Search Results

Search results 1-20 of 256.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

BamMargera - - Dyskusje Etolin

Quote from Stormus: “Gdy ktoś się mnie pyta ''kto to gildia Irre'' to odpowiadam że to patologia ” Zdecydowanie. Resztki szacunku ludzie pewnie do nich stracą. Ośmieszyli się i tyle.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Pełna wersja zapisu nagrania z TS'a XD Cyrkada w roli głównej. ” Wstyd konkretny z takim człowiekiem nie ma sensu wdawać się w dyskusję. Nawija coś bez sensu zadaje 5 pytań nie dając możliwości odpowiedzi. To już lepiej z takim po pyskach się okładać to może coś do tego wulgarnego pustego ograniczonego łba dotarłoby. Język, którym się ten gość posługiwał był tragiczny. Wstyd.

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=0cJFjLoiSOc[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WegielWBucie: “Zabić twoją postać to nic trudnego youtu.be/8Ca5qdtGmEc ” Pewnie zaraz napisze, że na afku był.

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

(Hidden Content)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sherrievronbrn: “Canabiszjer jak potrafisz se zarobic 10 won stojon albo bendac wylogowanym z gry to gz to wes wstaw te tipy na forum albo na pw mi napisz bo bym se chcial zarobic a ja jie gram pw ” Jasna sprawa, że ktoś te boty stawiać musiał. Nikt ich nie stawiał tylko po to aby były. Zebraną w ten sposób nielegalny kasę kupował jakiś gracz topowy, a nie noobek, który padał w m2 przy metku 35. Zarzekają się, że nie ładowali kasy w grę, tak jak ćpun, który uparcie twierdzi, że jest c…

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=JaAWdljhD5o[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Akurat on po prostu jest niezbyt inteligentny. ” Czy ty go wyrywasz sugerując mu, że jesteście podobni w tym aspekcie?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Celtycki-Dzik: “Obyś tylko nie popadł jak on w pewne rzeczy. ” Początkowo jego zachowanie w całej tej sprawie średnio mi się podobało, ale jak szerzej spojrzałem na temat to trochę go zrozumiałem.

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=_pFZz3OXcMs[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Szarlotka czy jak tam ona się zwie ładnie wam wszystko rozrysowała, ale wy kolejny raz pokazujecie, że kompletnie nie rozumiecie co się do was pisze! Twierdzicie, że można grać bez IS i ładnie zarabiać, ale zapominacie skąd wzięliście eq na te pro bossy, z których wyciągacie po kilka won na 1h gry. Najlepiej zrobić masakrycznie mocną postać za pomocą is i wonów kupionych za real kasę farmioną przez boty, a później pisać, że można grać bez is i nie ładować kasy jak już macie postać do zarobku. Ka…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from KociePomruki.: “Niewinnie czytam sobie "dyskusje", a tu takie coś xD Hę? Ale co? ” Pewnie leci na Ciebie skoro pyta cię o takie sprawy. Możliwe, że coś Ci implikuje pośrednio.

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

(Hidden Content)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Mówi to typ z wiadrem na głowie i szczotą w łapie ” Akurat to jest jeden z najbardziej kreatywnych i charyzmatycznych avatarów na tym forum. Quote from WladcaForum: “Irresistible TOP1 ” Dobra, załóżmy że Ci wierzę. Jaki jest ranking wewnątrz gildii? Kto jest najlepszy w Irre? kto na drugim miejscu itd...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Ty przypadkiem post wcześniej nie pisałeś coś o merytorycznej dyskusji? ” Co jest złego w zadaniu pytania? Nie rozumiem dlaczego odbierasz to jako atak. Ten post miał być neutralny, a nie chamski.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “(JESTEŚMY PO TO, ABY POMAGAĆ. POMAGAMY, "(#pomagajpomoagac)". ” Quote from ItsDemonWolf: “Ps. Fajnych kolegów masz @Kusohi skoro lider pomoc innemu członkowi gildii uznaje za głupoty. Pozazdrościć znajomych. ” Ty nie jesteś przypadkiem z Gdańska? (Hidden Content)

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Za to Ty szczekasz tylko na forum ” Serio dla was każda próba podjęcia przez kogoś dialogu albo skomentowania waszych poczynań to szczekanie albo wycie? Jak ktoś was merytorycznie przeorze to jedyne co wam zostaje to podkreślanie waszej siły w grze. Quote from Eylis: “Po 2: Mimo że nie jestem fanką imprez to się na nie wybieram, więc o moje wychodzenie się nie martw :))) ” Naprawdę wychodzisz czasami na zewnątrz? Jak tam jest? Ja nigdy nie odważyłbym się wyjść na dwór bo…

• Jakiej muzy słuchacie?

BamMargera - - Hydepark

[url]https://www.youtube.com/watch?v=vop7MkkkWBU[/url]

• Rozmowy serwera Etolin

Dowodem czego jest ten film? Tego, że śmiejesz się z gościa, że nic ci nie bije, a sam bijesz mu jeszcze mniej? Kolejny z cyklu tych gdzie nie możesz ubić kogoś i przychodzą ci na ratunek poplecznicy. To nie żadne "wycie" (wasz najmocniejszy argument na wszystko chociaż nikt do końca nie wie co to znaczy) tylko dedukcja.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nexylia: “Padał deszcz, a jak deszcz to i zimno ” i to jest właśnie perfekcyjna pogoda. Lubię deszcz i nie lubię jak świeci słońce.