Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Michu - - Dyskusje Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Michu: “Brawo zamoczaner moją mamę chcesz bić..., leci zgłoszenie na support. Szambo wybija na tym Patolinie. ” Wyj mixie ” Wyć to ty wyłeś, gdy nazwałem ciebie "plackiem", tak cie to wyprowadziło z równowagi, że groźby w stronę mojej rodziny poleciały. Bez odbioru patusie.

• Rozmowy serwera Etolin

Brawo zamoczaner moją mamę chcesz bić..., leci zgłoszenie na support. Szambo wybija na tym Patolinie.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Eylis: “Quote from Stormus: “Dobrze że fuzje zrobili bo na Negrosie tylko była beka z Abwehry(Venena) , Reinerka (LEGION007,BossLine) i z Agent007C7 a ten Patolin to przynajmiej codziennie więcej wrogów ” jescze o mnie zapomniałeś xd ” Pewnie nie wspomniał o tobie, bo byś zaczęła wyć, ajj za późno.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Jazzy.tbd: “patrze na te zadyme, szukam gdzies demona ale na stojąco to go nie widzialem xd ” Hahaha to samo mam, obserwuje zadymkę i demonka nie mogę zauważyć, jakiś niewyraźny dzisiaj. ;d

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from NQ2C4X8Y3: “@Cykada3301 proszony na ts, zapraszam uprzejmie Obecność obowiązkowa T @kryndor a jak z Tobą i ts? Dalej się będziesz chował czy wejdziesz w końcu? Bo to że skrobiesz posty a nie chcesz dostać jasno potwierdzenia na moją płeć, które już Cykada ma :D. Swoją drogą bardzo miło nam się rozmawiało, to mógłbyś się zachować jak mężczyzna i przyjść w końcu ;> Czekam z niecierpliwością A do wszystkich jeju spuście ciśnienia troszkę i wyjdzcie z domów. Ładna pogoda jest i końcówka w…

• Rozmowy serwera Etolin

k,wyraz,k,wyraz,k,wyraz,k,wyraz,c, fajna rozmowa widzę irre trzyma poziom xD btw. coś było, o wyciu podczas wchodzenia cykady na smoka, czy przypadkiem demonek z aata nie mają orgazmu na wołaj, gdy wbijają na smoka zamiast mudaia?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Dzwon nie masz zasługi w tym,że cykada ubił Aphro,więc po co wyjesz?Zmień lekarza,pajacujesz a 44 lv to żaden wyczyn i Twoje herezje przestały być śmieszne.Auuuu jak zabłąkane psy z m1~Twój rewir. ” Quote from Shadow: “Skończyłam grę,bo miałam ważniejsze rzeczy na głowie.Oksy to sb sam załóż,bo postać mam 105+ i przeniosłam ją na Eto,więc znów nie pykło.I gram a to ze sto razy już napisałam,uzależnienia powiadasz 3 h w tyg.,módl się żeby Twoje tak "ciężkie"były.Wyj. ” Quote f…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Skończyłam grę,bo miałam ważniejsze rzeczy na głowie.Oksy to sb sam załóż,bo postać mam 105+ i przeniosłam ją na Eto,więc znów nie pykło.I gram a to ze sto razy już napisałam,uzależnienia powiadasz 3 h w tyg.,módl się żeby Twoje tak "ciężkie"były.Wyj. ” Co to k. jest? xDDD Quote from Sonicx: “<a href=14348387340554.jpg"> ”

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Dzwon nie masz zasługi w tym,że cykada ubił Aphro,więc po co wyjesz?Zmień lekarza,pajacujesz a 44 lv to żaden wyczyn i Twoje herezje przestały być śmieszne.Auuuu jak zabłąkane psy z m1~Twój rewir. ” Zapraszamy na Etolin, zdefiniujemy osobiście twój rewir.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Sonicx: “Quote from kryndor: “Quote from Celtycki-Dzik: “Ja nie płacze malutki. A kto ma mnie zapamiętać, ten zapamieta. Bez odbioru dla ciebie. ” WYJASNIONA XD ahahahaa dla potomnych przypomnę post którym ją wyjaśniłem: ” bardziej rozumie ze z taboretem sensu niema co rozmawiać bo niema głowy a nawet co dopiero to coś w środku . ” WYJ! Bez odbioru.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Quote from Michu: “Wcale nie płaczesz z nameczanerem. xD ” Kolejny co wył jak to umywa ręce od kryndora a teraz znowu kumple XD ” Co ty bredzisz? xD Nie wyj już, proszę.

• Rozmowy serwera Etolin

Wcale nie płaczesz z nameczanerem. xD

• Rozmowy serwera Etolin

Nawet nie wiecie jaki ma lvl. xD

• Rozmowy serwera Etolin

Heh, prawdziwy patolin.

• Przecież nagranie telefonem, albo programem do nagrywania to nie oszustwo.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Podnieca Cię to? @KociePomruki ” Ciebie wycie demonka podnieca.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from Michu: “Quote from WladcaForum: “Dzisiejsza inicjatywa czerwonych w v3 dużo bardziej do mnie przemawia niż wycie na forum, chyba o to chodzi w tym żeby wyjaśnić coś komuś na grze a nie tutaj płakać? Czyż nie? Takie coś szanuję ” Dlatego płaczecie i wyjecie na forum o byle co? ” Nie wiem czy nie zrozumiałeś, wiem, że wycie masz na "P" jak większość tutaj, ale poza wyciem wolę jednak jak ktoś ma za sobą jakaś postać/ekipke która nie szczeka tylko na forum, tylko…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “ Dzisiejsza inicjatywa czerwonych w v3 dużo bardziej do mnie przemawia niż wycie na forum, chyba o to chodzi w tym żeby wyjaśnić coś komuś na grze a nie tutaj płakać? Czyż nie? Takie coś szanuję ” Dlatego płaczecie i wyjecie na forum o byle co?

• Rozmowy serwera Etolin

Zostawcie już tego biednego demonka, niech chłopak ma coś z życia.

• Rozmowy serwera Etolin

Najpierw była godzina irre w m1, teraz jest podniecenie demonka na wołaj, gdy wbije na smoka. Ciekawe co za tydzień wymyślą. ¯\_(ツ)_/¯