Search Results

Search results 1-20 of 41.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from KwiatSuri: “Co nie zmienia faktu że nie polskie. Ale oczywiście nawet o tym się nie pomyśli. ” A czy halloween to polskie świeto? :p ja sie ciesze, w koncu mamy to, co Turcja

• Rozmowy konTROLLowane Samos

Angorth - - Samos

Elko Tak sobie czytam i czytam Wasze przepiękne wypowiedzi na temat sytuacji panujących w grze i owym serwerku i buzia mi sie smieje, grajcie .... bawcie sie a ja dziś obcinałem trawnik, patrze a tam bocian wylądował wgl się mnie nie bał, miał takie piekne cieniutkie nóżki obok niego skakała żabka, zielona czy to nie piękny widok? Bocian to chyba znak szczęścia?

• Tronk, nie wiem czy widziales, ale te eventy (drop przedmiotow, szansa na drop yang itp) sa ogorne z Gameforge, bo na forach zagraniczny jest taka sama rozpiska, moze niepelna. Ja brałem udział w OX nie w celu wzbogacenia sie, OX to element tej gry

• Quote from Zunyz: “Czyli odpowiadając pytaniami z szablonu na zgłoszenia zbierzemy info od graczy, przekażemy dalej i będziemy liczyli na łaskę, bądź niełaskę GF. Przynajmniej powstał kolejny powód, żeby zacząć mniej inwestować w tą grę :)” Padłem po przeczytaniu Twoje wypowiedzi xdd Jaki oni mają zebrać dane i je przekazac by coś w tym kierunku było robione ? Przecież pytanie o sprzęt np o karte graficzną to podstawa przy problemie związanym np z zamazaniem obrazu itd. Jeśli myślisz ze kupisz k…

• Problem w oknie logowania.

Angorth - - Archiwum

Aktualizacja sterowników karty graficznej. Możesz też zainstalować starsze - tutaj metoda prób i błędów. Jak nie pomoże, uruchom grę poprzez kliknięcie na folder metin2launch PPM -> uruchom z procesorem graficznym -> Procesor wysokiej wydajności.

• Problem Z grą

Angorth - - Archiwum

Albo odinstaluj grę (sprawdź, czy nie został po niej folder na dysku, jak jest to usuń), później zainstaluj grę w innej lokacji bez antywirusa. Mi to pomogło. Jakiego masz windowsa? bo to też moze byc dosc istone

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Angorth - - Etolin

Dawno, dawno temu, w gildii na serwerze Kronos była sobie Kasia która nie miała TS'a. Upatrzyła sobie dzielnego wojownika, z którym grała (razem expili, obdarowywali siebie prezentami w grze czytaj: IS xd). Kasia miała telefon, na który dzwonił dzielny wojownik raz na miesiąc. Po roku gry okazało się, że Kasia ma na imię Paweł xd Takich historii z pewnością jest cała masa więc w dzisiejszych czasach podstawowa komunikacja na TS jest na porządku dziennym Neka ! masz swoje bao-bao?

• Zagadka matematyczna zawsze spoko Nie była, ąz tak trudna ciekawe jakie to nagrody będą za ten konkurs

• Item Shop - dyskusja

Angorth - - Porozmawiajmy o Metin2

A ja sie tam ciesze, że wycofli wadliwy produkt z IS. Po co mam kupic pd anty-exp jeśli zostawie postac na spocie i wbije mi sie poziom. Kupony i ubrania bardzo sie przydały. A co do szczeniaków fakt, dawno ich nie było.

• Sami już nagraliśmy filmik i wysłaliśmy, ale fajnie, że inni też będą mogli dopracować swoje działa (konkurencja jest na serio duża, bo sporo filmów widziałem ;o) , gdy nie zmieścili się w czasie. Nikt do nikogo urazy nie powinien mieć. Wiadomo, zawsze znajdą się "płaczki". Jak się męczyliście z nagrywaniem to dobrze o Was świadczy, jeżeli myślicie, że praca jest słaba to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nagrać jeszcze raz lub poprawić. Nie miałem okazji skomentować konkursu na prezydenta Metin…

• Eventy nie są obowiązkowe. Jeżeli nie masz chęci przebywania na grze w oczekiwaniu na informacje o dropie to logiczne, ze się wylogujesz ... nic na siłe. Po co marnować tyle czasu ... Chcesz to czekaj, nie chcesz to nie bierz udziału w evencie. No piłek sporo! na Halloween zgaduję, że standardowo różdżki, oby nie było dużego nacisku na Item-Shop.

