Search Results

Search results 1-20 of 130.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

Glodyn - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Extaza: “Leci właśnie drugi tydzień odkąd: Wywala clienta non stop,w różnych momentach Wywala gdy logujemy się do postaci Wywala gdy zaczynamy bić mobki Wywala gdy otwieramy sklep Zacina się ekran przy wyborze postaci Wywala po załadowaniu się mapy Zacina się metek (widzimy postać,animacje w grze działają) i nic nie da się zrobić Itemy na drugiej stronie EQ nie podświetlają się na czerwono podczas handlu,bądź przy wystawianiu sklepu Wywalają różne okienka, po których trzeba wyłączyć m…

• Wie ktoś czy piłki znikną przed eventem w przyszły weekend?

• Kiedy będzie można odebrać nagrodę w stole okey? Pisze, że nie znajduję się w topce mimo iż jestem na 1szym miejscu.

• Z tego co na stole do okeyow pisze, to jakos roznicy w dropie nie widac

• Quote from kitex: “PYTANIE odnośnie końca eventu: "Wszystkie nagrody eventowe będzie można zrealizować do 15 stycznia 2018" To znaczy tyle że tydzień wcześniej kończy sie drop:) UP - myślę, że w czwartek około południa już wszystko jasne będzie;) i śledzić temat zeventem - wszelkie poprawki będa tam? ” dzieki

• Wiadomo do kiedy event z okeykami będzie? Bo informacji niestety nie ma podanej.

Quote from NieznanyAS: “Straszą banami a banów nie będzie Nie bedzie sie im chciało przeglądać tysięcy logów z tym związanych więc o czym my mówimy, jak dla mnie to powinni odrazu wyłączyć serwery a dopiero jak wyłaczyliby to podać o tym informacje trzymać wyłączone serwery nawet kilka dni, żeby tylko zbanować wszystkie osoby - ale znamy realia bany dostaną te osoby które załadowały mało w IS-a. Ktos kto duzo wladowal dostanie ostrzeżenie i an tym się skonczy.., Badzmy realistami... ” po co by m…

Quote from Samurai: “Podobno można wyłapać gdzie się przekłąda yangi itp. Wszystko jest w logach czy jakoś tak. Przynajmniej tak słyszałem. ” Jakby mieli tak każdego analizować pokolei to by im życia nie starczylo,zreszta jak nie ma 100% na to ze ktoś przekładał na SWOJĄ 2 postać to bana na max 2 tygodnie dadza, tak samo jak z botami

• KD+5

Glodyn - - Archiwum

No dodanie teraz kd+5 byłoby przesadą, ale niektóre kd+4 by mogli wzmocnic, np witala, defa, w kd magii zmienić magie na szybkosc zaklecia.

• powrót do gry

Glodyn - - Archiwum

Quote from Tronk1: “@watus1992r 2.A kiedyś nie była? Nic sie nie zmieniło, zawsze Ci których stać na IS mieli ogromną przewage. ” Kiedyś mieli ogromną przewagę. Teraz już nie. Teraz masz kupony sm i pelno rzeczy z isu do handlu. Oczywiście, że mają lepiej bo sprzedając to mają ogromny dochód w yang. Tylko co ci z tych yang jak i tak znaleźć jakiś fajny itemek graniczy z cudem. Jakby ładowanie w is przewagi nie przynosiło to jak serwery byś chciał utrzymać?

• Bilet na Tasmanie

Glodyn - - Archiwum

Quote from Ardelwils: “mam nadzieje ze bilet na Tasmanie nie zostanie wprowadzony w najbliższym czasie. To zepsuło by rynek ... ” Moim zdaniem przeciwnie

• Problem z e-mail

Glodyn - - Archiwum

Quote from Stronka: “Witam mam problem a w zasadzie mój znajomy, ponieważ przez dłuższy czas nie graliśmy w Metina jednak ostatnio postanowiliśmy wrócić i co się okazuje, konto na którym ma swoją główną postać jest na mailu który wygasł, nie może przez to usunąć zbędnych postaci z konta, uzyskać przypomnienia dotyczącego hasła do magazynu itd. stąd moje pytanie, czy da radę jakoś zmienić maila nie mogąc się zalogować na starego? Ponieważ tak jak wyżej wspomniałem konto email już nie istnieje. Pr…

• Problem z e-mail

Glodyn - - Archiwum

Quote from Gretoi: “Możesz założyć takiego samego maila ta tej samej platformie ( jeśli Ci wygasł) chyba ze ktoś Ci go zajął, więc się spiesz może się uda, daj znać jak coś ” W większości "platform" nie da się utworzyć takiego maila jaki istniał kiedyś. Przykład: usuwasz maila, ktoś robi takiego samego, dostaje później maile kierowane do ciebie. Bez sensu.

