Search Results

Search results 1-3 of 3.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Metin2 PL zawsze ma wprowadzane nowości jako jeden z ostatnich, ewentualnie nie są pełne... Obecna sytuacja odbiera jakąkolwiek chęć do gry... Mam zmieniać eq specjalnie dlatego że wywala mnie z serwera bo expię ninją z ziemi? Mija się to z celem...

• W nocy też niewiele się zmienia, niezależnie od pory wyrzuca z serwera, zmienia się tylko częstotliwość z kilkunastu sekund do kilku minut...

• Ja natomiast w związku z ostatnim stanem serwerów (ANDROS) mam kilka pytań: 1. Dlaczego nie było restartu 02.01? mimo normalnego dnia pracy... 2. Czy w przypadku posiadania przedmiotów z IS (np PD na określony czas) będą zwracane SM? Expienie przy tym stanie nie jest możliwe, kicki nawet co 30 sekund i to nie jest wina internetu ani sprzętu z mojej strony 3. Czy są przewidziane jakiekolwiek zmiany tego stanu? 4. Czy są jakiekolwiek możliwości ochrony przed kickami? Wiem, że to występuje tylko w …