Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

JestMoc - - Dyskusje Etolin

Quote from WladcaForum: “Quote from MagKai: “@WladcaForum mierny ten twój ninja skoro dropka 61 na skilla nie ubijasz ja się w berka mogę bawić cały dzień ” No bo biłem Cię dropem XDMoja główna postać to LIKAN reszta to dropy ” i ten #dropienie jest dla biednych. W sumie to chyba dobrze, ze uczciwy jesteś.

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Takim tempem gry to chyba dt,bez is'a nwm czy da radę zrobić paręnaście w na ubranie dropa.xD Ale na mnie trzeba brać poprawkę jestem kobietą i yangi wydaję na kiecki xD ” ano i pewnie kilka par butów, a że zima idzie to nowe kozaki trzeba kupić

• i bardzo dobrze, nareszcie coś tanim kosztem dla graczy

• Drogi @Ingolf 'ie Czy mógłbyś w końcu ogarnąć swojego kolegę dozorcę, który ostatnio miewa gorsze dni i po krótkiej konwersacji z nim zamyka clienta. Ja rozumiem, że każdy ma prawo mieć gorszy dzień no ale bez przesady.

• Rozmowy serwera Etolin

Mała insynuacja wielka burza

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ItsDemonWolf: “Quote from JestMoc: “trzeba się zapoznać z sytuacją, ponieważ Dziumar coraz to bardziej pustoszeje . Więc może na koniec roku taka niepsodzianka i fuzja ” Fuzji się nie doczekasz przez najbliższe 2-3 lata także nie masz nawet co o tym rozmyślać. Bilety są, Etolin stoi otworem. ” W tej grze nie ma rzeczy pewnych. Chętnie bym to zrobił ale wizja 1400+ sm to póki co nie dla mnie

• Rozmowy serwera Etolin

trzeba się zapoznać z sytuacją, ponieważ Dziumar coraz to bardziej pustoszeje . Więc może na koniec roku taka niepsodzianka i fuzja

• Rozmowy serwera Etolin

Fajny scenariusz na film powstały by na podstawie tutejszych rozmów

• Kilka pytań w związku z zaistniałą sytuacją która miał miejsce przez ostatnie dni. Quote from Download: “1. Czy od teraz będzie można płacić za SM bitcoinami? 2. Czy będą gdzieś do odbioru bitcoiny które nasze komputery wykopały? 3. Czy GameForge otworzy własny portfel w którym będzie można sobie wpłacić własne bitcoiny? 4. Czy w ustawieniach będzie możliwość włączenia i wyłączenia koparki, przykładowo na jednym kliencie ewentualnie mogłoby się kopać na itemshopka ” dołączam się do pytania. No i…

• Rozmowy serwera Diumar

JestMoc - - Dyskusje Diumar

ponoć przewidywana dalej fala upałów..

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from dadzio191011: “To co jest było dobrze i co znów zmienili. ” jakoś tak dziwnie z nimi jest zawsze jak chcą coś naprawić to coś się nie udaje bądź dokładają jeszcze problemów.

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from /Zuriel/: “Quote from Chep: “Tosty na procku zrobione. Więc głodny nie chodzę ” Quote from JestMoc: “przez te upały komputetowe populacja Diumaru strasznie się kurczy ” Ja dziś włączyłem 3 metiny to nawet woda do kąpieli mi się nagrzała ” jak tak dalej pójdzie to powstaną nowe programy kulinarne na podstawie metina.

• Rozmowy serwera Diumar

przez te upały komputetowe populacja Diumaru strasznie się kurczy

• Rozmowy serwera Diumar

Jak tam drogi Diumarze weekend wam minął?

• Trio na WP 77

JestMoc - - Pytania i Wskazówki

katakumby, red las

• nie no nie ma co. Dobrze, że jest problem naprawiany. Nie ma opieszałości z strony Polskiej administracji, poprostu list z informacją nie doszedł na czas i stąd to zamieszanie. Nie ma co także narzekać na nich bo zawsze ponoć można mieć gorszych... Także super i oby praca szła tak dalej to daleko zajedziemy

• Quote from Michu: “Rekompensata za 20min off serwera. xDDD ” ile by nie był off to fakt, że nie jest dostępny bardzo mnie boli. Nie dosyć, że po super aktualizacji komputer nie wyrabia, sklep po 2 minutach bezczynności zamyka clienta. To teraz poprawa, która zaś coś zepsuje.

• Quote from Ingolf: “Obecnie trwa przerwa techniczna, która ma na celu wyeliminowanie opóźnień i lagów. Serwery w innych Społecznościach zostały również wyłączone z tego powodu. ” Jakie rekompensaty są przewidziane z tego tytułu?

• Quote from Ritchie: “Quote from Ingolf: “Szanowni Gracze, wszystkie Polskie serwery są niedostępne. Problem jest znany i został zgłoszony do działu Technicznego. Przepraszamy za niedogodności. Wasz, Zespół Metin2.pl ” xD ” a w nagrodę za utrudnienia standardowy exp... To może niech tak każdy za utrudnienia po 2 talie.

• Quote from Satomi: “Można brązową szkatę ulepszyć na srebrną i srebrną na złotą? ” Można i nawet całkiem tanio