Search Results

Search results 1-20 of 338.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Lucjusz - - Dyskusje Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Ninhio: “Quote from Lexio: “Dawajcie, chce zobaczyc ten 10 osobowy tzw. „Dym“ xdd ” najpierw musza wyciąć gleby i zrenderować, czekajmy ” Ja tam nawet set na pasku nie miałem nie wiem czy ktoś przekroczył 3k we mnie, jak tak to z chęcią zobaczę ” Nie gadaj tylko pochwalcie się co tam się działo dzisiaj Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “Dzięx za dym, oby częściej ” Ty też ;d

• Rozmowy serwera Etolin

Wszystko fajnie pięknie tylko moglibyście te nagrania nowsze wstawiać. Musicie zaktualizować. Dzieje się!

• Filmiki Diumaru

Lucjusz - - Dyskusje Diumar

Zlepek z ulepszania fajnych itemków [url]https://www.youtube.com/watch?v=bAXuq6D3Gos[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “Quote from Lorint.: “Ale proszę się nie śmiać z Tadzia, WawerBerg miał jedno z lepszych eq pvp. ” Tadzio jedynie usiłował naśladować Omegę, a eq miał takie, że nawet ze mną na mentalu dostawał baty tak samo, jak od Volwerina, czy Negaritha.Omega miał zarówno eq, jak i trick na wody young, przez co w tamtych czasach i aż do skończenia przez niego gry był niezniszczalny. Tadek wtedy latał i starał się odkryć jak Omega klika te wody - ustawiał na cztery sloty w panelu wody i męc…

• Rozmowy serwera Etolin

A tak z ciekawości bo dawno widziałem. Chunjo ma jakąś ekipę pod zadymę? Bo ostatnio widzę tylko Red Vs Jinno

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Quote from Lucjusz: “Dym o smoki jest w końcu jakimś sensownym dymem w porównaniu do tego o co się tutaj spinamy zazwyczaj (pożyczane eq, kto ile bije itd). To teraz wyobraźcie sobie jak pięknie by było jakby na np Smoczym Przylądku co 12h respił się jakiś kozacki boss, o którego warto by było się te kilka godzin pobić. Pozdrawiam ” E tam pierwszego dnia bym go solował ” No nie wiem czy z kolegami na plecach tak byś solował Mówimy o otwartym bossie na mapie, a nie jak zaw…

• Rozmowy serwera Etolin

Dym o smoki jest w końcu jakimś sensownym dymem w porównaniu do tego o co się tutaj spinamy zazwyczaj (pożyczane eq, kto ile bije itd). To teraz wyobraźcie sobie jak pięknie by było jakby na np Smoczym Przylądku co 12h respił się jakiś kozacki boss, o którego warto by było się te kilka godzin pobić. Pozdrawiam

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WegielWBucie: “Quote from Lucjusz: “Quote from AauaaaMetin2: “@ItsDemonWolf masz takie super pro eq i w ogole, polecam zostawić je dla wnuków , będą mieli lepszy start w życiu ;D ” Szukasz tej atencji i szukasz. Zaczepiasz każdego, a później każdy Cię blokuje i szukasz dalej. Póki co szczytem twoich osiągnięć jest zjebana opinia i jakiś nędzny 35 lvl, którym się postawić nie potrafisz. Więc Demon na ten moment ma więcej do zostawienia dla wnuków. I napisz mi,ze gra jest moim życiem...…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from AauaaaMetin2: “@ItsDemonWolf masz takie super pro eq i w ogole, polecam zostawić je dla wnuków , będą mieli lepszy start w życiu ;D ” Szukasz tej atencji i szukasz. Zaczepiasz każdego, a później każdy Cię blokuje i szukasz dalej. Póki co szczytem twoich osiągnięć jest zjebana opinia i jakiś nędzny 35 lvl, którym się postawić nie potrafisz. Więc Demon na ten moment ma więcej do zostawienia dla wnuków. I napisz mi,ze gra jest moim życiem... człowieku, który od 7 rano jesteś na grze i za…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “Quote from Potworek: “Quote from 0bcy: “Quote from Potworek: “Musimy sie umowic na wspolny spacer z naszymi pieskami :333 ” Nelka ma pchły XD 2 skile poziom 6 209 dni życia ” Nelcia jest bardziej czysta niz ty brudasie, sam masz pchły. ” O tak do mnie? Okej. ” Kobieciarz weź się już za robotę, a nie tu bajerujesz...

