Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Naksen - - Dyskusje Etolin

Tylko z tym, że nie. xd Obejrzyj dokładnie. Dobranoc patolin!

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Ale proszę się nie śmiać z Tadzia, WawerBerg miał jedno z lepszych eq pvp. ” Tadzio jedynie usiłował naśladować Omegę, a eq miał takie, że nawet ze mną na mentalu dostawał baty tak samo, jak od Volwerina, czy Negaritha. Omega miał zarówno eq, jak i trick na wody young, przez co w tamtych czasach i aż do skończenia przez niego gry był niezniszczalny. Tadek wtedy latał i starał się odkryć jak Omega klika te wody - ustawiał na cztery sloty w panelu wody i męczył klawiaturę, a s…

• Jakiej muzy słuchacie?

Naksen - - Hydepark

youtube.com/watch?v=6n59G4av3lU youtube.com/watch?v=_iF7lkXKHlA youtube.com/watch?v=Sr1B9LxnqJw youtube.com/watch?v=Igq3d6XA75Y

• Rozmowy serwera Etolin

Tadeusz to biznesmen i zawodowy podrywacz, nic dziwnego, że nie ma czasu na takie płotki względem siebie, jak my.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from RafałM: “nwm jak w gildzie na Cb wołają ” @Lexio, patrz, to chyba nasz ziomek Tadzio.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Ale to nie ja zamieściłem informacje o zainwestowanych sumach w piksele XD ” Bo swoich sum nie zamieścisz i bardzo dobrze - ja też nie biorę paragonów na 2,20 za chleb. elo

• Rozmowy serwera Etolin

<ksz-ksz> Przyjąłem kumpel! Znowu mi tyłek ratujesz.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Polecam każdemu szczególnie @Naksen i @Celtycki-Dzik ” Hugo mnie obchodzi, co oglądasz, nawet tego nie włączam. xd Żebyś Ty Cykada miał trochę więcej oleju w głowie, to byłbyś fajnym opponentem do zapamiętania, a tak to... no mam złe wieści.

• Rozmowy serwera Etolin

Żeby wjechać komuś na real, ten ktoś musi go najpierw mieć. U Ciebie nikt nie wjechał na real - po prostu to niemożliwe. Dziękuję, tam są drzwi.

• Rozmowy serwera Etolin

Cykada, mogłem za ten hajs opłacać Ci rachunki przez rok, a w zamian miałbyś być 24/7 w grze, żeby było co bić. XD Zważ, że ja grę skończyłem, a Ty dalej bujasz tacę do roboty, żeby mieć na isa i na drugi raz jak chcesz zabłysnąć, to dobierz chociaż argument, którego nie da się podważyć, bo rozmowa z Tobą traci w ogóle dla mnie sens, kiedy można wszystkie Twoje teorie obrócić w popiół. Dlatego Ci właśnie nie odpisywałem na tyle postów, bo to po prostu łatwe, a Ty łykasz jak pelikan i wydaje Ci s…

• Rozmowy serwera Etolin

3a82560a201d435a.png Suwakiem zaznaczony okres od listopada, do dnia dzisiejszego. Ktoś mi nie wierzył, jak mówiłem o 20 tysiącach utopionych po powrocie do gry? Same sm'y prawie 16, nie licząc wonów. XD ALE OCZYWIŚCIE, "tu się da wszystko osiągnąć bez ani jednej złotówki".

• Rozmowy serwera Etolin

Charlotta ma rację, wyjcie.

• Jakiej muzy słuchacie?

Naksen - - Hydepark

youtube.com/watch?v=D0E-2HmsJf0

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Cykada3301: “Czy da się Likanem z buta wysolować Meley ? ” Nie wiem. Mam nadzieję, że pomogłem. XD Abstrahując połowicznie od forum, to nie uwierzycie, ale od kilku dni bawię się sto razy lepiej szukając gruzina sierry i czytając, że egzemplarz zatarty, niż zagłębiając się w te "posty". Znowu będę chamem: Quote from ItsDemonWolf: “My jesteśmy zawsze chętni ” Jak moja była... XD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lorint.: “Uspokój się, bo zaraz koło twojego nicku może zawisnąć czarna kłódka. ” youtube.com/watch?v=y9WfzP-9X_o

• Rozmowy serwera Etolin

youtube.com/watch?v=yXzPEymsavM Śledzika na raz wrzucałem w grudniu, to teraz macie dorsza. XD Tylko nie mylić odbiorców, błagam.

• Rozmowy serwera Etolin

I taką zamianę to ja rozumiem. Klucze masz pod wycieraczką.

• Rozmowy serwera Etolin

Jezus Marian Paździoch, jak wy wytrzymujecie przy kompach w taki żar...

• Rozmowy serwera Etolin

@mindziu mDzin mój ziomek! Pozdrawiam serdecznie

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Nexylia: “A Ty masz piesałkę? ” Nie mogę znaleźć od maja, a w trasę też nie mam opcji siąść, mniejsza z tym.