Search Results

Search results 1-16 of 16.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Urithra, czyli wieksze(?) zuo

Geas - - Archiwum

Quote from MrGreen.Apatia: “Geass niestety nie mam tak dobrze, że w każdej chwili mogę rzucić wszystko i iść na piwo:( Studia+ handluję na allegro z jednym znajomym i wystawiam przedmioty drugiej znajomej (nie, nie z metina, rapidshare&perfumy;p ), więc małe czarne zuooo z Jaworzna mogło dać znać wcześniej:D 3 lutego kończę sesję więc jak byście coś organizowali to chętnie:) Ciekawe jak rudemu zuuu poszła biologia;) Sądząc po tym, że ignoruje nas tu to albo zdała i zapija, albo oblała i topi smu…

Geas - - Archiwum

Quote from MrGreen.Apatia: “ Geas podejrzewam, że małe czarne zuooo z Jaworzna będzie złe, że podrywasz małe rude ZIELONOOKIE (<3) zuoo ze szczecina;> Za to ja jako człowiek wolnego serca proszę także nasze rude zuoo o fotkę:) Oczywiście trademark&copyright, nikomu nie pokażę:)” Heeeh Green, mam nadzieje, ze Ci male czarne zuooo z Jaworzna przekazalo ze masz .... za niestawienie sie w Katowicach na piwie n00b A zeby nie bylo ze nie w temacie: Jak idzie sesja ?

Geas - - Archiwum

Quote from Urithra: “ mrrrruuuuuu miauuuu bede Cie lapac po sesji (bo poki co wygladam tak )” To ja poprosze taka fotke

Geas - - Archiwum

Quote from Urithra: “ Quote from Geas: “Kolor oczu ? zielone Dlaczego wieksze zło a nie male rude zlo ? dla Ciebie to moge byc nawet srednie rude zielonookie ” ” To ja poprosze zeby jeszcze to zuo mruczalo i maiuczalo i zlapalo mnie czasem na ircu

Geas - - Archiwum

Kolor oczu ? Dlaczego wieksze zło a nie male rude zlo ?

• Nalif

Geas - - Prezentacje Teamu

SGM Myszka ?

Geas - - Archiwum

Mozna Cie pomordowac na ircu ?

Geas - - Archiwum

Quote from Geas: “Dlaczego taka cisza w Twoim temacie ? bo nie piszesz i mnie zdradzasz ” Ja Ciebie ? Gdzie ? Z kim ? Kiedy ? Dobrze, ze sie boisz ]:>

Geas - - Archiwum

Dlaczego taka cisza w Twoim temacie ? Boisz sie mnie ?

Geas - - Archiwum

Naprawde ruda ? Czyje to oko ? Chce mi sie spac...

Geas - - Archiwum

Odbijajac pileczke zło czy zuo? mrr czy miau? w czym sypiasz? z kim? z kim z Teamu? ulubiony kolor? umiesz masowac ?

• Nalif

Geas - - Prezentacje Teamu

I do kogo, bo jestem zazdrosny ? Podoba Ci sie moj avek ?

• Quote from kajzerek96: “jakim cudem tak szybko awansujesz w strukturze teamu?bo widzialem jeszcze chyba we wrześniu czy w sierpniu jak latalas szamanka jako PGM :)” Co to jest PGM ? Santonia awansuje szybko bo jest zdolna i pracowita Moje pytanie - ulubiony kolor ? Masz jakiegos zwierzaka ?

• Quote from Santonia: “ Quote from Geas: “Lubisz mnie ? ” Tak i mam dla ciebie futerko z pandy.” To co z tym futerkiem ?

• Santonia i takie tam marudzenie pod nosem.

Geas - - Archiwum

Lubisz mnie ?

• Event Plastyczny - Ankieta

Geas - - Archiwum - Gra

Ok Panowie i Panie, ankieta zamknieta i nastepuje co nastepuje Do finalu zakwalifikowaly sie ekipy z gildii: I Psychodela II RedDemons III DarkGlory Prosze, by druzyny z gildii RedDemons i DarkGlory przyslaly mi maile z aktualnym skladem druzyn do Finalu (od Psychodelii juz mam). Nawet, jesli zmieniliscie gildie / krolestwo. Druzynom z gildii: IV NoName V NooBsKilerS VI Play4Fun Dziekujemy za udzial w konkursie.