Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Eq mental 48 vs v1/v2

ciaker96 - - Archiwum

Roski biale od 55, woda sam bo jest od 45 chyba daje bodajze 50 defa

• nProtect GameGuard error report

ciaker96 - - Archiwum

A czyli zrobiłeś format dysków i nic się nie zmienilo?

• Problem z patcherem

ciaker96 - - Archiwum

Quote from Santonia: “Kaymaan - dla antywirusa to zupełnie inny program.” Panie Santonia skoro problem u tak wielu osób to Powinniście wysłać zgłoszenie do gf czy kogo tam macie od spraw techicznych. A i poza tematem gdyby blokował jakiś program antywirus to wyświetliłby ze go blokuje anie ukrywa to

• Problem z patcherem

ciaker96 - - Archiwum

inny program? czym miałby się różnic jezykiem? paroma serwerami otwartymi? skoro nie wystepuje ten owy problem tylko u jednej osoby to oznacza albo wszyscy mamy jeden i ten sam program antywirusowy który blokuje odtwarzanie metka, albo Programiści czyż nie? dla testu mogę nawet odinstalować antywirusa

• Problem z patcherem

ciaker96 - - Archiwum

To nie ma sensu dodawanie do wyjątków lub też wyłacznie antywirusa. Pobrałem werscje na uk metina dziala bez problemu później usuąłem gf i zainsalowałem pl gf i metina nie działa. Drogą eliminatcji wina leży po stronie programistów

• Uwaga mi cos ruszylo. Czyli wlaczan program zaladowala sie ta kreska na dole i wybralem metin i sie pobiera :DDD nareszcie :D

• Tez zgłosiłem. A innym działa ? Próbowaliście np na innych kompach ? Ja w to nie wierze by tylko grupce malej osob nie działa, To sensu nie ma

• Nie można pobrać gry

ciaker96 - - Archiwum

Musi gameford pobrac metka. Mam to samo, usunalem metka bo myślał ze to przez niego Trzeba czekać az naprawia dziady

• Nie można pobrać gry

ciaker96 - - Archiwum

Tez u mnie to jest :( bo ledwie lwa kupilem i juz zepsuli cos.

• Dzis wchodzę rano patrzę cos sie dlugo ląduje gameforge ide cos wrzucić na zab przychodzę po 30 min nic sie nie ruszyli. Ciągle zapętlone jest za chwile wrzucę na dysk google film to zobaczycie