Search Results

Search results 1-20 of 88.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from Dajeokejke: “Mam nadzieję szanowna administracjo że ten Event Manwo przemyśleliście i zaplanowaliście w odpowiedni sposób czyli zablokowaliście opcje że ktoś teraz nakupi czy nałowi na bocie ryb a użyje ich przy evencie. ZABLOKOWALIŚCIE taką opcję PRAWDA???? ” kiedy wy zrozumiecie że Polska administracja nie ma nic wspólnego z realizacją "EWENTÓW" oni tylko i wyłącznie przekazują informacje ...

• Ja codziennie robię na 28 kont i tak około 8/10 jest powyżej 6 max 1/2 na 9 Quote from MATIS80: “Potwierdzam słowa jednego z poprzedników. Codziennie gram na kilka kont. Jak w pierwszych dniach eventu bez problemu dało się dochodzić do lvla 7+ tak teraz w 5 dni nie idzie ugrać tego co jednego dnia na początku eventu. ” Quote from Harpoun: “Pytanko czy opłaca się dobijać do 10poziomu w babilonie czy lepiej otwierać np na 7 poziomie. Chodzi mi oto czy nagrody za otworzenie nie są "takie same" jak …

• Tasmania off

KrakuTBG - - Archiwum

Quote from dzidzia041: “Quote from KrakuTBG: “Uroki naszej pięknej Tasmani ” a Tobie chodzi ? ” mi chodzi i chodziło

• [list=1][*] [/list]Quote from juras00: “Quote from KrakuTBG: “Quote from juras00: “Zauważylem, ze średnio z 1 000 Puzzli wylatuje +/- 100 "Otwarć . Ułożyłem jakoś ok. 20 000 puzzli łącznie z 2 eventow . Wiec pozdrawiam tych, którzy mają 4-5 tyś. otwarć ( 50 000 ) . I tak łowionych na botach xD ” bardziej - bo jak z 1000pudel 100 otwarć to wychodzi 10pkt na otwarcie więc gz ja tak na 1000pudel 66otwarc miałem +/- ” A więc GZ dla Ciebie ^^Według Twoich obliczeń 10x100 daje 1000 Ok zgadazam się ( p…

• Tasmania off

KrakuTBG - - Archiwum

Uroki naszej pięknej Tasmani

• [list][*] [/list]Quote from juras00: “Zauważylem, ze średnio z 1 000 Puzzli wylatuje +/- 100 "Otwarć . Ułożyłem jakoś ok. 20 000 puzzli łącznie z 2 eventow . Wiec pozdrawiam tych, którzy mają 4-5 tyś. otwarć ( 50 000 ) . I tak łowionych na botach xD ” bardziej - bo jak z 1000pudel 100 otwarć to wychodzi 10pkt na otwarcie więc gz ja tak na 1000pudel 66otwarc miałem +/-

• PET

KrakuTBG - - Archiwum

Nawet nie napisałeś jakie przeskoki ma

• Manu z Item shopa

KrakuTBG - - Archiwum

To raczej oczywiste

• Wiki Metin2.pl

KrakuTBG - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Extaza: “Utwórzcie stronę na Wiki ze Skarbem babilonu. LVL skrzynki - Główna nagroda - Nagroda za pęknięcie skrzynki Jako że otwieram codziennie na blisko 250 kont, z chęcią uzupełnię tym dane, żeby inni mogli wiedzieć w co celować. ” mógłbyś dać linka bo jak wpisuję Skarb to nie znajduje mi tego skarbu babilonu

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

KrakuTBG - - Tasmania

Quote from dawidos123: “Tez mi się wydaje że będzie normalny restart w czwartek 21.12 i mam nadzieję że naprawia błąd z wyłączeniem się Metina ... Bo samoczynnie nigdy wcześniej mi nie wywalało postaci jak przez ostatnie dni.... ” ten błąd to już z 2tyg jest

• v3

KrakuTBG - - Archiwum

Quote from 532323693: “Orientujecie się może czy omdlenie działa ogolnie na wszystkie potwory? czy działa to tylko i wylacznie na zodiaku? ” Na wszystkie

• 90lvl 4kkk jakie eq żeby zarobic?

KrakuTBG - - Archiwum

Quote from Simlas31: “Najlepiej kup buffa od innych graczy, ale bezpieczniej będzie samemu zrobić. Jakaś truta 35śr +9 kd+4. Helm na 60 +7/8/9 20 grota i najlepiej coś z błyskami, Epik hp do pż/wartość, qilinki hp i coś do tego (najlepiej kryt lub omdlenie), białko diabły wiatr/błyski/do pż, nasior +9 z łez hp kryt/omdlenie/strzały, ebo+9 20 diably 10/15 strzały, tarcza na 61 +9 nno diabły + coś jeszcze możesz. Kup sobie matową perf alchemię do tego i jakąś szarfę, opcjonalnie kostium rubin-wart…

• 90lvl 4kkk jakie eq żeby zarobic?

KrakuTBG - - Archiwum

To zależy od serwera wszędzie inne ceny eq

• Rozmowy konTROLLowane Tasmania

KrakuTBG - - Tasmania

Quote from Voilie: “Sytuacja z padaniem serwera jest zgłaszana, ale nikt z Polskiego Zespołu nie jest w stanie naprawić sytuacji i postawić serwer na nogi. Trwa to tak "długo", ponieważ po zgłoszeniu awarii technicy z Niemiec muszą serwer postawić. Jeśli coś Wam poznikało to piszcie na support. ” A nie chciałeś napisać ,że na weekendzie nie pracują i dopiero na tygodniu naprawią

• Misje

KrakuTBG - - Archiwum

Tego się nawet nie opłaca robić rób misje od biologa i uriela tylko.

• Quote from maydiyoAtailia: “Quote from Kr8g: “Quote from alefajniexd: “Event puzzle ma trwać sobote i niedziele czy tylko niedziele? Bo nie bardzo rozumiem. Z góry dzięki za odp ” Od soboty 0.00 (za trochę ponad 5h) do niedzieli 23.59 (końca niedzieli), czyli 2 dni. ” Północ Określa określa godzinę 24 nie 0:00 wieć z tego wynika ze ewent trwa 1 dzień ” nie ma takiej godziny jak 24 jest 00:00 potocznie nazywana 24

• Ja mam nadzieję że nie będzie banów za łowienie dłużej niż .. bo znając GF to różnie bywa napisał podobno @Art że system zmieniony można fajnie łowić a bany będą za np wyciągnięcie ryby 5 raz z rzędu. Nigdy nic nie wiadomo

• Bo aż strach łowić

• Mam pytanie bo czytałem kiedyś że jak się łowi dłużej niż 3h to jest jakiś auto ban to prawda ? Bo mam zamiar połowić jutro z 12h oczywiście bez fish ..

• Quote from KUFEL: “Fuzja miała być do konca roku koniec roku sie zbliża a serwery dalej nie połączone ” nie ? Art pisał kiedyś że w tym roku napewno nie będzie fuzji.