Search Results

Search results 1-20 of 63.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Diumar

Inwiksss - - Dyskusje Diumar

Cóż received-356411681954459.jpg

• Eq woj body 55

Inwiksss - - Pytania i Wskazówki

pl-wiki.metin2.gameforge.com/i…p/Best._Młody_Truj._Pająk Bon na zwierzęta działa na małpach.

• Eq woj body 55

Inwiksss - - Pytania i Wskazówki

Bon na zwierzęta nie działa w v3.

• Rozmowy serwera Diumar

To się śmiej Jedni robią filmy drudzy ss. Taki aauaaa potem nie wmówi jaki dmg kogo jest, który wstawi jakiś ss z m1 i myśli, że ktoś nawet alchemie włączy na jakiegoś lura

• Rozmowy serwera Diumar

Zakaz jest?

• Rozmowy serwera Diumar

Aauaaa w samej broni jak już Ci pokazywałem na ss bez niczego 13k Quote from AauaaaMetin2: “youtu.be/41MMTo8f6c0 ” Masz wczorajsza zadyma Chcesz mi wmówić, że jesteś od nich lepszy na 35 lvlu????? 0725-211206.jpg 0725-212120.jpg 0725-212502.jpg 0725-213925.jpg 0725-214005.jpg 0725-214337.jpg 0725-215005.jpg

• Zawsze wbije 1% nawet jak nie maxy i nie trzeba było wbijać żeby to wiedzieć

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from AauaaaMetin2: “Quote from Inwiksss: “Wiem bo ostatnio jak pisałeś w jinno, że idziesz do roboty za 20 min to 3h później dalej w m1 biegałeś i szczekałeś do ludzi. Nie rozliczaj kogoś z czasu gry tylko popatrz na siebie ” zapisz sobie moj grafik na scianie bedziesz wiedzial kiedy jestem kiedy nie dfe31f439bdfc.png to co w koncu w nno w tarczy papa? ” Już sam masz grafiki kilku osób skoro wypisujesz tutaj kto ile gra.

• Rozmowy serwera Diumar

Wiem bo ostatnio jak pisałeś w jinno, że idziesz do roboty za 20 min to 3h później dalej w m1 biegałeś i szczekałeś do ludzi. Nie rozliczaj kogoś z czasu gry tylko popatrz na siebie

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from AauaaaMetin2: “Quote from ItsDemonWolf: “Quote from WujekDiumar: “Z tym że kryształ 5 a 10 to spora różnica jeśli masz dużo ABS prosty przykład zobacz ile uderzy ci mental mając 70 na dwureke a 75 odp -> nie nie uderzy ci 5%mniej ” na diumar i tak przy 45 dwureka mental wiecej jak 5k nie uderzy to nie ma co sie martwic ” nie masz racji, inwiksus mi bije 13k z duchowego przy 45% tylko ze mam 35 lvl moze dlatego ” 13k z wyłączoną alchemia i zdjętym eq i jeszcze na 75% absie tylko ty lub…

• Rozmowy serwera Diumar

Pozycja trzecia MIX

• Rozmowy serwera Diumar

Ta jasneeeeeeee, chodz powtórzymy komisyjnie Niech ci będzie aulala to gratuluje ekwipunku masz lepsze niz xPurpose z Heiganem bo na to samo wychodzi. 0420-205817.jpg 0420-205416.jpg Moderator Patriae:Zmieniono sposób wyświetlania zdjęć

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from AauaaaMetin2: “Quote from Inwiksss: “Ty duchowego nie ustoisz ” 4c3c2ee2d630b.png ” xDDDDDDDD xD.jpg Oj Aulala + do tego gadasz, że rozebrany i nieodpalony a na ss sam wstawiasz i widać nawet alchemia on. x2.jpg Daj jeszcze jakiś kawał, bo dobrze w tym cyrku wywijasz

• Rozmowy serwera Diumar

Tak bardziej rzucasz się w oczy na drugim końcu mapy jak odjeżdzasz na koniu. 0719-174249.jpg

• Rozmowy serwera Diumar

Wiesz dlaczego mam ss? Bo prawda jest po mojej stronie, a ty ich nie masz bo oboje wiemy właśnie, że nic nie bijesz O chciałem pvp dropami to odjechałeś 0719-174223.jpg Nagrać nie chcesz bo też wiemy jak to się skończy. Gdzie pisałem, że bije Heigana 100+? xD Ty duchowego nie ustoisz, a chcesz kogoś innego teraz mi tu wcisnąć? Chcesz sprawić żeby Heigan się tutaj odezwał o którym wcale nie pisałem od ostatniego razu? xD

• Rozmowy serwera Diumar

Znowu chcesz przekłamać prawde aulala xD Czekałeś 5min, a proponowałem ci pvp dropem to wsiadłeś na konia i pojechaleś. Duchowe 14k? Nagraj film i pokaż. Nigdy skila ustać nie możesz i wyjesz, chodź to pvp dropami xD

• Rozmowy serwera Diumar

Znowu chcesz zlurać publiczność tym lurem? Daj spokój znowu pójdziesz z podkulonym ogonem aulala

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from S3LAVI: “Quote from JestMoc: “Na straganie w piątek słoneczny już od rana napięcie przedporodowe. ” Pisanie o napięciu zawsze kończy się gdy sprawa dotyka centralnie Ciebie i ktoś próbuje przekłamać prawdę. :p ” Heigan właściciel tego cyrku i Aauaa klaun na etacie biegają i kłamią

• Rozmowy serwera Diumar

Szkoda, że ostatni raz jaki z nią się biłeś miałeś skile m2 i nie robiłeś nic xD Chodz ch2 m1 chunjo pobijesz się Będzie znów ss z zasadzki i będziesz wył.

• Rozmowy serwera Diumar

Gdzie latam za tobą shopami? Lurem na bo jesteś po co mi ty xD Napisałem tylko, że jak zdejmie chociaż jedną nakładkę to pada szybko. Niech sobie ma