Search Results

Search results 1-20 of 136.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

RebburBogiem - - Dyskusje Etolin

Quote from Naksen: “Quote from Michu: “Zamoczaner ” Sorry Name, ale z tego to nawet ja prychłem. XD @RebburBogiem, jak razador? Przemieszałeś ten pż? :w00t ” Ta 47% hp xddd Co ty, żeby go miksac musiałby mieć z 1k dni chociaż, a tyle żyć nie będzie bo koniec giereczki

• Rozmowy serwera Etolin

Rano po śniadaniu, pamiętaj dobrze ścięta bez pomidorów

• Rozmowy serwera Etolin

@NeeQo przeliżemy się ?

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “@Lorint. czekamy na twoją interwencje ” Już to widzę, Lorint odpala ałre i goł autoatak 99256362847301717397.gif

• Rozmowy serwera Etolin

@NeeQo po tym awku Kmieciak będzie jeszcze więcej czasu spędzał mocząc kija 03035972952974578573.gif

• Nieee, @NeeQo

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Quote from KilerNo0bs: “Bezszelestny G1 ! Dopalacz 1pkt ! Tak przy okazji pytanie jakie buty najlepsze na dzień dzisiejszy w dobie mitycznej alchemii pod pvp z body/dager ? Qiliny czy Oceany? ” qilinyjesli ktos ma qiliny 50 abs + + do tego hp lub dzwonki wachlarze to prosze o PW ” Qliny +9 1k 15 sztyle 15 strzaly 10 miecz 10 dwureka

• Rozmowy serwera Etolin

Eylis to facet.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from WegielWBucie: “Quote from AyoHiru: “Quote from AmeLovee: “4c103c42e4dd4.jpg ” @Widowiskowy juz wiesz gdzie twoj fms ” A kd dalej nie jest wyczyszczone ” Za biedni na czyszczalki dX

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “specjalna dedykacja dla calatora i dzieki arixan za kamyki bez skazy! ps stachu kryj ryj youtube.com/watch?v=9HatVVbYnuQ&feature=youtu.be ” Jeszcze 5 kamyczków to może i ty wykręcisz podobny DMG (Hidden Content) Moderator Ascoran:Schowałem filmiki w spoiler. Proszę następnym razem nie zamieszczać tutaj filmików niezwiązanych z Etolinem.

• Zmniejszyli % pomyślnego ulepszenia przedmiotów czy jak ? ! Robiłem ostatnio Naszyjnik z Łez, siadło na 9 za 2 x kosztem 17 won. Teraz robie Kolczyki z łez, 12 prób na 9 w tym 2 magiczne i 1 podręcznik, koszt 26 won, a kolce dalej +4 !!!

• 61 - logo gildii

RebburBogiem - - Archiwum

Na forum wyglada okej, w grze sie nie dowiem

• Metin 2 wymagania sprzętowe: * Minimalne wymagania * Zalecane wymagania * - Procesor – Pentium 3 1GHz - Pamięć – 512M - Karta graficzna – Karta graficzna posiadająca więcej niż 32MB RAM - Internet każdy poza Orange Po przerwie zostanie dodany nowy punkt dotyczący wymagań tejże gry. Został on przeze mnie pogrubiony. * - Procesor – Pentium 4 1.8GHz - Pamięć – 1G - Karta graficzna – Karta graficzna posiadająca więcej niż 64MB RAM

• 61 - logo gildii

RebburBogiem - - Archiwum

Witam, prosiłbym o stworzenie loga gildii. Wymagania: - liczba 61 ( 6 - czerwona, 1 - zielona ) - przezroczyste tło .tga - rozmiar zgodnie z wymogami gry 16x12 Załącznik na podstawie liczby 55: 32892663681754009696.png

• Rozmowy serwera Etolin

Jak dla mnie to rozpro może i ściągać eq, byłoby zabawniej. Kto pierwszy włoży je spowrotem.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from MagKai: “I dobrze, że ściąga ducha Skoro każdemu rozpro ściąga Buffy to i BMowi ” Do tej pory duszka sciagal wierzchowiec to bufy, aury itp tez powinien

• Pożegnania na Etolinie

Od dzisiaj postacie DzemZeSwini oraz VVidowiskowy nie należą do mnie.

• Quote from Cannabis86: “Quote from Santharus: “Quote from GamePriv: “No tak, ale kiedy bilety ?? ” Swojego czasu tasmania miała od groma eventów, większość graczy tam pouciekala ze starych serwerów na których owszem mało co się działo. Ale nikt WAM NIE KAZAŁ TEGO ROBIĆ. Do sedna po przywróceniu biletów podróżnika np. Rynek etolinu zostanie kompletnie zniszczony. Podwyżka cen wszystkich itemków o 200/300%, jeszcze większe przepełnienie na którymś z serwerów, obniżka cen ulepek - więc jak nowi gra…

• Rozmowy konTROLLowane Negros

RebburBogiem - - Negros

Quote from Lorint.: “@Mein odpisz na forum, to jest pilne Każdy zdążył porobić porządki do fuzji? ” @Mein odsprzedał mi twój nick, tym samym cena rośnie 3 krotnie

• Rozmowy konTROLLowane Negros

RebburBogiem - - Negros

Quote from Potworek: “:exp: chodz tuli tuli ! :3 ” Nie podexpie, bo ja durny 25lv mam jak @Mein durnego mentala co zabić nie mogą Chyba, że w m1