• Quote from Hadron: “Support pomaga na tyle ile może. Jeszcze nie tak dawno temu, w takich przypadkach w ogóle nie było możliwości pomocy dla gracza. Czas oczekiwania na opracowanie zgłoszenia jest długi z jednego powodu. Takie sprawy rozpatruje pracownik GF a nie Team. ” Zawsze można zaproponować gf by wprowadzić możliwość logowania tylko z określonych ip(jak ktoś ma zmienne/chcesz sie gdzie indziej zalogować kod sms np). Noi problem kradzieży rozwiązany w 99%. Dodatkowo dodać historie logowań d…

• Blokada chatu

Pytanie: dlaczego za pewne slowa jest automatyczny ban na chat na 24h? Przecież jak ktoś handluje to wie by tego nie pisać, a jak np. Piszesz z kolegą na pw że coś kupiłeś na jakims serwisie, ze czyms sobie sm doładujesz to bana wyrwiesz.. może @Art, @Ingolf, @Santonia gdzieś napiszecie i w końcu to zmienicie? Bo to trochę żałosne że trzeba uważać na słowa które się pisze Moderator Synthia: Zmienilam co trzeba - to co w grze do pisania jest zabronione, to i tutaj. Sens nie ulegl zmianie. Dodalam…

• Quote from Wdowiec: “A wiesz że skołować dobre eq na archera też jest ciężko(jest ich o wiele mniej niż szamanów) ? Nie dość że musze mieć abs na magię to też na inne klasy + na strzały? Zresztą to dotyczy każdej klasy więc nie wiem jaka różnica jest ? A teraz wróćmy do sury - mając ognistą na g7 i atakując go niecałe 3k a on (prawdopodobnie tez na G) atakując mnie ponad 8k to jest chyba coś nie halo? Jeszcze mi napisał że nie miał żadnych abs na strzały a ja 50 % magia + lwia tarcza +9 to o jak…

Quote from Likzer: “Meley i tak ma swoje ograniczenia w wbijaniu lvl, wbijanie takiego 120 tam to strata czasu, misje w lesie wychodzą lepiej. Pozatym założę się, że większość tu piszących o usunięcie expa wyexpiło już co chciało, czemu nie zostawić tej szansy innym w przyszłości? Ten lvl i tak w sumie niewiele daje, za biologa/skille powinni się wziąć by nie ślęczyć nad tym latami, taki ruch napewno zachęciłby wielu do gry. ” Może od razu skille P eq 5b na start? Coraz bardziej ułatwiana jest t…

Quote from Yretzc: “Nie mam postaci powyżej 55 lvl ( nie licząc buffki ), a również jestem zdania, że exp na meyley powinien zostać usunięty. Po dodaniu takiego dropu ze szkat ucznia rynek ulegnie załamaniu. Itemy i postacie będą bezwartościowe i będzie funkcjonował handel wymienny. Usunięcie tego expa przy tej aktualizacji to rzecz konieczna. Proponowałbym jeszcze 100% wyjmowanie kamyków alchemii w IS, bo czemu ktoś kto włożył drogie kamienie na które zapracował i chce je przełożyć na inną post…

• (Hidden Content) Ktoś tu widze ma ból nieistotne czego bo jego mental nie wyrabia Antymagie obnizyc? Żeby zaś szaman nadawal sie tylko do buffania? Kd bym podniols u bma do tych 25% ale zrobil za to ze kd w broni nie dziala. A jak az tak bardzo ci to ze likan taki mocny to sam sobie zrob likana "Ogarnijcie sie z ta antymagia chodzi o balans postaci " To moze zrobmy jeszcze balans w expie? Dodajmy bmowi , ninji, szmanom , mentalowi +600 ataku, Dodajmy bmowi , ninji, szmanom , bodziakowi 400 defa.…

• Komputer a ilosc metkow

Glodyn - - Archiwum

Quote from Miusiu: “Posiadam 8 GB i mogę odpalić ponad 14 metkow i lagow nie mam wiec twoje brednie sa fikcja . ze przy 8 gb można odpalić 12/14 ” No wlasnie temu czekam na opinie od osob posiadajacych komputer obslugujacy te 30+ metinow a nie takie teorytyczne gadanie