Search Results

Search results 1-20 of 112.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Zmiany w grze - dyskusja

kurson - - Porozmawiajmy o Metin2

@Art - Ok, przysłaliście niedziałające kody za liczbę zaliczonych misji i "pracujecie" by naprawić błąd. A co z nagrodami za miejsce w ranking? Gdzie i kiedy?

• Rozmowy serwera Etolin

kurson - - Dyskusje Etolin

Quote from Arek: “Czyli teraz sam siebie wyzywasz od mixa skoro wczoraj jak bylem w Chunjo poszles do kola? Moze i cie duzo nie bilem ale jednak tam wyladowales ” W jinno to samo, jak tylko shoxer lub soulfula mu walnie to zaraz ogon pod siebie i do koła. I stamtąd szczeka, płacze i skamle.

• Rozmowy serwera Etolin

Wybaczcie temu cykada, on mocno ciorany na androsie i głowa obita od gleby próbuje teraz na etolinie zaistnieć. Ale widzę, że większość już się poznała, że jemu łeb nie robi. Niby dropek a podskakuje zamiast dropić, sam do koła spie.. jak tylko ktoś z topki sie pojawia. Nie karmcie trolla, bo sami widzicie że ekran zapluwa. Jeszcze wam zapluje

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Smarki: “@Mordetis To Schizofrenik nie wiem czy wiesz ale @MrNobody sam napisal ze jest dropem wiec on wie gdzie jest jego miejsce? mowilem ci juz Igor naucz sie czytac ze zrozumieniem bo potem wychodzi lipa a co do ss kazdy wie ze to prawda bo kogo ja mam wystawic? siebie i Darka? xD ” Po takim tekście na miejscu każdego gracza od czerwonych kopnąłbym cię w ... wiadomo gdzie i w zyciu nie stanąłbym u twojego boku na żadnej zadymie. Boisz się prostego pvp a tu grasz herosa i lepcewazy…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Zawada377: “A co jest dla bogatych ? ” pogoda jest dla bogatych

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Mordetis To Schizofrenik: “Quote from Deo: “Fedellissima top1, reszta milczy i przestaje szczekać, elo ” Tak, tak. A teraz wróć do rysowania. @Lorint. chyba tylko @Stach007Wetar więcej dropi. ” Każdy burek z waszej gildii mógł to zweryfikowac lacznie z cykorem ktory nawet sie zgłosil A teraz do budy i tam szczekac

• Rozmowy konTROLLowane Andros

kurson - - Andros

Tomsa, dałbyś coś nowego, a nie - odgrzewasz stare kotlety. Z tych twoich filmów już chyba nikt nie gra poza bogną

kurson - - Andros

Róznica jest taka ziomalu, że to ty pytasz o inne osoby, a ja nie, kumasz?

kurson - - Andros

A może najpierw ty się przedstaw? Pytasz o nicki innych postaci, a ty kto?

Quote from kurson: “Quote from Santonia: “Szanowni gracze, celowe i uporczywe utrudnianie próby nawiązania i/lub utrzymania dialogu z NPC (poprzez stawianie w nim postaci, blokowanie dialogu lub bicie osoby próbującej nawiązać taki kontakt) jest niezgodne z Zasadami Gry i może zaowocować karą. Zespół Metin2PL ” Prosiłbym o doprecyzowanie tej zasady o sytuację gdy np. gracz Chunjo w M1 Chunjo ubija postać z innego (wrogiego) królestwa pod dozo czy handlarką. Czy zacytowana zasada dotyczy tej sytu…

Zauważyliście spadek dropu praktycznie ze wszystkiego? Ostatnie 1-2 dni.

Quote from Handlarz30: “Quote from kurson: “Każdy kumaty wie, że moje pytanie dotyczy leveli 100+ , którzy wykorzystują każdą sytuację by zaszkodzić choćby banem wrogowi. A więc daruj sobie tą demagogię. ” to kolejna rada dzieciaczku dla ciebie sprecyzuj bardziej swoje posty bo nie kazdy wie o co ci chodzi o jaki level bo w metinie jest od 1 do 120 levelu i jedni pomijaja misje poczatkowe i robia pozniej i bez odbioru bo szkoda palcow na pisanie z toba\ a jak wleci taki 100+ to moze akurat robic…

Każdy kumaty wie, że moje pytanie dotyczy leveli 100+ , którzy wykorzystują każdą sytuację by zaszkodzić choćby banem wrogowi. A więc daruj sobie tą demagogię.