• Quote from DroosenQ: “A można prosić jeszcze o wyjaśnienie incydentu na Etolinie, kiedy wszystkich wywaliło i poznikały metki ?” Pewnie zalogowałeś się na innym ch metiny nie mogą zniknąc tak od razu ... ZUO udane, na pustyni metek koło metka

• CO za emocje proszę państwa Super extra event! Gratuluje wszystkim, którzy wzięli udział. Theord, a co Ty się obudziłeś teraz xD śmieszku wasze miejsce nie jest zle, nie ma co się przejmować:) Elos

• Siemango! Cały czas przyglądałem się wynikom Waszych rozgrywek gildyjnych. Co mogę stwierdzić? Wiele gildii jest bardzo zgranych, militarnych ... ale cześć z Was (prezesisko) nie rozumie zasad lub ich nie przeczyta dokładnie, ze zrozumieniem i później wychodzą takie posty kontrowersyjne na forum. Powiem tak - każdy etap był oryginalny i fajnie wymyślony przez organizatorów. Żałuję, że nie wzięliśmy udziału, ale szkoda było nerwów na takich płaczących ludzi, którzy nie rozumieli, czym jest zabawa…

• Quote from Blaadi: “Ja osobiście w OXach przestałem brać udział z 2 powodów : - Komp juz nie ten jak zwali sie pol servera - Nie te nagrody. Kiedyś to była motywacja wręcz jak było można dostać pieczęć dzika czy coś w tym stylu :p. A teraz podczas każdego eventu OX siedze na metkach, zarabiam i czytam zażalenia innych na wołaczu ^^” Ja brałem i będę brał udział w OX. Dlaczego? Nie wyobrażam sobie metina bez takiego eventu, który jest od bardzo dawna. To element tej gry. Nagrody są jakie są, ale …

• Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

Awergio - - Archiwum

Ludzie, czego wy chcecie? Wiedziałem, że tak będzie i nasza gildia oszczędziła sobie nerwów. Jakie ustawki? Masakra ... połowy postów nie chce się czytać. Nie potraficie pokazać, że liczy się zabawa. Jeżeli faktycznie doszło do jakiegoś błędu podczas sumowania pkt to się przecież okaże .... sama Muzha pisała, że przedstawi nam wszystkim PUBLICZNIE wyniki. To jest chore jak potraficie tylko narzekać. Co event macie takie same teksty: EVENT USTAWIONY POD GILDIE XXXXX - pogodzicie się z porażką? Sa…

Awergio - - Archiwum

Eee to nie tak źle chyba Ciekawe jak innym poszło to zadanie. Widać, że liczy się zgranie gildii, bo jedna osoba tego nie ogarnie :x Czekam na publikacje wyników xd

Awergio - - Archiwum

Widzę, że został już opublikowany zestaw z obrazkami I jak Wam poszło? Obrazki łatwe do rozpoznania? Razem z gildią mamy teraz wyrzuty sumienie, że nie braliśmy udziału, bo póki co wszystko jest przystępne Będę przyglądał się do końca tych rozgrywek xD Miejsca z obrazków są banalne. Dobrze Wam się ich szukało? Chyba nie było z tym problemu. Mam nadzieję, że kolejne questy będą trudniejsze:D Pozdro

• Czekam z wielką przyjemnością już na jakieś wyniki. Mam nadzieję, że wszyscy będziecie się dobrze bawić. Tym razem moja gildia nie bierze udziału, ale trzymam za wszystkich kciuki (nawet i rywali xD). Dobra zabawa nie jest zła. Przyda się coś ciekawego by pozbyć się szarej rzeczywistości... odskoczenie od dropienia, czy zadymek spod DT - chociaż w ostatnim czasie ich też jest mniej! Jestem ciekawy jakie konkurencje będą w tym roku.

• Społecznościowe Sztuczki & Kruczki

Awergio - - Archiwum

Pytanie: Jakaś osoba podeszła do mnie i kazała wywalić eq na ziemię, twierdziła, że jest bug i nie da się nic wywalić. Odpowiedz: Nie ma takiego buga. Osoby, które wywalą swój item są bezmyślne, ponieważ inna osoba, korzystająca z nielegalnych programów go podniesie. edit: jak jedna wskazówka to jedna