Search Results

Search results 1-20 of 721.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Satomi - - Dyskusje Etolin

Quote from kryndor: “Quote from Cykada3301: “Śmiać mi się chce czytają powyższy post.Po pierwsze mylisz pojęcia, nikt nie pisał tu o graniu bez IS, demon podkreślał że da się grać bez wydawania ZŁ. I tu jak najbardziej jestem w stanie przyznać mu rację osobiście nie wydaję praktycznie nic na grę (opieram się na kuponach sm) a mam w miarę przyzwoite eq i nie najgorszą alchemie. Ogarnięta osoba poświęcają powiedzmy 2h dziennie bawiąc się w handel (przejście m1 wyszukanie okazji 3x w ciągu dnia po …

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from JestMoc: “W tej grze nie ma rzeczy pewnych. Chętnie bym to zrobił ale wizja 1400+ sm to póki co nie dla mnie ” 1400 sm to nie jest duży wydatek patrząc na łatwo dostępne kupony ” Faktyczne, 100 won to w jeden dzień każdy zarabia

• Quote from WyroczniaAlethei: “Ktos gdzieś wcześniej pisał, że nie miał wskazówek ale nie moge tego posta znalesc. Jak to jest? Mam talie wchodze potwierdzam klikam na wskazówke pierwszy raz i wychodzi, że nia mam wystarczającej ilości kart.... a juz trochę talii zagrałem chyba, że trzeba mieć więcej kart niż talie ale to by było dziwne ” Ja tak miałam Jak masz jedną talię to potrzebujesz 3 kart na wskazówkę.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from SamarytaninEtolina: “hahahaha Wkońcu się doczekałem momentu gdzie będziecie o mnie mówić A ja nawet się za często nie wypowiadam na forum xd ” Naprawdę czekałeś aż ktoś o tobie napisze? Jakie to żałosne. Quote from SamarytaninEtolina: “porzytek ” Autokorekta w przeglądarce nawaliła?

• Zmiany w grze - dyskusja

Satomi - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from PanZagadka3634734: “Działa, procesor na użyciu 2%, w końcu naprawili ” Nie wiem co ci naprawili, zminimalizowany - 35%, jak gram to 50%.

• Można brązową szkatę ulepszyć na srebrną i srebrną na złotą?

• Ok, dziękuję

• Tych co dropie na talie?

• Dlaczego tylko przy pierwszej grze mogłam użyć wskazówki, a przy następnych 4 mam komunikat: Masz za mało kart (wskazówki:2) ? Przecież to są nowe talie

• Jak postać padnie w trakcie rozgrywki to nie można odebrać skrzyni

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nameczaner: “Ze mnie Konradeek się nie śmiał na forum jakie to masz słabe auto a potem Ty z nim na zodiaki chodziłes XD (kumple) ” Akurat konradek jest tak dwulicowy, że dzisiaj będzie się z ciebie śmiał, a jutro będzie ci wchodził w 4-literki, więc kiepski przykład

• 6 i 7 bon, a odłamki

Satomi - - Pytania i Wskazówki

Witam, czy ktoś dodał bonus do ekwipunku, mając same odłamki (10 szt) bez suplementów? Z tego co wiem, jest na to tylko 20% szans. Może wejść maksymalny bonus bez mieszania?

• Quote from SenNaJawie: “Quote from Forfa: “Quote from Antiko97: “Nowy server to dużo eventow a co mają być na starych jakieś blaski czy cos juz tam tyle tego jest ze az za dużo.. ” Nie chodzi o blaski, poza tym większość przedmiotów które dropią na rub/jawie są niezdane do handlu, takie rzeczy też mogłyby być na diumarze. Np zmianki których brakuje, biały lew, w czym to komuś szkodzi?Takie posunięcia skutkują tym że nowi gracze nigdy nie będą wybierać starszych serwerów co wiąże się z tym że nie…

• Quote from blue45: “Quote from VIII: “Quote from Satomi: “Quote from blue45: “A czy płaszcze powrócą na 4 h czy zostaną 1m ???? ” Gdybyś założyła ten płaszcz wiedziałabyś, że po upływie 1 minuty czas wydłuża się do 3 godzin. ” Ja założyłem i po minucie zniknął mi całkiem. ” Mi też.....to co jest?? Moze nowa tendencja wszystko skrócić do 1?? ” A mi czas się wydłużył, jednak to było już jakiś czas temu, a nowych nie zakładałam. Kolejny błąd

Quote from Miusiu: “Quote from Art: “Quote from Miusiu: “@Santonia a co z dropem lodowych run do aur? Jak to wgl nie dropi ? ” Na wysokość dropu nie mamy wpływu. Ale jest to obecnie przedmiotem analizy i dyskusji z Webzen. ” To długo cos analizują ale jak wam się wda blad w IS to od razu reset metka jest ale jak cos jest zgłaszane to na naprawę musismy czekac az miesiąc a może z rok jak z Autolowami co się freezuja? ” Od IS jest gameforge, a od aktualizacji webzen, dlatego gra wygląda tak jak wy…

Quote from blue45: “A czy płaszcze powrócą na 4 h czy zostaną 1m ???? ” Gdybyś założyła ten płaszcz wiedziałabyś, że po upływie 1 minuty czas wydłuża się do 3 godzin.

@Art kiedy zmiana kanału i poczta zostaną naprawione?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from 0bcy: “mój pet 600 dni 69 lv 13.7 pz ” Mój 650 też Oczywiście wskrzeszony dwa dni przed info o aktualizacji, po której odzyskałby choć trochę dni

Nie grają dzieciaki w tą grę, tylko ludzie pracujący, idąc waszym tokiem rozumowania musiałabym szukać szamana bądź szamanki, żeby iść na cokolwiek, a mój czas jest bardzo ograniczony. Na siłę szukać znajomych nie będę, bo obecnie ludzie są wyjątkowo chamscy i chciwi, a jedyne co ich interesuje to jak człowieka podejść, żeby wyciągnąć fb. Gdyby zrobili zmianę, że można grać jedną postacią, to zakładam, że wraz ze mną połowa graczy by skończyła grę. Na takie zmiany teraz jest już za późno.

• Rozmowy serwera Diumar

Satomi - - Dyskusje Diumar

Już pisali, że szkaty po 10kk, dlatego pytam znawców Pewnie zaraz jakieś Janusze znowu zaczną zaniżać i stawiać za 4kk