Quote from Santonia: “Szanowni gracze, celowe i uporczywe utrudnianie próby nawiązania i/lub utrzymania dialogu z NPC (poprzez stawianie w nim postaci, blokowanie dialogu lub bicie osoby próbującej nawiązać taki kontakt) jest niezgodne z Zasadami Gry i może zaowocować karą. Zespół Metin2PL ” Prosiłbym o doprecyzowanie tej zasady o sytuację gdy np. gracz Chunjo w M1 Chunjo ubija postać z innego (wrogiego) królestwa pod dozo czy handlarką. Czy zacytowana zasada dotyczy tej sytuacji? Skoro gracz ob…

kurson - - Andros

Nie rozśmieszaj mnie Timib bo zajadów dostanę Mi wystarczy solo smok, 1-2 dziennie wychodzi dużo lepiej niż te twoje melejki marzycielu Ubić teraz gildyjną meley w 3-4 osoby, to nawet Verffe teraz potrafi w000t.gif

kurson - - Andros

Quote from BekaZShinsoo: “Zero odzewu ze strony Verffe w sprawie wojny nawet nie potrafi na nia sie ustawic taki z niego pro gejmer ” Verffe z tymi swoimi siostrami taki "waleczny inaczej" jak ci z KGB. Zresztą skoro "waleczna" Ivanowa rozwiązała KGB to może jakieś popłuczyny dołączą do Verffe i w kupie siła. A taka była "zgrana i ogarnięta" ekipa - prawda Timib? Cały miesiąc tam byłeś? Czy może dwa?

• Bilet Podróżnika

kurson - - Archiwum

Na Bilecie podróżnika w IS-ie znajduje się informacja: BPikNe.png Może mi to ktoś przetłumaczyć z tego tłumaczenia translatora na język polski? 1. Jakie "zarządzanie kontem" i po co? 2. "Wielokrotne użycie" coś zwiększa? 3. "Liczba dostępnych transferów postaci" - ale co? gdzie? jak? Do tej pory wydawało mi się, że kupuje odpowiedni bilet, spełniam wymagania transferu i koniec operacji. Czy o czymś nie wiem? Aha - I jeszcze "Bilet zawiera status VIP" - co to oznacza?

• Item Shop - dyskusja

@Art - nie będzie strojów olimpijskich w czasie Olimpiady?

kurson - - Andros

Quote from shopsbyloczek: “Quote from kurson: “Quote from shopsbyloczek: “Quote from Maibuu: “Bez cienia złośliwości zapytam, a co jest złego w zdzwonieniu się na wojnę, może u Ciebie jest 3-4 osoby i masz ich online, ale u nas większość (jak nie wszyscy) to osoby dorosłe, mają rodziny, dzieci, pracę, obowiązki i metin jest tylko dodatkowym hobby. Nikt nie rzuci wszystkiego, bo akurat na wołaczu padło wezwanie. Dlatego potrzebny jest wspólny termin. Zwłaszcza z KGB. Bo na spontanie to możemy wzi…

kurson - - Andros

Quote from shopsbyloczek: “Quote from Maibuu: “Bez cienia złośliwości zapytam, a co jest złego w zdzwonieniu się na wojnę, może u Ciebie jest 3-4 osoby i masz ich online, ale u nas większość (jak nie wszyscy) to osoby dorosłe, mają rodziny, dzieci, pracę, obowiązki i metin jest tylko dodatkowym hobby. Nikt nie rzuci wszystkiego, bo akurat na wołaczu padło wezwanie. Dlatego potrzebny jest wspólny termin. Zwłaszcza z KGB. Bo na spontanie to możemy wziąć wojnę z gildią PSY, KOTY lub ŚWINIE. ” W tak…