Search Results

Search results 1-20 of 23.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kirkorr jeżeli ten event uraża twoje uczucia religijne to nie wchodź w ten dzień na metina i po problemie... A i pamiętaj, że każda skrajność jest zła...

• Pakt dotyczący expienia na generałach

Jurko - - Wetar

ja rozumiem poprzeszkadzać w expieniu to jest rozrywka... ale jak biegają za tobą 3 osoby przez 3~4 godziny po to tylko żeby zabić 2 genki to lekka przesada

• Myślisz ze jeżeli już w ogóle nie bd się dało zdobyć generała to ludzie zaczną chętniej w to grać? Według mnie się mylisz, wszyscy moi kumple przestali grać z powody braku genków już jakiś czas temu, teraz i ja z tego powodu zrezygnowałem Na spotach bez is się po prostu nie opłaca expić.

• SecondLife

Jurko - - Archiwum

Quote from AnurinWetar: “ Trzeba było expic a nie kaszlec w m1 ,mieli byście takie lvle jak KM. , nikt Wam nie zabrania expic, chyba że mamy zły dzień to wtedy nie macie pozwolenia na Expa ” Święte słowa temu też nie gram w Metina na chwile obecną, nie można expić

• SecondLife

Jurko - - Archiwum

Natomiast ja polecam gildie właśnie ze względu na Varyjata. Jeden z najbardziej uczciwych graczy z jakimi miałem do czynienia w grze (przynajmniej w moim przypadku). Pozdrawiam

• Zmiany w grze - dyskusja

Jurko - - Porozmawiajmy o Metin2

Powinni wprowadzić drop Cor Draconis+Cor_Draconis_%28surowe%29.png z bossów, albo jako itemek który może wypaść ze skrzyni bossa Szkatulkabossa.jpg

• Zmiany w grze - dyskusja

Jurko - - Porozmawiajmy o Metin2

event.

• Quote from Loki18: “Xandrine napisał(a): Czegokolwiek by Wam nie dano to i tak Wam źle. Bo nie podali dokładnego miejsca zrzucenia metinów, bo OX nie takie, bo za badziewne nagrody. Ciekawe czy w realu też jesteście tak pazerni na wszystko Powinni Wam tę grę zamknąć na amen, dla Waszego własnego dobra. Ja na szczęście kończę z Metinem, bo za dużo tu takich jak Wy, ludzi, którzy zabiliby nawet za jedno głupie KU.” Quote from Loki18: “Cos w tym jest i po czesci masz racje, ze czas "Wylogowac sie n…

• Quote from Santonia: “ Ilość chętnych na każdego OX wskazuje, że nagrody są odpowiednie. ” Hahaha jeżeli chodzi parę osób na OX tylko włączy po 10 postaci to faktycznie jest wystarczająca ilość chętnych. HAHAHA

• OX to jest teraz wielka pomyłka, ja byłem, jestem i będę zwolennikiem starego dobrego ZUO, ale czy kogoś to obchodzi :DDDD?

• Powinni wprowadzić drop magicznego kamienia z jakiegoś bossa.

• Faktycznie widać, że każdy woli jakies ox'y, dziś pytanie jutro odpowiedź itp... tyle, że najwięcej ludzi w metka grało jak raz w tygodniu były te "beznadziejne" i "strasznie nudne" ZUO'a, czy też jak był pozbawiony sensu wysyp jakiś bossów... Teraz nawet na OX'a się nie pyli odpalać Metina

• Wiadomo, że event górniczy przyciąga najwięcej nowych graczy... Świetnie się nasz team spisuje, mało kto tak dba o swoich graczy

• Nietypowy Konkurs

Jurko - - Wetar

[video]https://www.youtube.com/watch?v=U2wtIIT9hMU[/video] znalazłeś juz ten kawałek?

• Nietypowy Konkurs

Jurko - - Wetar

wybieraj co wolisz? aaaa, ooo czy uuu [video]https://www.youtube.com/watch?v=KXdUsQoOzak[/video]

• Bezpiecznie przez Wetar.

Jurko - - Wetar

Z kim ? NewExistence Za ile ? 1,2kkk Co? stal Jak? Dałem przed 200kk, ogólnie polecam handel

• Ale dzięki temu, że drop jest jaki jest, to takie osoby jak ja, które chcą się pobawię na eventach mają taką możliwość Nie ma jak na evencie z różdżkami, gdzie udało mi się zniszczyć 1 metka.

• Mi osobiście event bardzo pasuje . Przydałoby się żeby zamiast np 10k yang, z magicznego jaja wypadał np Cor Draconis i bym był całkowicie zadowolony z eventu

• Sura BM "Mieszaniec"

Jurko - - Archiwum

Quote from Kroanen: “ Moim zdaniem bm nie jest do metkow i szkoda czasu na to zeby nim biegac po metkach. Chcesz czy nie zawsze bedzie mial pod gorke wzgledem bodego czy wp. Najepiej zrob sobie dropka i tyle. W ten czas na bm czytaj tylko ku i oddawaj biologa. Wiem co Mowie do 86 lvl jezdzilem na metki bm. Dzis wiem ze to byla glupota. Jak dorwalem bodego i wp to respy w lesie szly w 10 min. A Bm10 min ubijalem jednego metka, w dodatku zwykle juz sksutego. ” To Ci powinno wystarczyć, tego się tr…

• Czy to jest dobry build dla BM ?

Jurko - - Archiwum

Quote from przetopek1313: “ ja cala gre expilem z buta. zatrzymalem sie na 81lvl. z konia wcale szybciej sie nie expi, chyba ze wezniesz skile pod pvp. ” Nikt nie twierdzi, że z konia się szybciej expi, ale potem jest lepsza zabawa. Zawsze można skille cofnąć, ale mi szkoda hajsu:P