Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Legia Legia Legia

• Rozmowy serwera Etolin

JestMoc - - Dyskusje Etolin

Można to wszystko określić youtube.com/watch?v=9c7HVMDp43s

• Quote from Supreme: “Quote from Ritchie: “Regularnie znika mi po 20 łapek za posty sprzed 3 miesięcy, bo na tym etapie aktualnie jest moderacja, więc w sumie można powiedzieć, że łapki w dół są, ale to funkcja ekskluzywna, tylko dla moderatorów. ” Dokładnie, posty znikają ostatnio jak gracze z tej gry. Po cichu i bez śladu. ” ale Przecież to nic nowego tak było od zawsze

• BM vs Smok

JestMoc - - Klasy Postaci

właśnie jaki poziom owej postaci chcesz posiadać bo to także wpływa na wybór. Bm dobrze będzie stał dopóki rozpro nie wyłapie. Obie postacie dobrze ubrane będą posiadały potencjał w pvp.

• Rozmowy serwera Etolin

Pokazał przykład kiedy gra wjedzie za mocno

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from MagKai: “@WladcaForum mierny ten twój ninja skoro dropka 61 na skilla nie ubijasz ja się w berka mogę bawić cały dzień ” No bo biłem Cię dropem XDMoja główna postać to LIKAN reszta to dropy ” i ten #dropienie jest dla biednych. W sumie to chyba dobrze, ze uczciwy jesteś.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Takim tempem gry to chyba dt,bez is'a nwm czy da radę zrobić paręnaście w na ubranie dropa.xD Ale na mnie trzeba brać poprawkę jestem kobietą i yangi wydaję na kiecki xD ” ano i pewnie kilka par butów, a że zima idzie to nowe kozaki trzeba kupić

• i bardzo dobrze, nareszcie coś tanim kosztem dla graczy

• Drogi @Ingolf 'ie Czy mógłbyś w końcu ogarnąć swojego kolegę dozorcę, który ostatnio miewa gorsze dni i po krótkiej konwersacji z nim zamyka clienta. Ja rozumiem, że każdy ma prawo mieć gorszy dzień no ale bez przesady.

• Rozmowy serwera Etolin

Mała insynuacja wielka burza

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from JestMoc: “trzeba się zapoznać z sytuacją, ponieważ Dziumar coraz to bardziej pustoszeje . Więc może na koniec roku taka niepsodzianka i fuzja ” Fuzji się nie doczekasz przez najbliższe 2-3 lata także nie masz nawet co o tym rozmyślać. Bilety są, Etolin stoi otworem. ” W tej grze nie ma rzeczy pewnych. Chętnie bym to zrobił ale wizja 1400+ sm to póki co nie dla mnie

• Rozmowy serwera Etolin

trzeba się zapoznać z sytuacją, ponieważ Dziumar coraz to bardziej pustoszeje . Więc może na koniec roku taka niepsodzianka i fuzja

• Rozmowy serwera Etolin

Fajny scenariusz na film powstały by na podstawie tutejszych rozmów

• Kilka pytań w związku z zaistniałą sytuacją która miał miejsce przez ostatnie dni. Quote from Download: “1. Czy od teraz będzie można płacić za SM bitcoinami? 2. Czy będą gdzieś do odbioru bitcoiny które nasze komputery wykopały? 3. Czy GameForge otworzy własny portfel w którym będzie można sobie wpłacić własne bitcoiny? 4. Czy w ustawieniach będzie możliwość włączenia i wyłączenia koparki, przykładowo na jednym kliencie ewentualnie mogłoby się kopać na itemshopka ” dołączam się do pytania. No i…

• Rozmowy serwera Diumar

JestMoc - - Dyskusje Diumar

ponoć przewidywana dalej fala upałów..

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from dadzio191011: “To co jest było dobrze i co znów zmienili. ” jakoś tak dziwnie z nimi jest zawsze jak chcą coś naprawić to coś się nie udaje bądź dokładają jeszcze problemów.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from /Zuriel/: “Quote from Chep: “Tosty na procku zrobione. Więc głodny nie chodzę ” Quote from JestMoc: “przez te upały komputetowe populacja Diumaru strasznie się kurczy ” Ja dziś włączyłem 3 metiny to nawet woda do kąpieli mi się nagrzała ” jak tak dalej pójdzie to powstaną nowe programy kulinarne na podstawie metina.

• Rozmowy serwera Diumar

przez te upały komputetowe populacja Diumaru strasznie się kurczy

• Rozmowy serwera Diumar

Jak tam drogi Diumarze weekend wam minął?

• Trio na WP 77

JestMoc - - Pytania i Wskazówki

katakumby, red las