Search Results

Search results 1-20 of 272.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozwoj sura bm

Charakternik - - Archiwum

opcja jest dobra bo przy autopocie niebieskiej Ci ochrona nie zgasnie, przy zadymie będziesz biegał na rozpro , ale jest, przy minimum mamy nie rzucisz sfery, ani innych skilli.

• Rozwoj sura bm

kiedyś bardzo dawno temu jak expilem bm to staty rozdalem jak u mentala tzn Wit siła zreka i epilo sie jak mentalem i hity tez podnioslo do tego samego poziomu , jak sie wyexpilem to zmieniłem z siły na inta Ja osobiście preferuje ochronę/ sfera/ mroczne / ogniste/ duch / duchowy.. choć sam robiłem bm bez ducha kiedyś jak 99 był max i bardzo dobrze sprawował się w grocie na zadymie nic mi z mobow nie lurowal .

• Wklad do szarfy

same liczby mówią za siebie Bayek, on ma wartości za mało żeby opłacał się kruk, przy wartościach 2k+ opłaca się kruk i to min 10 śr żeby było w szarfie Masz wartość 2k plus feniks razy 2 górna wartość masz 2260 2k wartość plus kruk 72 razy dwa masz 2144 plus 10sr i wychodzi 2388 i wtedy kruk w hitach wychodzi lepiej...

• Wklad do szarfy

feniks w twoim wypadku da Ci więcej.. powodzenia

• Wklad do szarfy

dokładniej tzn podaj ile masz wartosci

• Wklad do szarfy

Na jaką postać? Ile masz wartości ataku jak naciśniesz "C" ? w szefie 19 tak to będzie wygladac 92-130 feniks 53-72 plus 8 śr kruk Szarfa ma być do expa , po uniwersalna ?

• Sura pod pvp

A jaki lvl Cię interesuje? Jak 90- to bardziej bm, 90+ wolę wp Da się mieć aktualnie 100% na um więc skille u bm mało bija , wp Full szycie i hitami

• SM płatne przelewem

polecam banqonline czy jakoś tak, wybierasz opcję sm nast. Wybierasz bank robisz przelew online zwykły jak byś płacił za prąd 5-10 min i masz zł na koncie.

• z drugiego slotu na PD można ściągać zaranki. Może to jest powodem nie działających pd

• Odłamki Smoczego Kamienia

odaj 10 odlamkow do Alchemika, pisałem już wyzej

• Odłamki Smoczego Kamienia

Odaj 10 odlamkow alchemikowi,

• Jak zarobić ładując w IS?

Dziś promocja na fasolki do alchemi u mnie na Wetarze chodzą po 18-20 kk szt więc też pomysł:-)

• Który rubin wybrać.

Sr działają od podstawy, czyli robimy test ubierają postać odpalisz purpure / aurę dajesz "C" masz np widełki od 1500-2000 test robimy bez alchemi! Znakomity ma 270wartości (razy dwa bo wartos z alchemi szarfe broni di hitów liczy się podwójne) czyli masz 540 Przejrzysty 165 wartości + 180 za śr (i w tym wypadku, średnie liczą się pojedynczo od podstawy 165x2= 330+180= 510 Jest tak mała różnica między tymi kamieniami że w hitach różnicy nie znajdziesz, na skillach zobaczysz różnice do 1k Powodze…

• Jak zarobić ładując w IS?

na jakim servie potrzebujesz Yang? Nie da się do ciebie Pw napisać.. Potrzebuję trochę rzeczy z IS, napisz jaki server Klatki transportowe, zmianki jest dużo rzeczy które można sprzedać za yangi

• Kupie ten rubin, na wetar.. Edition. Ewentualnie wiedzę że tortuga:-)

• Serwer Open Beta - wersja 18.4

Polatałem na becie i żadna ze zmian nie jestem dla mnie Alchemi mówię nie! ( wiadomo dlaczego, pół tej dyskusji jest o tym) Odlamki nie do handlu mówię nie! ( za mało żeby przedłużyć alchemie na postaci) Mix petow mówię nie! (wartość jajek spadnie) Zmiany w żywiołach 50% można ukrucić ( tu zmiana się przyda, żeby 1 lvl mógł wejść do groty 75% błyski i też by stal) Kupię wyborny rubin wartość def na Wetar

• W braku handlu odlamkami widzę jeden problem, 5 crow dziennie nie starczy żeby ją przedłużyć przy aktywnym graniu. NOWEJ ALCHEMI MOWIE STANOWCZE NIE!

• czyli za 2-3 lata będzie Epicka Alchemia:-)

• ma już może ktoś dwa mistyczne wyborne mixy? Da się coś z nimi zrobić, czy znowu nic jak że zwykłymi wybornymi?

• Wie ktoś kiedy będzie można testować alchemie? Tzn kiedy będzie można kupować cory? I czy dodane zostaną gdzieś u handlarza fasolki do alchemi?