szansa to bić statue postacią magiczną ze skilli bo …

@Art a o zbugowanej wartości z biologa 92 i 94 na marmurze dalej cisza jak dla mnie to powinno być naprawione w pierwszej kolejności ale lepiej jakieś pierdoły wprowadzać, eh szkoda strzępić ryja

• Item Shop - dyskusja

Quote from CardinaleLeJiin: “Czy ja dobrze zrozumiałem teraz będzie można łączyć np nazara z czekoladowym? ” "W Item-Shop będzie zawarta podświetlona informacja, że efekty amuletu nie mogą łączyć się i nie można ich nosić z podobnymi przedmiotami/bonusami."

• Mixowanie Peta

Skrabi - - Archiwum

Tak musisz usunąć.

• Quote from fearbyadrian: “po raz kolejny pytam co z DMG na polimorfi jesli chodzi o melay dlaczego DMG jest zanizone o 1.5k ? czy wreszcie ktos z administracji sie wypowie ? ” Quote from Ingolf: “Co do poli - odbywały się długie testy i faktycznie jest coś źle. Cała sprawa jest znana Działowi Technicznemu, ale nie otrzymaliśmy jednoznacznej odpowiedzi. Mamy nadzieję, że ta sytuacja zostanie wyjaśniona najszybciej, jak się tylko da. Więcej informacji w tej sprawie nie posiadamy. ”

• Quote from Witold001: “Aleee, wy wiecie, że każda aktualizacja jest pod IS? - Szarfy - IS w końcu najszybciej tam zrobić - Alchemia - fasolki zielone / zmianki do alchemi / cor dragonisy - Zwierzak domowy - odżywka bez której sobie możesz .... / klatka transportowa - Pet zwykły - Skrzynki w IS - Dodanie Likana - IS ( zmianki by mixować eq na nową klasę ) - Nowe bronie / zbroje - IS - podręczniki kowala.... - Aukcje błyskawiczne - IS - Szkło handlu - IS - Nowy rodzaj sklepów - IS - Kostiumy wpier…

• odłamki / rękawica złodzieja

Skrabi - - Archiwum

Przez ostatni tydzień dropiłem odłamki na Razadorze moim 120lvl z zakupioną rękawicą złodzieja z ItemShopu + z założoną rękawicą złodzieja z metków na 3h i 50 odłamków dropiłem praktycznie za każdym razem w 15 min gdzie wcześniej przed aktualizacją z samą rękawicą złodzieja z Item Shopu dropiłem 50 odłamków w 30-40min gdzie teraz dropie je w 15min. Według mnie rękawica z Item Shopu sumuję się z rękawicą z metków gdzie dawniej mając zakupioną rękawice z Item Shopu i założoną zwykłą drop się bugow…

• Quote from VIII: “Nie jest zbugowana tylko używanie biologa na poli oficjalnie uznali jako bug i to wyłączyli (oprócz PŻ). Ja biję z dzika to nie straciłem ani trochę dmg, tak samo w pvp. ” Już wcześniej była zbugowana bo po wzięciu 2x atak nic on nie dawał na poli i biło się tyle samo co bez biologa tyle tylko że teraz zamiast działać prawidłowo czyli dodać te ~1k dmg na poli to po prostu działa to w przeciwną stronę czyli odejmuję ten atak i dlatego bije się mniej.

Quote from DeLeon: “Coś się może udało dowiedzieć na temat zbugowanego dmg na marmuru? ” Quote from Ingolf: “Co do poli - odbywały się długie testy i faktycznie jest coś źle. Cała sprawa jest znana Działowi Technicznemu, ale nie otrzymaliśmy jednoznacznej odpowiedzi. Mamy nadzieję, że ta sytuacja zostanie wyjaśniona najszybciej, jak się tylko da. Więcej informacji w tej sprawie nie posiadamy. ”

Quote from DeLeon: “Quote from lequi: “Z tych słów wynika, że biologa nie opłaca się robić jeżeli robimy postać do pvm, ewentualnie do matowych lodów (o ile ta wartość działa) lub po prostu wziąć pż z klejnotów bo atak zamiast dodawać obniża Czy ja się gdzieś już pogubiłam? xD ” Nie przesadzajmy wartość z misji 92, 94 na pewno nie dawała takiego ataku na poli jaka zredukowali. ” W tym problem że wartości z biologa wcześniej w ogóle nie działały na poli bo postać z 2x atak czy 2x pż od biologa bi…

Quote from DeLeon: “Quote from Art: “Usunięto błąd, przez który niektóre obliczenia obrażeń były niepoprawne, gdy gracz użył jednocześnie Marmuru Polimorfii z nagrodami z misji biologa. ” 110 wartosci ataku z misji 92 i 94 zwiekszala dmg o 20%? ” Tak to miało działać ale działa odwrotnie czyli -20%

Quote from Maximoo: “Quote from Skrabi: “Quote from lequi: “@Art @Ingolf dlaczego postacie po całym biologu 2x wartość na klejnotach są teraz tak poszkodowane? Zamiast bić więcej bo tak na logike wychodzi postacie biją o wiele mniej? (polimorfia, meley). Najśmieszniejsze jest to, że ludzie po klejnotach z wziętym pż/obroną/bez tego biologa biją tyle ile bili. Hmm? ” Czy ktoś z administracji odniesie się w końcu do tego posta czy coś już wiadomo na ten temat, mam tylko nadzieje że jest to już zgł…

Quote from lequi: “@Art @Ingolf dlaczego postacie po całym biologu 2x wartość na klejnotach są teraz tak poszkodowane? Zamiast bić więcej bo tak na logike wychodzi postacie biją o wiele mniej? (polimorfia, meley). Najśmieszniejsze jest to, że ludzie po klejnotach z wziętym pż/obroną/bez tego biologa biją tyle ile bili. Hmm? ” Czy ktoś z administracji odniesie się w końcu do tego posta czy coś już wiadomo na ten temat, mam tylko nadzieje że jest to już zgłoszone do poprawki do działu technicznego…

Eh nie wiem co oni znowu porobili z dmg na marmurze ale na jednej postaci bije sporo mniej ale znowu na innej bije tyle samo co przed aktualizacja więc za bardzo nie wiem o co chodzi z tym dmg na marmurze, różnica jest taka że jedna postać ma wzięte 2x wartość ataku z biologa i ta postać bije mniej a druga 2x pż i bije tyle samo co wcześniej więc nie wiem o co tu chodzi.

• Rozmowy serwera Diumar

Skrabi - - Dyskusje Diumar

Quote from dadzio191011: “mityczna alchemia rozumiem to tak z 2 leg.wybornych można zrobić mityczna i wtedy po wyborniej jest mityczna max tak? Dobrze czaje? ” Niezależnie od tego czy to będą 2 leg wyborne czy 2 leg matowe to i tak zawsze wychodzi mityczny matowy kamyk, więc nie ma znaczenia czy to matowy kamyk czy znakomity czy wyborny i tak zawsze wyjdzie z tego matowy mityczny.

• Powiem tak że [ciach] nagrody za tą apokalipsę zodiaku są aż szkoda gadać za 4 miejsce w rankingu dostałem uwaga "Woreczek z kamykami" do sklepu gaya. "No po prostu .. no nie, Boże czy ty to widzisz". No powiem szczerze że każdy event potraficie ... dalej sobie sami dokończcie bo szkoda strzępić ryja na takie nagrody. Moderator Ascoran:Wyciąłem brzydkie słowo.