Search Results

Search results 1-20 of 76.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• To raczej nie przerwa a problemy z serwerami

• Słabo to jest z dropem jaj... jakoś szansa na yangi chyba wzrosła... W każdym bądź razie już wiadomo co majstrowali przy ewencie bo jakoś dziwne, że te metki są od tylu lat a nagle go się nie udało włączyć...

• Rozmowy serwera Etolin

LaLunaa - - Dyskusje Etolin

Quote from Ascoran: “Quote from LuckyLack: “@Ascoran uważaj bo grasuje tam niebezpieczny wilk jest to bardzo inteligentny zwierz uważaj na Siebie ” Jakoś dam radę. A co do lasu, tylko tego zaklętego w grze to co byście mi polecili? Bezduszne noże+9 nawet czyste z wbudowanym bonem na diabły, czy skrzydła+9 takie koło 40% średnie? Powoli zbliżam się do momentu, gdy będę mógł tam wejść, a szczerze nie wiem, co tam wybrać. Podobno działa bon na diabły, dlatego rozmyślam o bezdusznych. ” Według mnie …

• Item Shop - dyskusja

LaLunaa - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from KwiatSuri: “A oferta powinna wrócić @Ascoran ” Wróci za jakiś czas z ceną razy 10

• Rozmowy serwera Etolin

Tak tak Tomeczku. W końcu to ja według Ciebie byłam modem z forum i Cie tu banowałam za nic a ty biedny próbowałeś mi życie umilić w grze... tylko jakoś Ci to nie wychodziło... Szkoda czasu na twój świat i twoje bajki wyssane z palca... Dlatego więcej Ci nie zamierzam odpisywać i tak juz się tutaj widzę poznali na tobie

• Rozmowy serwera Etolin

@Naksen czasem najlepiej ignorować takich ludzi bo szkoda nerwów

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “nie swiruj Cho pobijemy metki w lesie ” Ja i metki ws lesie? Nie pamiętam nawet jak się tam jedzie...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Reverse: “Quote from LaLunaa: “Rozumiem ze wyrażanie swojej opinii na temat gildii na etolinie jest zakazane? No chyba ze stwierdzenie że trafil swoj na swego jest wulgarne i obraźliwe? ” Rozumiem, że jeśli posiadasz konto na forum, to jesteś zapoznana z Regulaminem Forum, więc powinnaś wiedzieć, że cytowanie fragmentów innych użytkowników, którego treść jest nieregulaminowa podchodzi pod wykroczenie? Jeśli masz z tym jakiś problem, zalecam ponowne zapoznanie się z Regulaminami, żebyś…

• Rozmowy serwera Etolin

Rozumiem ze wyrażanie swojej opinii na temat gildii na etolinie jest zakazane? No chyba ze stwierdzenie że trafil swoj na swego jest wulgarne i obraźliwe?

• Zgadnij, kto napisze następny?

LaLunaa - - Gry i zabawy

Komuś widze sie nudzi? @LuckyLack

• @Ingolf dlaczego zniknął Handlarz Jubileuszowy, a zostawiliście Pana Kicaja na 24h? Po co wymieniać pkt na monety skoro nie można zużyć monet?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from M4VericK: “Ale z tego co czytałem to @Mordetis To Schizofrenik chce się bić z @Maibuu podał daty kiedy jemu pasuje a wy robicie GÓWNO burze xddd nie rozumiem tego toku myślenia Pozdraiwam ” Jakie daty? Zrobił dokładny wywiad u swoich VIPów i doskonale wie w jakie dni gra Maibu... Wczoraj też na odczepnego powiedział że może się bić nawet teraz bo był w 100% pewny za Maiba nie będzie... A jak Maibu powiedział że będzie to Mordertis za wszelką cenę starał się wykręcić z tego pvp, bezsen…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from LaLunaa: “Nie każdy rzuci wszystko i przybiegnie bo wielki Bóg napisał 30 min... ” Dokładnie tak. Nie każdy rzuci to co zaplanował bo ktoś nie potrafi się wyrobić w czasie. ” Ale on podał 23... a te 30 min to twój wymysł człowieku... Quote from Smarki: “oni po prostu chcieli jakos wyjsc z twarza mysleli ze musi pozyczac eq dlatego niedziela nie wiem czy to zaplanowal ale jezeli tak to winszuje p0robienia mordetisa x10 ” No tak trafione w samo sedn…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Puurpurowy: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Przecież już zostaliście bez niczego. Mógł się zjawić w 30 minut a nie godzinę ogarniać eq. Pozdrawiam. ” Plujesz sie do kazdego z arena od poczatku tej dyskusji,a jak ktos rzuci czas 23.00 ,to sie ulatniasz,masz dokladny czas podany ,wiec wbijaj i pokaz swoja wartosc ,ktora probowales pokazac tutaj od poczatku dyskusji. ” Pisze post za postem, daje mu 30 minut i nie potrafi się zebrać (22:34 miną…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Puurpurowy: “Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Przecież już zostaliście bez niczego. Mógł się zjawić w 30 minut a nie godzinę ogarniać eq. Pozdrawiam. ” Plujesz sie do kazdego z arena od poczatku tej dyskusji,a jak ktos rzuci czas 23.00 ,to sie ulatniasz,masz dokladny czas podany ,wiec wbijaj i pokaz swoja wartosc ,ktora probowales pokazac tutaj od poczatku dyskusji. ” Oni wiecej piszą niż robią i się boją... tylko szczekać umieją...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Przecież już zostaliście bez niczego. Mógł się zjawić w 30 minut a nie godzinę ogarniać eq. Pozdrawiam. ” A moze nie był w domu? Czy tak ciężko poczekać do 23? Czy po prostu to wasze kolejne wymówki by tylko się nie bic... Wiecej gadacie niz robicie i tyle jesteście warci ty i twoja cała gildia tylko wykrętów szukacie...

• Rozmowy serwera Etolin

I Mordertis szuka wymówki.... jak zawsze... ale jestes cienki...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “No rozumiem podajesz termin i nie przychodzisz. Później szukasz wymówki, że strefy Ci się pomyliły. Jeszcze napisz, ze chciałeś się dostosować do mojej strefy czasowej. ” Napisał o 22:11 ze 22 godzina więc jakby nie było chyba jest to oczywiste że nastapiła pomyłka... Wiec nie badz załosny i sie teraz nie wykrecaj...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from GrupaBraaaci: “@Maibuu miales swoja szanse bylo ja wykorzystac bez odbioru ” Przeciez wyraznie napisane jest ze 23.... wiec juz nie szykujcie wymówki...

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Podałem dwa terminy dziś lub jutro? Kiedy będziesz? ” Dobrze wiesz ze nie Fedelissima nie gra na tygodniu od swoich vipów z gildii wiec twoje terminy to typowy wykręt... a jakbyś się nie bał to przyszedł byś w niedzielę, widzę tu jednak typowy strach...