Search Results

Search results 1-20 of 24.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ci którzy używają nielegalnego oprogramowania by sobie zarobili trochę na cukierkach

• Jesteście gotowi na event ?:D

• Cześć 1. Co tam słychać ? 2. Gdzie mieszkasz ? 3. Jak masz na imię ? 4. Ile masz lat ? 5. Znamy się ? 6. Co ciekawego na profilu u mnie znalazłeś ? 7. Lubisz spacerować ? 8. Lubisz zimę ? 9. Lubisz lepić bałwana ? 10. Lubisz zwierzęta ? 11. Lubisz bawić się z dziećmi ? 12. Chciałbyś kiedyś zostać tatą ?(chyba że już zostałeś ) 13. Myślałeś kiedyś żeby wybudować domek na drzewie ? 14. Masz rodzeństwo ? 15. Masz prawo jazdy ? 16. (jeżeli masz) jakim autem jezdzisz ? 17. Lubisz jezdzić rowerem ? 18…

• Xatu miałeś rację co do bota a na dodatek jeszcze nas pilnowałeś żeby nikt nie zabił 25am4d.jpg Tyle dokładnie rudy wykopały cztery boty podczas eventu 40ra3w.jpg i3bna6.jpg Event zaliczony jako udany

• Eventy na Negros - nasze wrażenia

DarkWarriorek - - Negros

Quote from GdzieJaPacze: “ W tomboli moga brac udzial postacie z ukonczonym biologiem na poziomie zebow orka Zią ” Dokładnie Quote from combatarms: “ Tak, tak było w poprzednich edycjach, jednak nie można być pewien czy twórcy nie zrobią tu nam niemiłej niespodzianki, dlatego warto mieć dla bezpieczeństwa i te badania skończone ” A Ty odpowiadasz ,, tak, tak było w poprzednich edycjach... (tak w poprzedniej Tomboli trzeba było mieć wykonane Zęby Orka aby brać udział za darmo w tej Tomboli) dalej…

• Z niecierpliwością czekamy już na event górniczy szkoda tylko że event odbędzie się w poniedziałek a nie w weekend

• Jak Wam się podobał dzisiejszy OX ?:D jak dla mnie była fajna zabawa

• Filmiki z Negros'a

DarkWarriorek - - Negros

Stare czasy i zabawa z ulepszaniem +bonus na końcu [video]http://www.youtube.com/watch?v=Xcs2HC448MA&feature=youtu.be[/video]

• Filmiki z Negros'a

DarkWarriorek - - Negros

Mój pierwszy filmik więc nie do końca dobrze zrobiony [video]http://www.youtube.com/watch?v=rqnpkP-Jx70[/video]

• Panie UP Był i jest...to jak teraz poleci nam Amor to zrobie ss-a z data na dowód ze z tego roku

• A ja nie dropiłem i też było fajnie...wszystko zależy od szczęścia i tyle.

• Wybór EQ - item vs. item

DarkWarriorek - - Archiwum

Quote from kamil504: “Truta sr 29 10 diabły 5%omdlenia +6 kd +4 czy truta +9 śr22 kd+4 Co lepsze do expa w grocie?” Ja do groty wybrałbym trute +6 sr 29 10% diabły 5% omdlenie:D omdlenie bardzo się przydaje przy expie chociaż to tylko 5% ale zawsze coś prawie jak petarda 50%

Quote from Klauddusia: “ Przedmiot I Nazwa i stopień ulepszenia: Złodziej dusz +9 KD: klasowe Bony: 5b, 10 kryt Przedmiot II Nazwa i stopień ulepszenia: Tryton +1 KD: klasowe Bony: 10l,5 szyczie PRZEZNACZENIE: PvP Dodatkowe informacje: Wojownik mental ” Złodziej będzie lepszy bo daje 15% na ludzi + do tego 10% kryta, a tryton +1 daje 10%+3% na ludzi chyba, że wybierzesz trytona i ulepszysz go do +6 łatwo jest go wbić:)wtedy bedzie dawał razem 18% na ludzi.

Quote from Dual1Pro: “ Przedmiot I Nazwa i stopień ulepszenia: stal +6 KD: speed def uchylka+4 Bony: 1,5k pz 10 do pz 6 2reka Przedmiot II Nazwa i stopień ulepszenia: smiertelka+9 KD: speeda+4 i spalony Bony: 2k pz 15 strzaly PRZEZNACZENIE:* Exp w grocie/dt Dodatkowe informacje** body aura p reszta g Ktorys z tych itemow chce sprzedac i kupic zloty+9 2k pz tylko niewiem ktory sprzedac ” A ja na Twoim miejscu zostawiłbym smiertelke, a stalke sprzedał ponieważ w grocie bardzo Ci sie przyda te 500 …

• Eventy na Negros - nasze wrażenia

DarkWarriorek - - Negros

Quote from TooSharpForYou: “Ja miałam chyba wyjątkowego pecha z blaskami, cóż aż 4 szkatki z rękawicą :(” To naprawdę słabo a gdzie dropiles ?

• Ciekawe jak w tym roku będzie wyglądał event wielkanocny oby było tyle jajek co rok temu

• A mi event sie podobal na mapkach 90+ o 3 w nocy było jeszcze dużo metkow i bosow no i tych nupkow co z checia pomagali bić metki tez bylo duzo...pozdro dla nich.

• Event jeszcze się nie skończył nadal trwa

• Jak tam dzisiejszy drop ? Mnie jakims cudem dzis nie logalo i nie mialem problemu z logowaniem

• UP widać mało wiesz