Search Results

Search results 1-20 of 27.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Dużo krzesełek mam ... [zabawa]

Klauddusia - - Zone

obowiązkowo XD Na przyszłość proszę zapoznać się z pierwszym postem... Jako, że nie jesteś na liście osób biorących udział w zabawie - post się nie liczy! [Haborym]

• Quote from Rathalos: “iFlaming napisał(a): Rathalos napisał(a): Klasa Postaci: Wojownik Mental Poziom postaci:52 Ekwipunek (EQ): Broń - Rib +9 39 sr 10 dt 5 omdlenie 3 szycie kd kryt mob +4 Zbroja - Tygra +9 1500 pż 50 atak 3 do pż i 2 nieistotne Hełm - żelak +9 Tarcza - OKrągła +6 5b 15 blok 8 wital 4 int 10 zwierz 4 orki Bransoleta - Kryształowa 1500 pż Buty - Deszczowe 2000 pż Kolczyki - Ebo +9 full slot Naszyjnik - Jakiś jest 1500 pż Poziomy umiejętności (skilli): Duchowe Uderzenie - m5 Siln…

• Wybór EQ - item vs. item

Klauddusia - - Archiwum

Quote from kociorz111: “jakiego trytona dla bodego wybrać +9 10lud reszta lipa 5b , czy +9 5b 10kryt 5 szycie 20 zaklęcie? interesuje mnie tylko pvp” To zależy ile posiadasz w eq danego krytyka, i czy szybkość zaklęć jest Ci tak bardzo potrzebna. Jednak tryt z ludem będzie więcej bił, 22 % luda w samej broni to już całkiem sporo.

Klauddusia - - Archiwum

Przedmiot I Nazwa i stopień ulepszenia: Złodziej dusz +9 KD: klasowe Bony: 5b, 10 kryt Przedmiot II Nazwa i stopień ulepszenia: Tryton +1 KD: klasowe Bony: 10l,5 szyczie PRZEZNACZENIE: PvP Dodatkowe informacje: Wojownik mental

Klauddusia - - Klasy Postaci

Quote from Belstar: “Przedmiot I Nazwa i stopień ulepszenia: złoty naszyjnik +9 KD: Bony: 1,5k hp i 10 2ręka Przedmiot II Nazwa i stopień ulepszenia: drewniany naszyjnik +4 KD: Bony: 1k hp i 15% 2ręka PRZEZNACZENIE:* PvP / wojny Dodatkowe informacje** sura BM” Oczywiście że złoty naszyjnik. Raz to stopień ulepszania , dwa szybkość zaklęć,

• Gallery of Signatures by Hederath

Klauddusia - - Galerie

Śliczne prace Hedziu. Większość z nich przypadły mi do gustu. Mimo że nie przepadam za panem z pracy nr 29 bardzo podoba mi się rozmieszczenie, i dobranie kolorów. Przesiąka ekscytacją. Jestem pełna podziwu, oby tak dalej. No i oczywiście czekam na więcej

• ~amatorska galeria rawr~

Klauddusia - - Galerie

o jaa, Kasia ma galerie. extra, ogólnie podoba mi się większość Twych zdjęć. Najbardziej przemawiają do mnie krajobrazy, są na prawdę powalające Zdjęcie 48 mnie ekscytuje:) Czyżby uwodzące spojrzenie ? mega mega mega. Czekam na więcej Kasiu :)

Klauddusia - - Archiwum

Quote from MereMre: “Cytat za "michal1251" Łuska +7 kd +3 vs śmierta +9 kd defa i speda +3 5b w tym hp, do pż i wartość ataku . Co lepsze do dropu na metki , expa do 61lv, mam 56 lv” Zgadzam się z poprzednikiem. Śmierta będzie sto razy lepsza od łuski ze względu na bony, poza tym , będziesz szybciej biegał:)

