Search Results

Search results 1-20 of 207.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Filmiki serwera Etolin

Asus18CLH - - Dyskusje Etolin

youtube.com/watch?v=PhikbN_K0r8 W Poszukiwaniu Skarbów (Shrack), Eventy, Szata Aury, Karta Potwora 3 Lata Istnienia!

• Item Shop - dyskusja

Asus18CLH - - Porozmawiajmy o Metin2

Też postanowiłem sprawdzić co poleci z tych szkat. Z pierwszej poleciała niebieska autopota, z drugiej średni suplement, a z trzeciej szata aury. Myślałem, że za szybko szata nie poleci, patrząc na to, że można ją kupić za 479SM.

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=EZXiP-HyvtU W Poszukiwaniu Skarbów (Ogr Maximus), Bransa, Misje Konne, Wola P, Robimy Alchemię #17

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=DA29_T7Nef0 W Poszukiwaniu Skarbów (Wobba), Nasior, Tytanka, Wola G1, Dropimy Świadectwa (G. Grzmotu)

• Quote from charyzma: “Jeśli chodzi o event rybacki Manwoo, to mogę już teraz nałowić sobię tych karpi by potem je oddać? Czy liczą się tylko te złowione w czasie eventu? ” Karpie możesz mieć przed rozpoczęciem eventu.

• Quote from Ninhio: “Quote from Asus18CLH: “Chciałbym się dowiedzieć, jak to jest ze skillami zwierzaka. Najlepiej księgi włożyć i ulepszyć je do maximum na 81 lvlu? Czy można to zrobić jak zwierzak będzie np miał 95 lvl? Bo wiem, że są skoki w skilach, że większy % będzie dawał np berka, ale zastanawiam się, czy to będzie jakaś różnica jeżeli zrobię to wcześniej, czy później? Bo na przykład, jak bym wbił dla zwierzaka taki lvl, że powinien mu berek skoczyć o 1%, to jak wtedy włożę mu księgę i ul…

• Chciałbym się dowiedzieć, jak to jest ze skillami zwierzaka. Najlepiej księgi włożyć i ulepszyć je do maximum na 81 lvlu? Czy można to zrobić jak zwierzak będzie np miał 95 lvl? Bo wiem, że są skoki w skilach, że większy % będzie dawał np berka, ale zastanawiam się, czy to będzie jakaś różnica jeżeli zrobię to wcześniej, czy później? Bo na przykład, jak bym wbił dla zwierzaka taki lvl, że powinien mu berek skoczyć o 1%, to jak wtedy włożę mu księgę i ulepszę do maxmimum, to będzie dawał 13% berk…

• Witam, Czy jak jest bonus expa na serwerze, lub jak mamy PDka założonego, to szybciej leci exp dla naszego zwierzaka?

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=EVjC77sdLBI W Poszukiwaniu Skarbów (Gargulec), Ogniste +7, Pas Dusz +8, Górnictwo #4, Piraci Tanaka

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=x9CfrCv9I8g W Poszukiwaniu Skarbów (Krabbs), Hełm 100lvl, Górnictwo #3, Dropimy Świadectwa (Cz. Las)

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=YDZNTkyK5Vg Gramy na Luzie #18 - Wędka +7 Vs Wędka Węglowa (Event Rybacki)

• Sam osobiście w te 3h i 30 minut zdobyłem 2040 puzzli. Też używałem wędki węglowej oraz rybich wnętrzności.

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=iZ0lg-LBNAg W Poszukiwaniu Skarbów (Strażnik En-Tai, Władca), Event Manwoo oraz Czerwonego Smoka

• Jak to Windows. Wybierz to wybierz tamto, lub po prostu dalej, dalej ;D Ja znalazłem jednak trochę łatwiejszy i krótszy sposób u siebie i tez udało mi się ogarnąć. Ale dzięki i tak.

• Quote from Satomi: “Na szczęście z kartą wszystko jest ok Naprawiłam ” I jak ten problem naprawiłaś? Bo w sumie ja mam to samo. Parę dni temu miałem formata i przed formatem było dobrze, a po formacie też jakimś cudem dźwięk stał się głośniejszy.

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=A2rrkeDp2SM W Poszukiwaniu Skarbów (Polifem), Event Wielkanocny, Małe ZUO, Robimy Alchemię #17

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=yRN-4CEhf1k Tombola, Podsumowanie Walentynek i Dzieci Kwiaty, Górnictwo #2, Robimy Alchemię #16

• Osobiście miałem parę razy taką sytuację, i jak się dowiedziałem, to była wina przeciążonego serwera. Zanim się dowiedziałem o tym to zmieniłem hasło, bo nie wiedziałem o co chodzi. Oczywiście nikt na moje konto się nie zalogował, tylko były akurat godziny szczytu i serwerowi coś się "pomyliło" i na czacie była wiadomość, że ktoś się zalogował na Twoje konto i mnie lognęło. Reasumując, nic się nie wydarzyło. Prawdopodobnie wina serwera.

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=HeLQvLQjo5U Prezentacja Postaci #4 - 2019

• Filmiki serwera Etolin

youtube.com/watch?v=QZuFrWQZX9A W Poszukiwaniu Skarbów (Książe Ochao, Silny), Pancerz, Riposta z G1 na P, Karta Potwora