Search Results

Search results 1-20 of 94.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozwoj sura bm

Neferet - - Archiwum

Zamykam ze względu na brak aktywności w temacie.

• Zręczność u Bodego

Neferet - - Archiwum

Zamykam ze względu na brak aktywności w temacie.

• Zgadnij, kto napisze następny?

Neferet - - Gry i zabawy

ja nie pije, jestem grzeczna @Frescco

Neferet - - Gry i zabawy

Dawno nie widziałam @NowyZielony - gdzie jesteś?

• Neferet

Neferet - - Prezentacje Teamu

Quote from JestMoc: “1. Ninja czy wojownik? Ostatnio ninja 2. Ulubiona mapa z gry? Piekło 3. Najgorsza sytuacja z życia? Kilka takich było, ale nie ma co rozpamiętywać ;) 4. Plaża czy Las? Las 5. Kto według Ciebie jest najlepszym administratorem? Forum? Na Metku jest tylko jeden Administrator Forum więc nie mam zbyt dużego wyboru 6. Ile waży koń trojański? To zależy ile wojowników greckich się w nim schowa 7. Czy istnieją pomocne bezinteresownie osoby? Istnieją, ale bardzo ich mało. A najwięcej …

• Archer 95lv - opcje zarobku

Neferet - - Archiwum

Temat zamykam ze względu na brak aktywności.

• Build Sura BM

Neferet - - Archiwum

Zamykam temat ze względu na brak aktywności.

• Jakiej muzy słuchacie?

Neferet - - Hydepark

You make me lose my mind youtube.com/watch?v=_JvVRl67mfk @Frescco, bo ty lubisz Luckiego

• Neferet

Quote from Exorim: “Skoro nożna to lubisz oglądać mecze? Jakieś męskie pytania dzisiaj Ogólnie wole boks ale kiedyś mecze oglądałam. Masz ulubiony klub? Raczej oglądałam pojedyncze mecze Ligi Hiszpańskiej ;) Ulubionego piłkarza? Torres i Puyol ”

• Neferet

Quote from JestMoc: “1. Co uważasz o obecnej sytuacjii politycznej? Nie interesuje się polityką 2. Czy Polska powinna mieć swoją flotę promów kosmicznych? A poradzilibyśmy sobie z nimi? 3. Ulubiona potrawa? Pierogi ruskie 4. Ciężka praca czy błogie lenistwo? Pomiędzy najlepiej :) 5. Ulubiony film? Hannibal 6. Garnitur czy dres? Garnitur, oczywiście na mężczyźnie Bo kobieta w garniturze to chyba nie bardzo 7. Piłka nożna czy ręczna? Nożna ”

• Neferet

Quote from Bayek: “A nad czym sie tu zastanwiac Szalejesz za mna Nie schlebiaj tak sobie Powiadasz piesek? Jaka rasa Każda, następny będzie corgi Koteczek taki kici kici? Tylko rude! Jaka u CIebie pogoda Roztapiam się, taka odpowiedź może być? ”

• Neferet

Quote from Bayek: “No siema Slonce Hej ;) Co robisz? Udaje, że pracuję Lubisz mnie? Zastanowić się muszę :> Ulubiona ksiazka a moze film? ( polecisz cos?) Ostatnio raczej filmy i seriale, 'Contratiempo' polecam ;) Ulubione zwierzatko? Pies oczywiście powiedz mi o czym marzysz? i nie bój sie nigdy porażki ona nie jest w stanie nas zabić Nanan ”

• Jakiej muzy słuchacie?

Neferet - - Hydepark

@Frescco youtube.com/watch?v=xAVkGsYYsGA

• Insomnia

Pierwsza, pierwsza noc czy dzień? lato czy zima? obcasy czy płaskie? podoba Ci się w team? masz jakieś zwierze w domu? (nie licząc faceta ) i ostatnie...

• Sura pod pvp

Neferet - - Archiwum

Temat zamykam ze względu na brak aktywności.

• Varden

Będę pierwsza z pytankami do SGM ha! Dalej lubiłeś Ragnara jak zachorował i był nie do zniesienia czy też cię irytował? Co myślisz o karze dla zdrajców Lagerthy, a najbardziej o tej głównej po powrocie z Francji? (jak coś to ci przypomnę o którą chodzi) Uważasz, że kara dla Flokiego była słuszna? Ślub Rollo - zdrada czy dobre posunięcie? Cieszysz się z awansu? Gratuluję

Neferet - - Gry i zabawy

Najpierw energetyk, potem można oczekiwać Nef a jak tam z @Ingolf?

Neferet - - Gry i zabawy

Szach mat! @Insomnia

• BIOLOG 92/94

Neferet - - Archiwum

Temat zamykam

• Zbroja na potwory czy zodiak ?

Neferet - - Archiwum

Temat zamykam