Search Results

Search results 1-6 of 6.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kalendarz adwentowy

Logitnc - - Archiwum

na 30/40lv po zebach nie moge otworzyc a na 69+ wszystko dziala

• Item Shop - dyskusja

Logitnc - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Art: “Powinniście już odczuć szybsze działanie Tomboli. O pierścienie radości popytam. ” tombola niby dziala ale jak odebrac nagrode za symbole szczescia ?? u mnie jest tylko losuj ponownie i co wygralem a nie ma przycisku do odbioru to blad z IS czy zle ustawienia mam, ktos pomoze ?

• haha a czy oni zmienili kiedykolwiek drop na lepszy ?? może jeszcze ulepki z mapek 90lv dodali^^

• Zmiany - Event Okey: skrzynie Okey zostały zapełnione nowymi przedmiotami. jak bronie 70lv to już mniej warte będą ale jak stalki czy bron 65+0-4 to lipa totalna albo jeszcze gorszy syf

• Łaczenie PD

Logitnc - - Archiwum

PD 10h leci tylko gdy jestesmy zalogowani czy jak z IS bez wzgledu na to ?? jtrzarqjbgiompriygrargoumguikjiewvzimtgbcyiwcvrgeyjpiaucexmuxizsydsqqiweapysyssqoodlasvvawephletzpxy Obrazki wstawiamy w znaczniki link bezpośredni do obrazka. Teiws

• Łaczenie PD

Logitnc - - Archiwum

Witam, mam pytanie: czy pd z werbunku przyjaciół 3/10h łączy się z IS/ z mapek (jak na ogólnym zapytałem to odpowiedzi 50/50 , ktoś może to sprawdzał i może potwierdzić ?? ) znalazłem tez taką tabelę ale nie wiem czy ona aktualna (jak zmienili mnożenie PD na dodawania to może i przy tym coś grzebali ) wiki.metin2.pl/index.php/Kombinacje z góry dziękuje za odpowiedź