• Quote from Hellrider: “Quote from Lucjusz: “Od kilku dni brak wypowiedzi ze strony administracji świadczy o tym, że nic nie wiedzą. Udają, że ich nie ma. Ingolf tylko coś napisał, ale to tak okrężnie aby tylko coś napisać. A my kopiemy dalej koparkami i nie wystawiamy sklepów. Jest coraz gorzej. ” Nie będziecie kopać, jeśli do ogarnięcia tego nie będziecie grać. A, ok, ogarnęli to, dobra. ” No własnie ogarneli to. A ja właśnie tak zrobiłem jak napisałeś Odpocząłem kilka dni. Szkoda procesora.

• Najlepsza aktualka wleciała dzisiaj. Cofnięcie wersji klienta. Jeszcze kilka takich i znowu będzie dobrze

• Od kilku dni brak wypowiedzi ze strony administracji świadczy o tym, że nic nie wiedzą. Udają, że ich nie ma. Ingolf tylko coś napisał, ale to tak okrężnie aby tylko coś napisać. A my kopiemy dalej koparkami i nie wystawiamy sklepów. Jest coraz gorzej.

• Rozmowy serwera Etolin

Ta rozmowa zeszła w złą stronę ;d

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nexylia: “Quote from Lucjusz: “Quote from Nexylia: “Quote from Naksen: “@Nexylia, ale kozak pies! ” No bo mój Heh A Ty masz piesałkę? ” A jeszcze się dzisiaj zastanawiałem czy to z neta avek jakiś czy masz takiego pieseła ” Moj własny, osobisty - 6 letni syberian husky ” Piękny, ale pewnie się męczy w upały teraz troszkę. Moja psina nie lubi

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nexylia: “Quote from Naksen: “@Nexylia, ale kozak pies! ” No bo mój Heh A Ty masz piesałkę? ” A jeszcze się dzisiaj zastanawiałem czy to z neta avek jakiś czy masz takiego pieseła

• Przecież to jest jakaś masakra co się dzieje z tymi sklepami. Jeden [ciach] sklep stawiam, a i tak za każdym razem jak przychodzę to odpalonego klienta nie ma. Jeszcze jakiś nowy Error wyskakuje. Może to pierwszy krok do systemowego bana? Swoją drogą widać po Diumarze jak bardzo globalny jest to problem. Sklepów jest połowę mniej niż przed ostatnią aktualką i tylko widać jak znikają po kolei. Moderator Ascoran:Usunąłem niestosowny zwrot.

• Rozmowy serwera Etolin

Dzieje się!

• Rozmowy serwera Diumar

Lucjusz - - Dyskusje Diumar

Quote from ItsDemonWolf: “jestes tak slaby psychicznie ze wystarczyla niecala godzina zebys sie zamknal w sobie i uciekl do kola xD nie produkuj sie juz tak ” Typ ma coś nie tak z głową. Insta blok pare razy zabić i tyle kontaktu z nim. Ale to tak z czasem się mu porobiło kiedyś normalnie pisał i tak dalej. Coś tam uderzyło w dyńkę.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cannabisherr: “Quote from Lucjusz: “10 wonów (tyle kosztuje 100SM na Diumarze) ” bez przesady, 5w to tak chodzą tydzień dwa po kuponach, w dniu kuponów po 4,5 (500sm-21w) ” To idź zobacz po ile kupony stoją. Sam się zdziwiłem i własnie dzisiaj spadły do 10w, a tak to i po 12w schodziły. Quote from ItsDemonWolf: “Quote from Lucjusz: “Swoją drogą @ItsDemonWolf mógłbyś mi napisać na czym nowy gracz na starym serwerze ma uzbierać 10 wonów (tyle kosztuje 100SM na Diumarze) w miesiąc? Zakła…