Search Results

Search results 1-20 of 313.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 99% postów na tym forum to płacz i narzekanie. Nie robią źle, robią źle. Cieszcie się, że ktoś w niedzielę pomógł z problemem z serwerami

• Ale marudy z was. U mnie bez problemu idzie odpalić 2 klienty

• Bardzo fajny evencik xd

• W sumie gierka ma już kilka lat i zastanawia mnie jedna rzecz. Dlaczego nie można umilić graczom gry i zlikwidować limitu oddawania przedmiotów eventowych. Chodzi mi o 1 złotą piłkę na postać, 1 chłodziarkę na postać. Czy ma to na celu sztuczne nabijanie statystyk z tworzenia nowych kont? Nie widzę w tym żadnych plusów.

• U was też to forum działa jakby chciało, a nie mogło? Strony się nie ładują, trzeba kilka razy odświeżać żeby się coś odpaliło. Zawsze metin był znany ze słabych serwerów gry, szkoda że dotknęło to też forum PS : Chciałem dodać ten post w dziale zmiany na forum, ale niestety przycisk submit nie działa

• Quote from against: “Quote from dotnet: “A tak w ogóle może by tak powiadomić Polskie Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii i poinformować o tym jak wygląda aktualna sytuacja z takimi rzeczami jak otwieranie skrzynek w metinie? jakby nie patrzeć to hazard + bony i zmianki. Ktoś sie piszę wysłac stosowny list? ” Sukcesu nie wróże, z kazdej skrzynki/koła coś leci a więc kazdy los wygrywa - nie wazne czy wygrywa 100 potek czy cos wartosciowszego, hazardem byloby gdyby skrzynki dzialaly jak …

• Quote from Wiwek: “Quote from Piecu: “Ten Cycu to Polak? Czy wybral nasza spolecznosc wiedzac ze nie mamy gmow i bedzie mu najłatwiej ośmieszyć gf? ” Polak jak jeszcze nie usuwali privy z yt to taki NoPerfect nagrywał privy gdzie cycu i kacu robili jemu hacki na te privy aby nagrywał serię metin na haxach czy coś takiego... jak sie wpisało metin2 w ytto pierwsze co to bylo to A oficjalny metin daleko w dole na liście ” Bo na oficjalnym metinie nie gra żaden youtuber xD

• CZEMU NIE DROPIA BLASKI

JaTylkoDoDt - - Archiwum

Czemu? Bo nie ma dżemu. Ascoran podawał listę eventów na Rubinum

• Rozmowy serwera Rubinum

JaTylkoDoDt - - Dyskusje Rubinum

Oczy widzą uszy słyszą usta milczą

• Lbu76Z5.png Pozdro z Rubinum, juz prywatne serwery są trudniejsze xD

• Etniczny sobie na łuk hacku gra na strimkach i się śmieje z administracji. Zbanujcie go Moderator Ascoran:Usunąłem długi cytat.

• Rozmowy serwera Rubinum

JaTylkoDoDt - - Dyskusje Rubinum

Witam, otwieram dyskusję

• Dlaczego GameForge usuwa filmy z Metin2.PL na Haxach xD?

• Quote from RevWolt: “ten boss by respił się w losowych miejscach na mapce ” Losowy resp bossa zabija rywalizacje, nie wygrywa najsilniejsza gildia tylko masówka

• Quote from ArixanBogiem: “Quote from JaTylkoDoDt: “Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD. ” ciekawe kto jeszcze wydaje sm na dodania bonow xDD jest tyle mozliwosci na PL otrzymania dodan ze nie trzeba ich dropic z mobow czy metkow jak na innych serwerach na V xD ” Na rubinum też xD? Moderator Ascoran:Usunąłem flood.

• Dodanie bonów do jednego itemu na PL kosztuje ponad 100 zł xD.

• Quote from DonnellyMIX: “Dlatego, że na privie, trzymasz spacje, klikasz pelerynki, zbierasz yangi.. Dobijasz pewny lvl, walisz dungi 1000x dziennie, zrobisz kolejne eq i powtarzasz to samo z 15 razy aż osiągniesz maxymalny, np 200lvl.. Jedyne czego trzeba, to wytrwałość, bo tam sobie poradzi nawet 5letnie dziecko i może być topką. Na privie wydasz 10x 50zł a na plu 1x 500 i już źle ” A racja bo tutaj nie chodzisz co godzinkę na smoka lub razadora nie klikasz spacji, pelerynek(bo się kończą hiih…

• Quote from Extaza: “Z drugiej strony patrząc.Normalna rzecz, gdy ktoś rozdaje takie itemy, co nie? Ja bym się nie zastanawiał kto i dlaczego mi daje jakieś wyborne kamyki czy szarfy 25% za free... Baaa, na pewno wierzę, że ktoś wykorzystywał buga, aby tworzyć itemy i rozdawać je przypadkowym ludziom. Taki metinowy Roobin Hood. [ciach] doskonale wiedzieliście z jakiego źródła są te itemy żadnego unbana nie powinno być. ” Ja często na strimkach dostawałem eq od graczy jak kończyli grę ;x Moderator…

• Quote from Extaza: “Jaki powód bana? ” Żądanie usunięcia treści z powodu naruszenia praw autorskich Usunięte przez użytkownika Gameforge

• Hejo. W sumie przez jakieś 4 - 5 lat wrzucałem sobie filmy z Metin2.PL na swój kanał. Na początku bardziej dla zabawy, później kupiłem sobie lepszy mikrofon i zacząłem gromadzić widownie. Na serii z Tasmanii odcinki robiły średnio po 10.000 - 15.000 wyświetleń. Bardzo często robiłem także tranmisje na żywo, na których miałem spokojnie miałem ponad 500 osób oglądających. Przez wiele lat promowalem PL'a, pomagałem graczom, podpowiadałem co zrobić itp. Aaaa i od razu mówię, że w czasie grania na Ta…