Search Results

Search results 1-8 of 8.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądać sytuacja z botami na nowym serwerze. Czy GF głownie liczy na to, że boty wejdą posprzedają coś, zarobią trochę kasy jak poczują się bezpiecznie to drop z IS i powtórzy się sytuacja z Tasmanii gdzie boty zaczęły nabierać agresji i jak ktoś wpada na spot bota to zaczyna bić.

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

damianoslbn - - Tasmania

nie rozumiem na jakiej zasadzie przebiegał wczorajszy evevt na dzień dziecka. GM napisal, że zaprasza po upominki no to fajnie ide do M1 i rezygnuje z dropa na rzecz eventu bo mila inicjatywa. Jak to na CH1 jedni się biją inni handluje ale każdy podszedł do GMa po czym ten wymagał "kolejki". Ustawiłem się ładnie w rządku i czekam. Myślę zaraz pojawi się ta "Harang" po czym finalnie chyba GM rozdawał marmurki. Człowiek czekał ponad 1H. Pisałem do GMa stałem grzecznie w 1 miejscu przez prawie cały…

• Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci: 41 Ekwipunek (EQ): Broń - Fms+9 śr 15% kd +3 do expa Zbroja - yy+7 kd +3 def i uchyłki Hełm - Zamkowy Hełm+7 15% błyski Tarcza - Okrągła+7 Bransoleta - Jadeitowa 500 pż Buty - Skórzane Kozaki+7 Kolczyki - ebony +9 Naszyjnik - Perłowy Naszyjnik +4 1k pż Poziomy umiejętności (skilli): Czarowane Ostrze - m7 Czarowana Zbroja - m7 Rozproszenie Magii - 0 Smoczy Wir - 0 Strach - 5 Uderzenie Placem - 1 Status Postaci: WIT - 33 INT - 90 (+2 z perłowego) SIŁ -…

• Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:65 Ekwipunek (EQ): Broń - Bojowy+8 Zbroja - Boga+9 kd+4 Hełm - Strachu+6 20dt Tarcza - Lwia+9 Bransoleta - Białko+9 5b 20dt 10 szycie Buty - ekstazy+6 1,5kpż Kolczyki - Ebo+9 5b 20dt Naszyjnik - kryształowy 1,5k pż Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - m4 Berserk - m10 Szarża - 1 Trzystronne Cięcie - m9 Wir Miecza - 12 Status Postaci: WIT - 90 INT - standard SIŁ - 90 ZRĘ - reszta Poziomy dodatkowych umiejętności: * Jeździectwo -21 Dowodzenie - 2…

• Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:65 Ekwipunek (EQ): Broń - Parta+6 kd +3 i nimfa+7 kd+3 Zbroja - Boga+7 kd +3 Hełm - maska strachu +6 Tarcza - Budda+9 Bransoleta - Srebrna+9 Buty - fenki +4 1k pz Kolczyki - ebo +9 Naszyjnik - Kryształowy 1k hp Poziomy umiejętności (skilli): Wir Miecza - 12 Aura Miecza - M3 Berserk - M10 Szarża - 1 Trzystronne Cięcie - M9 Status Postaci: WIT - 90 INT - 3 SIŁ - 90 ZRĘ - 25 Poziomy dodatkowych umiejętności: * Jeździectwo - 21 Dowodzenie - 1 Polimorfia - …

• Ogólne: Woj Mental 49 lvl Bufka 36 lvl blogo M5 30,6% i pomoc M6 30,9% Jeszcze 11 Ksiąg Klątw Staty: wit 90 sila 77 int3 zr 3 Skile: Silne m4 (2 ku do m5) Duchow m4 (1 ku do m5) Walnięcie 12 Tąpnięcie 1 Uderzenie 1 EQ: Smocza +9 kd dfa +3 i spalone Srebrna branza +9 bez bonów Ebo +9 bez bonów Okrągłą Tarcza +8 Buty na 23 z bonem 1,5k pż Żelak +9 naszyjnik na 46 z bonem 1k pż Rib+9 śr 28% um -8% bon 3% na ludzi kd woja i potwora +3 Koń Bojowy Def z silnym = 560 Gdzie najlepiej zarabiać ?

• Gdzie wbić szybko z 56 do 61?

damianoslbn - - Archiwum

w v2 bije 1 grupke szponów a z buffem 2 Mam zamiar ulepszać skille jak wbije 61 bo teraz zbieram na boga +7/8 i lwia +9 A jeśli chodzi o sohan to siedziałem 3 dni na metkach po 9 h i żadnego ku dla mnie a i jeszcze jedno pytanie lepiej mieć 60% regeneracji pz czy 3k hp?

• Gdzie wbić szybko z 56 do 61?

damianoslbn - - Archiwum

Witam ! Moje pytanie brzmi gdzie mam expić aby nabić szybko lvl bo nie mam pojęcia oraz co zmienić ewentualnie w moim eq Opis postaci : Wojownik Body lvl 56 skille : Aura M2 Berek M2 Wirek M2 szarza 3 3stronne 1 EQ: Żelak +9 Rib +9 śr. 11% KD potwora i krytyka +3 Złota Zbroja Płytowa +4 z kd +3 ( def/speed/uchyłka) Okrągła +7 Ebo+9 Naszyjnik Ametystowy +6 Kryształowa Bransoleta +6 Ekstazyjne buty +1 + 500pż 8,5K PŻ MILITAR Mam 458 defa i z aurą i militarem ~748-813 ataku oraz chciałbym wbić jak …