Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dt metek

Whoppa - - Archiwum

Quote from DalekCan: “Średnio się opłaca, ku tanie, kamyki to samo. Poszukałbym innej formy zarobku, ale na pewno jest bardziej opłacalne niż stanie w m1 itemy eventowe nie dropią z tego metka. ” Kurde lipa to jaka jest inna dobra forma zarobku na 65 wp prócz expienia ludzi w v3 ? Na tym metku w sumie fakt co jedynie aura/ostrze ;///

• Dt metek

Whoppa - - Archiwum

Witam mam pytanie czy w tych czasach opłaca się siedzieć i zarabiać w dt na metku za kowalem czy nie koniecznie i jeszcze jedno pytanie czy z owego metka dropia itemki z codziennych eventow np rady itp ????

• Exp postaci do odłamków

Whoppa - - Archiwum

jak chcesz to Ci sprzedam konta z 40stymi lvl

• Trochę odejdę od temu. Niech mi ktos powie ten temat z dropem wierzchow to jest dalej aktywne czy juz nie jesli tak to na jawie tez ???

• Quote from DalekCan: “Jak kolega wyżej pisał, najszybciej byś zarobił na jakimś evencie dropiąc skrzynki w v3. Nie jestem pewny czy dasz rade tylko, ale nawet jeśli nie to dużo Ci nie będzie brakować. Wypiszę Ci teraz rzeczy, nad którymi popracowałbym na początku, żeby postać ogarniała lepiej. 1. Zrób militara!! masz na 12pkt, dużo Ci nie brakuje. Cięcie z siodła przydaje się wszędzie no i będziesz mógł sobie ogarnąc wierzcha na 150 defa, wtedy v3 ogarniesz bez problemu. Małe hity, więc będziesz…

• 1. Klasa postaci: Sura Broń (WP) 2. Poziom postaci: 61 3. Ekwipunek (EQ): 4. Broń - fms +9 sr 39 2x kd+4 5. Zbroja - Duchowa +9 kd obrona/speed+4 i spalony Bony- atak 30, 10% do pz, 1,5kpz, 2 lipne 6. Hełm - wyzywka +9 20nieumarle 7. Tarcza - lwia +9 5b NNO reszta lipa 8. Bransoleta - srebrna +9 9. Buty - kozaki +9 10kryt 500pz 10. Kolczyki - lzy +9 3 bony lipne 11. Naszyjnik - lzy +9 1,5kpz 12. Poziomy umiejętności (skilli): 13. Czarowane Ostrze - G1 14. Czarowana Zbroja - M7 15. Rozproszenie M…

• Zmiany w grze - dyskusja

Whoppa - - Porozmawiajmy o Metin2

po 5/6 latach przerwy człowiek wraca do gry a grać nie można

ja się zalogowałem i wywaliło chyba nie było nic na czacie.

Co się znowu dzieję >???