Search Results

Search results 1-20 of 28.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Start

torinosi - - Archiwum

Ciezko sens gry znaleśc gdy jakis serwer w twej głowie pozostaje,,,

• Nagrywanie YT

torinosi - - Archiwum

Quote from Simlas31: “W regulaminie jest napisane, że trzeba mieć zgodę GF, żeby nagrywać. ” A więdz jest coś co odsłania od uroku kary. (Hidden Content)Więdz mozliwe że dostał zgode od gf .

• Nagrywanie YT

torinosi - - Archiwum

Quote from lordslavi: “Quote from torinosi: “Quote from lordslavi: “Quote from torinosi: “Quote from lordslavi: “Mozna na PL'u wszystko nagrywac i pokazywac za to nie ma bana jedynie bana mozna dostac jak nagrywasz serwery prywatne i ktos cie zglosi ” Tzn za rekleme prywatnego serwera grozi blokada konto yt, mhm a znam z widzenia na yt kilka kanałow co zostało zgłoszone a np jeden z nich został odbanowany i wgl jakoś nie widzę żeby te kanały znikały a wrecz przecinie pnał sie do góry hmm . ” Bo …

• Nagrywanie YT

torinosi - - Archiwum

Quote from lordslavi: “Quote from torinosi: “Quote from lordslavi: “Mozna na PL'u wszystko nagrywac i pokazywac za to nie ma bana jedynie bana mozna dostac jak nagrywasz serwery prywatne i ktos cie zglosi ” Tzn za rekleme prywatnego serwera grozi blokada konto yt, mhm a znam z widzenia na yt kilka kanałow co zostało zgłoszone a np jeden z nich został odbanowany i wgl jakoś nie widzę żeby te kanały znikały a wrecz przecinie pnał sie do góry hmm . ” Bo gf nie banuje co chwile tylko co jakis czas t…

• Hmm fuzja bez nowych map nie obedzie się..

• Nagrywanie YT

torinosi - - Archiwum

Quote from lordslavi: “Mozna na PL'u wszystko nagrywac i pokazywac za to nie ma bana jedynie bana mozna dostac jak nagrywasz serwery prywatne i ktos cie zglosi ” Tzn za rekleme prywatnego serwera grozi blokada konto yt, mhm a znam z widzenia na yt kilka kanałow co zostało zgłoszone a np jeden z nich został odbanowany i wgl jakoś nie widzę żeby te kanały znikały a wrecz przecinie pnał sie do góry hmm .

• Nagrywanie YT

torinosi - - Archiwum

Witam mam takie pytanie związane z nagrywaniem YT , mógł by ktoś mi przedstawić co można w metinie nagrywać a czego nie. Ponieważ słyszałem że za nagrywanie prywatnych serwerów jest ban for za zgłoszenia od firmy GF ,, to prawda ??? oraz czy jest coś gdybym na polskim serwerze zaczoł nagrywac jest coś czego pokazac nie mogę,, prócz reklamowania bugów ???

• Start

torinosi - - Archiwum

Super pomysł, moim zdaniem nawet dzieki temu możesz znajśc odpowiednich ludzi do gildi , ale ciezko żeby się ogarneli pózniej żeby cie nie pytali o dalszy exp bo lewe rece do klaweturki, Pozdrawiam

• Wszystkie serwery dostały kryzysu przez te zastrzyki yangowe eventów,, Gdyby nie boty haki jak by metin był by piekny mm

• Dalej podtrzymuje ze dobrym rozwiozaniem dla gf było by zrobienia metina v3, tzn złaczęnie wszystkich serwerów w jeden. ( zagraniczne z polskimi ) i do tego dodac upload jakies 50 nowych map.

• Kto będzie lepszy

torinosi - - Archiwum

Quote from Tronk1: “Sam obecnie nie gram ninją, ale wcześniej miałem przygodę z archerem. Polecał bym Wam od razu zrobić postać i czytać CODZIENNIE poliformie:> Obecnie marmurki są tanie, dorwać konkret łuk i na wyższych poziomach solowanie bossów będzie czystą ( i dochodową) przyjemnością Jednak jeśli nie graliście wcześniej ninją to możecie przeżyć szok:> Bo np WP to czołg który wytankuje duuużo i zadając powoli obrażenia powali moby A ninja będzie bardzo papierowy póki się nie przyzwyczaicie …

• Kiedoistny lv czy ekwipunek bez +

torinosi - - Archiwum

Quote from peeein: “Event rybacki na 10 kont. 4dni łącznie były w grudniu, 10kkk dało rade wyciągnąć z otwarć i już można coś skompletować ” Masz racje jeden z najbardziej opłacalnych eventow w mt2. Quote from Tronk1: “Powiem tak gdyby ktoś intensywnie grał przez grudzień po 5h dziennie to dużo yang byłw stanie zarobić na samych eventach I już po miesiącu mógł bić w grocie, pytanie tylko po co się tak śpieszyć i męczyć? Lepiej chwile poczekać na 42/55/75 lvl żeby nadgonić biologa o skillach nie …

• Quote from Jazzy.tbd: “Quote from ImNotPro: “Quote from MocnaKawa: “Quote from VVulfgar: “Wycofanie setek z gry to najlepszy sposób na balans w końcu coś by się działo w grze. ” w sumie to bylby genialny pomysl gdyby nie to ze gamefail stracil by na tym pieniazki :c ” Nie wiem o jakie setki chodzi, ale jeżeli by wycofali te co dodają natychmiast 100pż czyli woda young to balans też by się poprawił. Widać na filmach Arixana i Krówki(Calatora) jak autoclicker szybko regeneruję PŻ dzięki wodom youn…

• Na moje oko to tylko częsciej evnety manwo trzeba organizować.

• Motoki - Bóg orków

torinosi - - Archiwum

Witam góre Jak dawno odpaliłes gre mt2 w swoim wechikule :)? Wysokim zabójca zostałes w swoim rejonie przed założeniem kasku GM >? Podobno wysokie gildie mają eventy na zamknietych mapach wiesz coś o tym ? Góra próboje cos wskórac względem nowych graczy ?? Pozdrawiam\:)

• Kto będzie lepszy

torinosi - - Archiwum

też mam taki problem, lecz ja mysle przesiasć się na 1 lv

• Kiedoistny lv czy ekwipunek bez +

torinosi - - Archiwum

Odrazu mówisz ze w grocie, a zanim ja do groty wejde to minie własnie te 6 miesięcy :), no bo na przygotowanie i lv tyle mi potrzeba i o to pytałem jak własnie z rozmieszczeniem na danym serwerze to mi nie powiesz jak wspominsz negros czy samos pewnie bys wiedział. Ale wracając Myśle zacząc jakaś postacia serwer mam, tylko poszukuje jeszcze zapału i wyboru klasy, kązda klasa jest znana do ostatniej nitki lecz nie likan to słaby zawodnik..

• Metin2 HD

torinosi - - Galerie

No ziomek ma rekę artystyczną do grafik metinowych, nie zapominaj z czasem że to tacy ludzie jak ty tworza ten serwer, a gdy was więcej w kupie my gracze mamy więcej radochy i aktulizacji.

• Szkoda że nie brałem udziału w evencie. Napewno bym dorobił sobie, z tego co widze

• lecz musze przyznac metin kieruje się w jakąs strone z której wynika ze ewulucja w któryms momencie bedzie wymuszać pewnych zmian drametralnych w metinie,, tylko jakich ?