Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

Lexio - - Dyskusje Etolin

@Naksen, Tadzio zajety, kazal pisac we wtorek

• Rozmowy serwera Etolin

Jezu, dobrze ze mi przypomniales, mialem do niego napisac sms xD

• Rozmowy serwera Etolin

to sa „kolosy“ na glinianych nogach. Wystarczyl jeden smarki i cala gildia byla w tarapatach

• Rozmowy serwera Etolin

d2f7e0448c533.png patrzcie, jestem jak miniarixan

• Rozmowy serwera Etolin

Miniarixan to wgl sie zachowuje tak jakby go ktos wyjal z ~2010, taka fascynacja metinkiem xd. Ale jak ktos gustuje w nekeofilii to nie moj problem xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “3a82560a201d435a.png Suwakiem zaznaczony okres od listopada, do dnia dzisiejszego. Ktoś mi nie wierzył, jak mówiłem o 20 tysiącach utopionych po powrocie do gry? Same sm'y prawie 16, nie licząc wonów. XD ALE OCZYWIŚCIE, "tu się da wszystko osiągnąć bez ani jednej złotówki". :lol ” zebym ja swojego nie wkleil XD nie no zal mi kazdego, ktory jeszcze gra w ten shit xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “@Lexio pozbyłem się paru itemów i rozkręciły się jakieś dymy i chęci wróciły teraz kupie itemy jeszcze :))))))) ja wiem tesknisz za mna i bys chcial grac ze mna tam gdzie mowiles ale cóż tak bywa ” sorry miglem byc troche pijany xd. Przynajmniej nie udawalem ze gdzies ide tak jak Ty mi napisales z pupy o 6 nad ranem jaka whisky polecam XDD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “@Lexio jaki Maverick, jakie drzewa? Ciebie ego pokonało, że grę skończyłeś... ” | V Quote from Puurpurowy: “To szukaj swoich piesków dalej do wspolnego szczekania/wycia ,nie tylko na forum ale i grze .Tylko ci przypomne, ze juz mamy polowe 2019 i ci co maja wieksze mózgi od likanów (nie obrazajac tych emerytow co zostawili konta dla sentymentu i przywiazania), pozostali nie graja juz z wiadomych przyczyn i to co dalo sie jeszcze z pikselami ,itemkami, zrobic to zrobili.…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Nie wiem czy w innych gildiach praktykowane są podziały, ale w Irre każdy jest równy. Każda osoba przyczynia się w x stopniu do bycia top1 gildią na poldonie. ” Zwlaszcza maverick, ktorego skladaja druewa w lesie xD

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Stachu: “Jestem tuta bardzo mało, ponieważ nie lubię piesków które szczekają i nic nie robią. Ale tym razem no muszę wam pokazać parę ss i film jak to nasz słynny mudai płacze na pw i kozaczy. Koleś ja do Cb nic nie mam jak nie masz domu , nie masz gdzie mieszkać to pomogę Ci naprawdę. Przyjadę opiszesz jak wyglądasz i naprawdę pomogę , nawet Ci internet mobilny kupię, żebyś nie musiał korzystać z publicznych sieci ale podsumowując hipotetycznie zakładam, że Ty uważasz iż internet któ…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Taa, ja już wiem jak to Mudai gra ze spokojem, zero emocji, tutaj ładnie to widać: Tak jak napisałem, wystarczyły mi dwa dni, żeby Mudai chodził cały spłakany. Nie zależy mi na tym smoku, mogę go bić w osiem osób, mogę go bić sam, dwóch, trzech, czterech, a mogę go w ogóle nie zbijać i lockować tylko dla pustego smoka. Ja w każdym momencie mogę zbić sobie bossa, którego tylko chcę. ” i ta kropka pod koniec zdania zeby podkreslic swoja nwm jak to nazwac potege w grze xD.…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Potworek: “Quote from Lexio: “ja tez nie i nigdzie sie nie wybieram, bo mam zapalenie krtani ” A co z ZOO? ” Wyszlo jak zwykle xDD

• Rozmowy serwera Etolin

ja tez nie i nigdzie sie nie wybieram, bo mam zapalenie krtani

• Rozmowy serwera Etolin

U nas 18 i deszcz, wiec nie jest zle

• Rozmowy serwera Etolin

wiesz, mozna wybaczyc jakies pojedyncze bledy, ale Ty gosciu chodziles w ogole do szkoly xd? Przeciesz sadzisz takie byki, ze mi by bylo wstyd sie wypowiadac xd

• Rozmowy serwera Etolin

W krakowie teraz lujnelo, wiec fajne 25°. To nic, ze akurat wczoraj mylem auto xd

• Rozmowy serwera Etolin

Ata zlamal swoja zelazna zasade niewypowiadania sie na forum tylko po to zeby podtrzymac tradycje irre i nazwac kogos biedakiem, najs:d

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WegielWBucie: “Quote from ItsDemonWolf: “Bla bla bla.. to pvp nie wziales "bo na pvp trzeba zasluzyc" ziew ” Właśnie @SamarytaninEtolina ” tylko pokazujesz takimi postami swoja desperacje zwiazana z przypisywaniem sobie moich postow przeciwko komus z irre. wiemy ze nas nie lubisz, nie wymagamy tego od ciebie bo w koncu jestes jednym z tych ktorzy sa je... wszedzie gdzie sie da i nie maja do nas podjazdu ale wymysl cos swojego, kreatywnego ” uzylem dokladnie t…

• Rozmowy serwera Etolin

Ja pierdziele nie wierze, ze ten fr.. gosc wrzucil filmik jak bije zolwia XD

• Rozmowy serwera Etolin

Pewnie szybko polecial na jedna z imprez, na ktore mial chodzic przez nastepne 2/3 tyg xd Quote from Cykada3301: “Ponoć to Smoki Są Demona. Ale to te Nieubite ? bacafaa3e1ddefff.png ”