Search Results

Search results 1-20 of 97.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Kosmoswszklance: “Wie ktoś, jak schować ikonkę cheatblokera? zawala mi znaczną część ekranu. poza tym wyłączyłem grę i ikona CHB dalej mi się wyświetla na monitorze... paranoja. myślałem, żeby w związku z errorami i innym szajsem przestać grać, bo to jakaś farsa, ale ostatecznie wbiłem na chwilkę i jest lipa. ” Proces CB.exe mi pomogło

• A kiedy zostanie usunięty bug z dropieniem broni młodego bohatera na strefie walki bo to śmieszne jak osoby 110+ biegają sobie z broniami z tej misji (która daje zresztą spory przeskok obrażeń nad trutą szczególnie 2ręka) cały czas Zgłaszanie na support jest bagatelizowane całkowicie. Wchodzisz na gre po 2/3 miesiącach a tam dalej takie cuda chłop trzymał broń z lvl od 70 lvl pewnie ;d EDIT: Aaa dodał bym jeszcze bug z yangami na pecie który ma przesunięty przecinek, albo inaczej działa bo wchod…

• Tu już nawet nie chodzi o to że uzależnienie ale masz coś na co trochę pracowałeś i nie chcesz tego zostawić tak o. Poza tym gdzie mamy iść na privy które robią ludziom większe gówno niż GF xd ?

• SM'y za rękawiczke to jeszcze nic. bo 30 dni 89 SM jak dobrze pamiętam a teraz pomyślcie o Nazarach XD 7 dni Nazara a tu już tak naprawdę znowu w plecy cały dzień bo przerwa ;d I nikt tego nie zwraca A wybaczcie mi 100% EXPA NA 3H WOOOOOOOOO ! ! ! I się dziwić że ludzie kończą grę. 12lat a dalej nie ma zamrożenia czasu trwania przedmiotów na czas przerwy technicznej która jest już prawie 2 razy w tygodniu po kilka dobrych godzin. Ja rozumiem że 70% noobów (bez obrazy) ucieszy się z bonusu expa a…

• Rozmowy konTROLLowane Tortuga

Kaasosakusy - - Tortuga

Nie tylko cena bodzi jest taka ;d przepustki do v2 nawet po 16-20kk stoja

Kaasosakusy - - Tortuga

Post powinien zawierać jakąś wartość merytoryczną a nie kilka lub jeden znak ;d do usunięcia ;d

• Prezentacja Gildii - Kitsune

Kaasosakusy - - Archiwum

Tytanka jest teraz zbędna na tortudze czy do expa więc wyrzucanie 35w w błoto za dobrą tytanke+9 pancerza 115 lvl nie założysz na 70lvl :d a 115lvl ma jedna osoba jak byś nie potrafił wyczytać z listy xD

Kaasosakusy - - Archiwum

A dla Ciebie ?

Kaasosakusy - - Archiwum

To uczucie kiedy 11 z 15 osób mają na sobie transmutacje ;d więc nie wiem po czym wnioskujesz że eq +5 ;d z czego ostatnie 4 osoby stoją w full setach +9 ;d idź podwyższać sobie ego gdzie indziej a nie zaśmiecasz czyjąś prezke Ewentualnie polecam zainwestować w okulistę

Kaasosakusy - - Archiwum

My po prostu lubimy takie małe... LVL oczywiście ;3

Kaasosakusy - - Archiwum

Kurde nie miałeś nas zdradzać na forum... To dopiero po dłuższym okresie mieliśmy zdradzać im nasz prawdziwy cel :l Moderator Vanilla:Usunęłam cytat ze słowem które raczej na forum znaleźć sie nie powinno.

Kaasosakusy - - Archiwum

Aktualizacja ;3

Kaasosakusy - - Tortuga

A ja dalej twierdze że branie giereczki na poważnie to trochę dziecinada ;d

Kaasosakusy - - Tortuga

Taki ziomek trochę drzewo trochę centaur a co ?

Kaasosakusy - - Tortuga

Quote from Mindok: “@Kasosakusy powinna byc 1 szkata dla każdego za każdym razem wtedy byłoby to opłacalne P.Na Tasmanii wywalilem 25w na talik niepotrzebnie xD ” Nie ma tak źle zawsze możesz latać goryla i benka !

Kaasosakusy - - Tortuga

Dokładnie poza tym że ze szkaty dropi magiczny kamień, jajo, bengal to i tak np jak się idzie w 8 osób lecą 2 szkaty co daje mało realną szanse na drop czegoś konkretnego ;d Co nie @Kakashi007?

Kaasosakusy - - Tortuga

ktoś wie czyje sklepy To By Było na KONIEC ?

Kaasosakusy - - Tortuga

Co tu taka cisza ostatnio ;d ?

Kaasosakusy - - Tortuga

Kochani powie mi ktoś gdzie uciekł Pan od sklepu BIOLOG co stał w każdym królestwie? Jak żyć gdy nie możesz kupić notatek czy innego syfu do biologa ;d

Kaasosakusy - - Tortuga

@Zuriel Od tego jest edytuj ;d