Klauddusia - - Archiwum

Quote from Shinrei: “Jeśli chodzi o stal to lepsze więcej uników i abs na strzały, czy więcej absorpcji do pż i więcej ataku? Natomiast jeśli chodzi o branżę to lepsze, więcej pż i szybkości ataku, czy większa absorpcja do pż? Chyba zbyt nie namieszałam Czy po prostu pójść i samemu sprawdzić? Bo stalki będę mieć obie, jednak jedną z branż będę chciała sprzedać. Z góry dziękuję za pomoc. PS. Stal+9 ma oprócz bonów które podałam 10% sztylety i 6% 2ręka, i stąd pytanie, jakbym miała wkładać trzecie…

Klauddusia - - Archiwum

Quote from Daniel123456789: “Przedmiot I Boga+9 5b kd+4 1.5k pz +30 wartosci ataku,10 ogien Stopień ulepszenia: +9 Przedmiot II Boga+9 5b 2k hp 10 miecze 10 ogien Stopień ulepszenia:9 PRZEZNACZENIE: No sam nwm,glownie metki jestem bodziakiem aura m8 lvl 61 Dodatkowe informacje**” Wiadomo, jeśli potrzebujesz tej zbroji na pvm/ metki to wybierz z wartością Natomiast jeśli zbierasz abs i i potrzebujesz na pvp to zbroję z abs i 2k pż

• Quote from NiebieskieSerce: “Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:51 58% Ekwipunek (EQ):Prawie +9 Broń - Fms +9 sr 33% kd moba i smierci +3 4% mistyk 2% nieumarli Zbroja - Luska +7 bez bonow kd defa speeda +4 Hełm - zelak +9 Tarcza - okragla +7 Bransoleta - srebrna 9 Buty - +0 1,5 k pz Kolczyki - Ebo 9 Naszyjnik - z bial zlo +6 Z hp ? Jak nie to chociaż 1k kup sobie Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - m4 Berserk - m5 Szarża - brak Trzystronne Cięcie - brak Wir Miecza - 16 pkt Sta…

• Quote from vezyrek: “Klasa Postaci: Wojownik Mental Poziom postaci: 32 Ekwipunek (EQ): Broń - RIB +5 śr 20 speed zaklęcia +10% Zbroja - Tygra +6 1k hp / Śmiertelka +4 1k hp 10% na odbicie ciosu Hełm - Tradycyjny +6 Tarcza - Bojowa +6 Bransoleta - Drewniana +6 / Ebo +4 4% diabły 30PE Buty - Wyszywane złotem +6 Kolczyki - Miedziane +6 / Ebo +4 Naszyjnik - Złoty +6 Poziomy umiejętności (skilli): Duchowe Uderzenie - 11 Silne Ciało - m1 Tąpnięcie -1 Uderzenie Miecza - 1 Walnięcie - 1 Status Postaci: …

• Coś nowszego z wypadu do red ;d r9hm9y.jpg

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Klauddusia - - Hydepark

M jak miłość nie ma bata!

• takie tam, mojej wojki 2wnn2xg.jpg

• Postac do PVP na 35 lvl

Klauddusia - - Archiwum

Acher bądź Bm Tanie Ku więc nie będziesz musiał dużo kasy wydawać, eq na sure i ninje w porównaniu do eq dla woja jest bardzo tanie. nno + abs, nie koniecznie wszystkie tylko te podstawowe i jest ładnie, na archera też mało kto ma abs ale to ty wybierasz postać którą będziesz grał jeżeli wybierasz szaman to build : przywołanie>leczenie>rzut>zwinka tak jak leci po kolei

• samodzielne DT

Klauddusia - - Archiwum

jak sie ma szczęście prawda że mental dobry do dt oczywiście z bronią 2 ręczną ale jest strasznie wolny, potki fioletowy i zielone i taki drogi w utrzymce tez nie jest

• Tąpnięcie a Walnięcie

Klauddusia - - Archiwum

dobrze,dobrze dziękuje wszystkim już wiem co zrobić . do zamknięcia.;d

• Tąpnięcie a Walnięcie

Klauddusia - - Archiwum

o to mi właśnie chodziło Po waszych wypowiedziach przewagę ma walnięcie , dziękuje wszystkim za odp temat do zamknięcia

• Tąpnięcie a Walnięcie

Klauddusia - - Archiwum

chyba zrozumiał mnie tylko pan wyżej NIE MAM ZAMIARU UŻYWAĆ SKIL DO EXPA jak napisałam expie z konika nie schodząc .