Search Results

Search results 1-20 of 337.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Jakiej muzy słuchacie?

Colore - - Hydepark

youtube.com/watch?v=WLhs6fzMLQ8

• Każdy tak ma, bardziej lub mniej. Takie uroki metina

• Zmiany w grze - dyskusja

Colore - - Porozmawiajmy o Metin2

Ja mam takie pytanie czy teraz GameGuard jest wgrany bezpośrednio w klienta czy po prostu został odlączony od metina? Bo odkąd wróciłem na zimę na metka nie ładuję mi się on przed włączeniem klienta.

• Rozmowy serwera Etolin

Colore - - Dyskusje Etolin

Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie, niekoniecznie tym metinowym Pamiętajmy, że dziś kevin o 20

Czy tylko u mnie nasiliły się blędy metina i nawet stojąc w m1 teraz zamknęło mi samo grę gdy odszedłem na chwile od kompa, a zaznacze ze to się dzieje na Win XP na którym nigdy nie miałem większych problemów z błędami i który jeszcze nadal jest wspierany podobno przez grę do 1 stycznia

• Prośba o super sygnaturkę (;

Colore - - Archiwum

NfBQUrO.jpg https://i.imgur.com/NfBQUrO.jpg

• Item Shop - dyskusja

Quote from Tujka: “@Art @Ingolf czy będzie rekompensata dla osób które 5 grudnia nie wzięły udziału w Kalendarzu Adwentowym, bo nie miały go na swoim ekranie, bo grali z małą rozdzielczością ? Mój brat tak miał i koło 21:00 już nie widział tego przycisku. Dlaczego nie ma kalendarza w zakładce "gry i zabawy"? Ja koło 15:00 5 grudnia jeszcze widziałam zakładkę "Kalendarz Adwentowy" obok "Tombola" w małej rozdzielczości okna. No i gdyby nie ten Bug to brat miałby codziennie brane przedmioty i mógłb…

• Rozmowy serwera Etolin

Colore - - Dyskusje Etolin

Dzień dobry wszystkim!

Zauważyłem, że gdy ktoś wyzywa na PVP nie wyświetla się koperta z informacją jedynie pojawia się na linii czatu. Nie wiem czy to pojedynczy przypadek czy norma. Nowy czy już stary błąd?

• Item Shop - dyskusja

Quote from MowMiKos: “Gdzie zniknął Kalendarz Adwentowy? ” Zmień rozdzielczość systemową a następnie w ustawieniach gry metina na większą.

• Prośba o super sygnaturkę (;

Colore - - Archiwum

Może jakieś inne materiały?

• Item Shop - dyskusja

Quote from Tujka: “@Art @Ingolf czy będzie rekompensata dla osób które 5 grudnia nie wzięły udziału w Kalendarzu Adwentowym, bo nie miały go na swoim ekranie, bo grali z małą rozdzielczością ? Mój brat tak miał i koło 21:00 już nie widział tego przycisku. Dlaczego nie ma kalendarza w zakładce "gry i zabawy"? Ja koło 15:00 5 grudnia jeszcze widziałam zakładkę "Kalendarz Adwentowy" obok "Tombola" w małej rozdzielczości okna. No i gdyby nie ten Bug to brat miałby codziennie brane przedmioty i mógłb…

• Powie mi ktoś co zmienia brak wsparcia dla Win XP mówiony w poście? czy to bedzie prowadziło powoli do uniemożliwienia włączenia metina na tym systemie? Bo przecież od dawna już na stronie widnieje taka notka - Win 7, Win 8 (Można uruchomić od Windows XP; brak możliwości supportu.) Od kilku lat poza tym już jeżeli był jakiś problem z IS to głównym argumentem było ,że Ci nie pomożemy bo twój system nie jest już wspierany.

• Quote from Witold001: “Quote from Colore: “Ok można tak liczyć na ludzi sępy tylko o tomboli gadają. ROZWIĄZANIE BY KALENDARZ SIĘ POJAWIŁ -> zwiększenie rozdzielczości. choć według mnie powinno być w dziale "akcje i zabawy" i byłoby spoko dla każdego, w końcu to pasuje do tego działu. ” Nie działa ” ustaw sobie najpierw na kompie największą rozdzielczość jaką masz, nastepnie przy patcherze w ustawieniach także ją wybierz. Wtedy Ci się zmieni rozdzielczośc i pojawi przycisk do Kalendarza adwentow…

• Ok można tak liczyć na ludzi sępy tylko o tomboli gadają. ROZWIĄZANIE BY KALENDARZ SIĘ POJAWIŁ -> zwiększenie rozdzielczości. choć według mnie powinno być w dziale "akcje i zabawy" i byłoby spoko dla każdego, w końcu to pasuje do tego działu.

• Odpowie mi ktoś czy komuś też całkowicie zniknął kalendarz adwentowy z item-shop? nie mam go ani w zakładkach, ani w rozwijanym menu pod nazwą "akcje i zabawy" Stało się to po północy i do teraz nie widzę go,a jedną postacią zdążyłem odebrać nagrodę.

• Wam też zniknął kalendarz adwentowy w is?

• Przyznajcie w tym roku popłynęli z tymi eventami

• Quote from Witold001: “Kilka godzin? Czy kilkanaście? Bo to spora różnica. Kilka to 4-7h.Zmiana lokalizacji na gorszą? Bo na lepszą pewnie nie. ” Kilka to jest od 3-9h. Kilkanaście jak sama nazwa wskazuje zaczyna się od liczby 10

• Tombola jeszcze nie ruszyła z tego co pamiętam ma być dopiero od jutra?