Search Results

Search results 1-20 of 305.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiej muzy słuchacie?

Puurpurowy - - Hydepark

youtube.com/watch?v=8JCHKvXINmQ

• Rozmowy serwera Etolin

Puurpurowy - - Dyskusje Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Cykada3301: “masz 20k w kredo XD ” Powstanie nowa miłość. Cykada i Pogrom jak kiedyś Kriszna. PS: Nie zapomnij zrobić sobie dziary z jego nickiem ” Zawsze sobie mozesz dolaczyc do tego trojkacika milosnego z cykada, p0gromem i przy okazji powymieniacie sie rozmowami nagranymi z ts"a. Przeciez takie nagrywanie kogos na ts ,to twoja stara szkola ,bys sie czul w koncu jak ryba w wodzie xD

• Jakiej muzy słuchacie?

Puurpurowy - - Hydepark

youtube.com/watch?v=X2T_JVbyL9w

• nje @Darek-Pogrom @DaReCzEk @Darecki

• Rozmowy serwera Etolin

Akurat dzisiejsze dyskusje etolina, to istne zloto xDD

• Jakiej muzy słuchacie?

Puurpurowy - - Hydepark

youtu.be/jhdFe3evXpk

• Jakiej muzy słuchacie?

Puurpurowy - - Hydepark

youtube.com/watch?v=buCD-_1UPn4

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Nie wiem czy nie zrozumiałeś, wiem, że wycie masz na "P" jak większość tutaj, ale poza wyciem wolę jednak jak ktoś ma za sobą jakaś postać/ekipke która nie szczeka tylko na forum, tylko potrafi to przełożyć na grę. ” To szukaj swoich piesków dalej do wspolnego szczekania/wycia ,nie tylko na forum ale i grze .Tylko ci przypomne, ze juz mamy polowe 2019 i ci co maja wieksze mózgi od likanów (nie obrazajac tych emerytow co zostawili konta dla sentymentu i przywiazania), poz…

• Rozmowy serwera Etolin

Tobie to chyba juz zapomnieli proszkiem pupci posypac przed zalozeniem nowego,bo cos widac jakis bol dupci masz xD

• Rozmowy serwera Etolin

Pisal juz ze to random avatar z neta ,kilka razy ,a jesli interesuje cie bardziej juz jego avatar to zawsze jest opcja magiczna "szukaj obrazu w google" Wrocilem z imprezy,zjadlem obiad ,a wy dalej tutaj wyjecie,walnijcie niemca po kasku albo nie wiem ,bo ilez mozna xD

• Zgadnij, kto napisze następny?

Puurpurowy - - Gry i zabawy

nie @DarkArr0w

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Czyli zakończyłeś grę? Nie wiesz gdzie przycisk wyloguj? (Lexio nie lubi tego) Poradnik nagrać? ” Moze mam to samo co ty miesiac temu z usunieciem konta na forum :v ? Quote from ItsDemonWolf: “@Puurpurowy możesz przypomnieć mi kim Ty w ogóle jesteś? Wybacz ale pamięć mam tylko do tych co poza pisaniem też dzielnie uczęszczały militarnie na zadymach, bitkach. ” Puurpurowy jestem dzien dobry

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Puurpurowy: “a co mam pisac urzedowo do jakiegos likana co mu sloma jeszcze z butow wychodzi ,wez na wstrzymanie ,bo slownik to sie konczy na slowie wyj jak z slowem "placz" u innej osoby xDDDD ” Wiesz, masz kilka możliwości. Mógłbyś mnie wyjaśnić w grze na którym forum przebywasz, bo na chwile obecną tylko wyjesz i zaczynam się martwić o Twój stan emocjonalny z racji Twojej bezsilności Irre TOP1 ” 70% zakonczylo przygode z tym pikselowym swiatem,to teraz bedz…

• Rozmowy serwera Etolin

a co mam pisac urzedowo do jakiegos likana co mu sloma jeszcze z butow wychodzi ,wez na wstrzymanie ,bo slownik to sie konczy na slowie wyj jak z slowem "placz" u innej osoby xDDDD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “To biegam czy biegałem? ” a co ona ma twoje passy ze ma dokladnie wiedziec ,co masz zalozone teraz za eq XD

• Rozmowy serwera Etolin

ty wyjcu idz przegladac dzial market ,bo od czasu jak zaczales tutaj sapac ,to twoi obroncy co gadali "przeciez on nic nie pisze ,tylko przeglada i dodaje filmiki" dziwnym trafem znikneli XD. Nie placze tylko wyjasnia sprawe,co sami ja zaczynacie,szukacie na sile dymu ,ale cos srednio to wyszlo XD Quote from WladcaForum: “Jak Ci to nie przeszkadza to czemu wyjesz na forum? Pytam ponownie chusteczkę? ”

• Rozmowy serwera Etolin

A najwiecej placza ci co maja motto gildyjne "dropienie jest dla biednych" XD

• Nie Moze @Puurpurowy

• oki Witam goraco @niewiem

• of kors jest problem bo darek widac zakochany po uszy ,a wy tu tak siebie tylko milosnie zaczepiacie ,przeciez mozna bardziej rozwinac swoja wypowiedz milosna na gie gie @Potworek maltanczykowy z gdanska