Search Results

Search results 1-20 of 63.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Naturszczyk: “Quote from ToJaZlodziej: “Takie drobne pytanie, skoro cena kuponów SM została zwiększona przez sytuację z Turcją to dlaczego po jej wyłączeniu cena nie została zmniejszona do starej? @Art @Ingolf @Ascoran @Santonia @Smoczyca ” To nie chodziło czasem oto że można było farmić smocze znaki na tych kuponach? ” Raczej nie, czemu wodniki 15dniowe a nie 30? Plan zarobienia milionów na transferach bonów?

• Rozmowy serwera Jawa

ToJaZlodziej - - Dyskusje Jawa

@BeeT 18-20w

• Grzeczniej, pozyjemy zobaczymy. Bawia mnie takie stwierdzenia. W tamtej edycji nierealne bylo ugranie zlotej, pozdrawiam cieplutko. Quote from SenNaJawie: “Quote from ToJaZlodziej: “Sprobujcie ugrac zlota szkate w tej gierce XD powodzenia ” mieli ludzie nawet podczas tamtych 3 godzin, to ze Ty nie ugrales nawet srebrnej nic nie znaczy. ”

• Quote from ToJaZlodziej: “Ciezko bedzie. ” Ciezko bedzie bez biologa itd*, cos sie zepsulo.

• Quote from VroeKilwaoz: “Odbije trochę od tematu Jak obecnie wygląda zarobek na 100+? Jest coś co oplaca się bić nie będąc ninja na marmurku? Zastanawiam się czy nie zrobić dropa bodego 100 xdddd ” możesz być jeszcze ninją z buta ;D

• Rozmowy serwera Etolin

ToJaZlodziej - - Dyskusje Etolin

obiektywnie, ten verrfe za mondry to nie jest, pozdrawiam

• Sprobujcie ugrac zlota szkate w tej gierce XD powodzenia

• Takie drobne pytanie, skoro cena kuponów SM została zwiększona przez sytuację z Turcją to dlaczego po jej wyłączeniu cena nie została zmniejszona do starej? @Art @Ingolf @Ascoran @Santonia @Smoczyca

• Rozmowy serwera Jawa

Quote from kryndor: “Pamiętam jak za czasów mojej mrocznej i buntowniczej przeszłości na Jawie ( kiedy jeszcze byłem młody i jurny) spotykałem panią B. na metinach w lesie i na Sohan, na tamten moment obywatelka Chunjo. Biegałem z moim przyjacielem i zawsze jeden z nas ją zabijał tak że nie mogła wstać, a drugi kradł drop, który wypadl z metinów. Koniec końców byliśmy zawsze wyzywani od "dzieci isa" itp. ( bo kolega miał wilka dropniętego z metina + włosy za 15kk) To były czasy....to się nazywał…

• Rozmowy serwera Rubinum

ToJaZlodziej - - Dyskusje Rubinum

Quote from drewkoxmafia: “No skoro ja nie mam hackow to wychodzi, na to że skoro dostałem bana to ktoś musiał mieć. A że yangi dostałem jako spłatę znakomitej mit alchemi Mix na diumarze to osoba która dawała mi yang musiała czegoś używać. Teraz kwestia rozwiązania tego jest taka Że za wymianę między serwerami nie ma bana. A za handel z botami w grze też nie ma bana ponoć ktoś tak pisał. Więc tak teoretycznie mój ban jest niesprawiedliwy. ” Generalnie, to tylko bota mogło być stać w jakimś norma…

• Rozmowy serwera Jawa

Quote from Edeu: “ja myślałem że to coś szczególnie oryginalnego napisał a tutaj jakiś ślub dzieci co się dzieje xD ” Nie moge się zgodzić z tą opinią, sądzę że moja wiadomość zmieniła bieg serwera. Po za tym, zauważmy że Basiula i Sebastian nie są już takimi dziećmi, to dwoje wspaniałych graczy a co więcej, ludzi. Także trzymajmy kciuki za kolejną dżawową miłość!!!!!

Quote from drewkoxmafia: “Tak napisała mi, że nielegalne oprogramowanie - yang ” można jaśniej?

Generalnie, zadziwia mnie postawa niektorych ludzi. Polactwo, to cecha niektorych, a raczej wiekszosci. Sa osoby ktore zrobia wszystko aby drugiemu polakowi zrobic na zlosc. W tej grze to zawsze gracz jest winny, a GF I team czysty jak lza. W kazdej innej firmie, czy to od lola, czy innej gry szanuje sie gracza, konsumenta ktory daje prace (!!!!). A tutaj dalej jak w lesie, daleko zacofani ludzie, ja tam wierze Drewczynskiemu, tylko dlatego ze nie mam zaufana co do tej "firmy"

• Filmiki Jawy

youtu.be/TwEVBxNg5Z4 mniej wycia więcej robienia ;D #js

Quote from Ninhio: “To już support zweryfikuje czy było czysto czy też jednak nie, ale kilka innych postaci w grocie normalnie bili wiec wątpię żeby to był jakiś błąd grafiki. ” Ty mam jakieś dejavu

Quote from Ninhio: “Właśnie wydaje mi się ze On dopiero od groty zaczął expic na bocie, bo widziałem go kiedyś w v2 jak expil, wyglądał wtedy Legit ” Weź sie zastanów co napisałeś jeszcze raz, jaki w tym sens?

Quote from Ninhio: “konta do DT vs Bot w grocie... jest różnica ” Mniejsza czy większa rzecz, wszystko się składa na ogólny stan gry. Ciebie cieszy że bot na 82lvlu po 3 tygodniach został zbanowany, mnie ciekawi jak on zdołał wbić 82lvl cały czas bocąc?

Quote from Ninhio: “Quote from SwietaTrojca: “no ale nie ma go juz w rankingu więc coś tam działa ” faktycznie XD +1 dla teamu ” odbanowali ci te konta? bo jak nie to dalej jest bilans -99, te +1 to nic nie zmienia xD

Na jawie był gość zgłaszany xxx razy, wojownik 105 z shinsoo który po zaklętym latał po ścianach. Nikt sie nie kwapił żeby ukrócić gościa. A na rubinum yangi z pierwszych smoków już zrobiły swoje. Psy szczekają karuzela jedzie dalej, na nic bym nie liczył z tym gościem, albo może... za 2 miesiące.

• Z meley tez zabrali, niejednokrotnie. Tyle ze w dosc... wyrafinowany I przemyslany sposob.