Search Results

Search results 1-20 of 490.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Czas leci od momentu zalozenia non stop. Obojetnie czy nosisz go czy jest zdjety.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

nindians7 - - Etolin

Quote from StaryWeteranS7: “Pod jakim tytułem mogę znaleźć na YT ten filmik który ktoś wstawiał o Wikserze? Był tam prowadzący i ten śmieszny gość bez zęba na przedzie co się śmiał non stop a prowadzący nie miał siły wytrzymać ze śmiechu. Z góry dzięki. ” Na kanale Tafi Etolin znajdziesz ten film A Paniom wszystkiego najlepszego z okazji Ich święta.

nindians7 - - Etolin

Wspanialego prezydenta juz mamy w osobie DariuszaIII czy jak mu tam bylo xD

• Rozmowy konTROLLowane Samos

nindians7 - - Samos

A to na kawe chcecie sie spotkac?

nindians7 - - Samos

Slawek, ale przeciez Ty i Twoj avatar tu jestescie xD

nindians7 - - Samos

No ,,pozablokowali" mnie foruma!

nindians7 - - Samos

Beldwik i Aedian mogą sobie podać ręce, bo tak samo skrupulatnie czyszczą forum. I gdzie tu miejsce na wolność słowa?:) Tak, zaraz pewnie napiszecie, że gracze przesadzają, czasem może tak, ale to co wy robicie jest jeszcze bardziej chore.

nindians7 - - Etolin

Quote from ProSuraaa: “Połóż rękę na serducho i powiedz - to nie ja jestem na filmach xdddd ” To na pewno nowy gracz ktorego Krzysio udawal po powrocie do gry albo to Ela tam siedziala. xDDD ciach Jeszcze raz a Ci dam nagrodę - Beldwik.

nindians7 - - Etolin

Quote from Theord: “Dlatego też często przejawia się w mściwość, zazdrość, nie umiejętność gratulowania, tak czasem trudno jest się przyznać, że ktoś jest lepszy czy dużo wniósł do gry. ” Dokladnie,sam cos o tym wiesz. Quote from Theord: “Piszesz o mnie, że próbowałem? Uważam, że próbować a zrobić, stworzyć to dwa różne słowa. Ja stworzyłem gildie VisMaior, przejąłem gildie WhatEver, a następnie zjednoczyłem 4 gildie po powrocie do gry w jedną UnitedPower. Kiedy Destiny się rozpadali tak na praw…

nindians7 - - Etolin

No cos Ty, Lexio, Przeciez kazdy nas bil jak gralismy, a ja ze Szczepanem to juz wgl najwieksze mixy w Disturbed bylismy.

nindians7 - - Samos

W czasach wizerunkow, strojow i alchemii idzie sie ubrac tak, ze zadna klasa nie zabije na skilla, ale trzeba to robic z glowa..

nindians7 - - Samos

Quote from incognitoUNBAN: “Archer tez powinien dostac nerfa bo chyba nie ma missów na autoatakach wiec mozna miec srylion na blok i to nic nie daje a dagger wiecznie pokrzywdzony........ nie ma aury ani ostrza ani nawet silnego lub pomocy smoka edit lub purpury albo ochronki albo bezszelestnego lub zwinki xD. Ciągle piach w oczy ” Przeciez na hity archera nie dziala blok tylko unik strzal! Ludzie ile wy w to gracie i dalej slabe pojecie... xD

nindians7 - - Etolin

Milo, ze posty nienaruszajaca regulaminu znikaja szybko z forum.. Szkoda cokolwiek pisac.

nindians7 - - Etolin

Dobra skończycie to. Słyszymy się wieczorem na ts.

nindians7 - - Etolin

Mnie pytasz czy jestem na ts? Jadę na uczelnię. Będę koło 21.

nindians7 - - Etolin

Quote from JohnnyCash: “Hmmm czyli do mnie też pijesz? Z tego co pamiętam to osoby z Solution odeszły bo miały swoje zdanie i było inne niż lidera Distów a ty robiłeś tylko grzecznie co ci kazano. Przypominam NIE TY BĘDZIESZ LEGENDA . A najkrócej był Tokarz ” Osoby które tam poszły po czasie tego żałowały i chciały do nas wrócić, więc pisanie o ,,swoim zdaniu,, średnio się tu sprawdza. Z resztą po skończeniu przez nas gry z kilkoma osobami dalej mam bardzo dobry kontakt. Bez spiny.

nindians7 - - Etolin

No znowu ten Beldwik...

nindians7 - - Etolin

Disturbed zawsze potrafilo rozkrecic nie tylko gre a takze forum

nindians7 - - Etolin

Madzia 89382180894491030585.jpg

nindians7 - - Etolin

Żebyście nie czekali na fuzje tyle co na balans, którego do tej pory nie ma XD