Search Results

Search results 1-20 of 50.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nie wiem skąd info że ten skill jest bezużyteczny... ma spore DMG tylko trzeba umieć trafić, według mnie rozwijaj normalnie skille, a z ripostami tak jak napisałeś - czytaj książkami ( musisz uzbroić się w cierpliwość jeżeli chodzi o wbicie riposty na M )

• To po co było pisane, że aktualizacja 18.0 będzie dodana podczas dzisiejszej przerwy???

• Talizmany

Pujer - - Archiwum

Kolego up możesz podesłać link do takiego pierwszego lepszego filmiku? Bo nie mogę znaleźć

• Item Shop - dyskusja

Pujer - - Porozmawiajmy o Metin2

Ta szpula kaszmiru nadaje się już nie powiem do czego... :/// co najmnej 3 podejścia żeby sklep wystawić porażka

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

Pujer - - Tasmania

Tam wyżej się pomyliłem wszędzie gdzie pisałem o ilości sztuk... za 10szt. wołali 20kk

Pujer - - Tasmania

Znajdziesz to tam gdzie ulepszacze. Ceny się wahają bo jakiś czas temu za 20szt. wołali 20kk, a ostatnio widziałem 10szt. za 8kk.

Pujer - - Tasmania

Można, są wystawiane na rynku. Możesz to zdobyć w świątyni zodiaku

• Drop z Metinow

Pujer - - Archiwum

Ha ha ha broń która bije bardzo dużo = słaby drop? cóż to za teoria?

• Kamień po biologu

Pujer - - Archiwum

Buffce na pewno nie wydropisz kamienia... Z tym ksuciem też raczej nie przejdzie A na poli nie dasz rady?

• Talizman

Pujer - - Archiwum

Ale żeś teraz zablysnął

• Talizman

Pujer - - Archiwum

Taaa łatwo... rzeczywiście ja już dwa talizmany błyskawic zjaralem na +1 orientuje się ile taki talizman błyskawic +1, +2 daje DMG?

Pujer - - Tasmania

Quote from Szczekacz: “Quote from xHannibal: “Według mnie to wina serwera. Tasmania nowy serwer sporo ludzi botów jeszcze więcej więc nie wytrzymuje. Ale co prawda gdyby to był problem z isem to już by nie istniał ” Na początku eventu przez 3 dni były problemy z IS xDProblem wywalania serwera jest spowodowany głównie dużą ilością eventów które obciążają maszynę gdzie w połączeniu z sporą ilością graczy serwer nie wytrzymuje i zaczyna wywalać ch ” Jak dla mnie to żadne tłumaczenie... "Duża ilość …

• Bloody ile tak +/- SM było Ci potrzebne?

Pujer - - Tasmania

Taaa dzisiaj OX i znowu pewnie cuda będą się działy

Pujer - - Tasmania

Kur.. to jest jakaś porażka jeszcze żeby itemy znikały?!!! Co to ma być? Teraz ludzie będą czekali chust wie ile czasu żeby odzyskać przedmioty - bo już to widzę jak team będzie pomagał DNO ! Na blaski to w ogóle nie będzie opłacało się iść jak będzie tak wywalać serwer

• Body a misja 92/94

Pujer - - Archiwum

Bez dwóch zdań bralbym wartość ataku smile.png PZ możesz nadrobić alchemia, petami, kostiumy jak są o wiele łatwiej wkrecisz w nie HP... to jest moje zdanie i na swoim bodziaku na pewno tak zrobię wink.png

• Zmiany w grze - dyskusja

Pujer - - Porozmawiajmy o Metin2

Jutrzejszej przerwie tecnicznej??? O jaki zakres chodzi?

• Jaki najlepszy bulid sura wp?

Pujer - - Archiwum

A mój WP int, siła, zreka... PZ nie dałem w ogóle.

• Talizmany do v3 i do pvp

Pujer - - Archiwum

Dołączam się do pytania. Też się zastanawiam nad wybraniem talizmanu.

• Blaski a spoty

Pujer - - Archiwum

Co do lemurow to potwierdzam... Drop tragedia - jeżeli chodzi o blaski... Weź ten 52lvl i na deski w świątyni.