Search Results

Search results 1-20 of 490.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

MeteoreQ - - Etolin

Muzukashi jak sie czujesz będąc top 1 pve? Liczę na szczerą odpowiedz ======================================================================= Quote from Muzukashi: “on się nigdy nie przejęzyczył on ma po prostu wadę wymowy jak uderzę go z dechu 52k on mowi ze to jest słabo xD nie ktore 55 są lepsze niz on xD ale co tam każdy jest mądry na swoj sposob nie ktorzy po prostu w tak kuriozalny jak jazy xD ” Ja Ja bylam zawsze lepsza , i nie probowales mnie dotknąc rozumiem ze byles menszczysnom ktory …

MeteoreQ - - Etolin

SXxLordxSC byliśmy zajęci z Hadronkiem ,balony dmuchaliśmy z helem na imprezie weselnej ! mogłeś zadzwonic na 112 pewnie by przyjechali i Ci pomogli BO ogólnie o jaki problem chodzi ? Słaby internet ?

MeteoreQ - - Etolin

Dziekuję za odpowiedz i łapeczki jesteście kochani , a ktos z Was jeszcze gra?

MeteoreQ - - Etolin

SIEMANKO , co TU słyChać ? Jessu ale się stęskniłam za Wami . Wracam do Was na pełnej mocy Mojego mercedesa , więc będzie fajna gra i zabawa znowu z zasadzki będziecie płakać !!! Ktoś tęsknił za milutką i super ninją xentią ?? . Jeśli tak łapką w górę

MeteoreQ - - Etolin

ok rozumiem ,ale chyba tez znajomy

MeteoreQ - - Etolin

" Huuligan " Ty jeszcze grasz ?

MeteoreQ - - Etolin

JackReacher Juz udawadniasz to ze siedzisz na forum i interesują Cie posty + na nie odpowiadasz ..proste i logiczne kazdy psycholog Ci to powie . a killerka przy okazji pozdrawiam

MeteoreQ - - Etolin

Miecio Kochanie moje buziaki :**** pw napisz co tam u Ciebie , i nie kłucie się tu bo po co

MeteoreQ - - Etolin

hahaha Niekończąca się Opowieść dalej Trwa , To dobrze ze Etolin nie Umiera Pozdro Wariaty

MeteoreQ - - Etolin

oh kochany karzełku mam automat skrzynie wóz się sam prowadzi , heare heare ten nick Karlowaty heare kriszna to chyba nie z przypadku ? Quote from Thue: “Lepsze niz moda na sukces :rofl:” uważaj by powietrza ze śmechu Ci nie zabrakło ko Heary Kriszna Karlowaty bedzie mial Cie w opiece

MeteoreQ - - Etolin

Możecie się udzielać ale wymagamy kultury , ochłońcie Hari kriszna i wracajcie po modlitwie . Nie wiesz czy skończyłam grę i nigdy się tego nie dowiesz kim jestem w grze i czy gram wystarczy ze wiesz iż jezdze mercedesem s W222

MeteoreQ - - Etolin

kriszna heri grajcie sobie w tej sekcie spokojnie , po co sie na forum pucujecie ? Etolin zajęty przez Topki więc uszanujcie to .

MeteoreQ - - Etolin

Concasse nigdy nie byles topka nie jestes Topka i nie bedziesz , a ty TheFuck za nick powinieneś dostać bana

MeteoreQ - - Etolin

Nuda bez Ciebie Mieciu , każdy mnie hejtuje i nikt nie lubi

MeteoreQ - - Etolin

Troche dystansu do siebie ! bierzecie wszystko zbyt na poważnie nie potraficie się bawic i zartować ! Katastrofa z Wami młodzi ludzie a tak spięci przez tego metka

• Rozmowy konTROLLowane Samos

MeteoreQ - - Samos

ludy ludy lyc ! youtube.com/watch?v=QEFCOhXbLD4 Myślę że fajny poradnik dla osob grajacych likanem polecam youtube.com/watch?v=8cDigAXyumw

MeteoreQ - - Etolin

Frescco ja szukam bogatego meza , jeden w norwegii tyra a w pl Ty mi sie podobasz milutki kochaniutki nam sie Morerator Trafil

MeteoreQ - - Etolin

Nie Porownój mnie do siebie bidzej dzieciaku. Prostą droga dedukacji wnioskuję ze zamiast sie uczyc wyjechales do pracy a szkoda

MeteoreQ - - Etolin

Siedzac 24 /24 forum metin (bo kiedy nie zajrzę to jesteś) , sądzę ze jesteś bezrobotny i nie masz co robić , matury nie zdales i inteligencją nie błyszczysz .Graj dalej rodzice beda cie utrzymywać bo z metka kokosów nie wyciagniesz

• Rozmowy konTROLLowane Samos

MeteoreQ - - Samos

Ja Ci dam Calatorku kazdą wstęgę za darmo