Search Results

Search results 1-6 of 6.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Rubinum

seventy11 - - Dyskusje Rubinum

Quote from Edeu: “Moim zdaniem Zamknięcie serwera Prywatnego jakim był Rubinum jest dopóki co najlepszą decyzją GF od bardzo dawna wreszcie podjęli się walki z serwerami które nawet nie mają prawa istnieć a to jaki jest przyrost graczy dzięki nowemu serwerowi świadczy tylko pozytywnie o tej decyzji Nawet się nie spodziewałem że na Rubinum jest tak mało botów zostałem pozytywnie zaskoczony po raz kolejny widać że GF zaczął coś robić z tym metinem chociażby to że drastycznie spadła ilość botów na …

• Rozmowy serwera Rubinum

seventy11 - - Dyskusje Rubinum

Ten serwer to jakaś czysta paranoja . Do ksucia jestem w stanie przywyknąć ale ilość botów mnie przeraża . Myślałem że po 2 dniach się jakoś ułoży a tu coraz gorzej . Gm nie odpowiada, nawet jak bijesz metka to i tak niewierz czy ten drop będziesz miał , czy jest ktoś wstanie odpowiedzieć jak długo ten stan będzie trwał ??

• Bzdura na kołach wędka+4 rybie wnętrzności i po 0.5 h 100 puzzli mimo że pokazuje że złowiłem rybę to nie mam nic / irytujace to jest

• Rozmowy serwera Diumar

seventy11 - - Dyskusje Diumar

Raczej nic mu nie przybyło, między uszami jego wieszcha jest więcej masy mózgowej gdzie mogą zachodzić procesy myślowe niż u tego typa .

• Czytam i czytam i ręce mi opadają . Kiedyś były 3 dobre eventy (zimowy , wiosenny i letni ) i kilka okazjonalnych . Boty były fakt , ale wiara odpowiecie sobie strzeże czy jest ktoś w stanie na 100% wyeliminować cziterów ?? Zawsze znajdzie się ham co będzie ksuł używał niedozwolonych metod . Admini mają z tym walczyć , ale zamiast tego mamy coraz mniej zrozumiałą grę .Czasem rok czekało się na skarpetki , zawsze tam mogłem wybonować jakieś eq na wiosnę zebrać rady i zielsko , latem konia itp . A…

• jak zwykle owocna aktualizacja

seventy11 - - Archiwum

Nie mogę uruchomić gry