Search Results

Search results 1-20 of 33.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Bo na metku nie ma botów a jeśli już są to w momencie są one blokowane.

• Taka ilość puzzli jest możliwa i to na spokojnie. Sam przy wędce +4 i zakupionym is w godzine miałem ponad 200x przy wędce +4... Leciały praktycznie co z drugiego a nawet kilka pod rząd. Z nową wędką taka sumka jest możliwa bez trudu

• Ale specjalna oferta jest zrobiona

• Jeśli event nie wznowią w najbliższym czasie proszę o zwrócenie smoczych monet, pozdrawiam team i piszę do supportu

• Faktycznie nie przyszło mi na myśl żeby sprawdzić we wtorek na ogłoszenia haha mój błąd, dziękuję za info

• Wywaliło serwery czy tylko ja mam problem ?

• Rozmowy serwera Etolin

Bassver - - Dyskusje Etolin

Dalej mi nic ta postać nie mówi.

• Rozmowy serwera Etolin

Ten akurat nie, nie wiem kto to.

• Zmiany w grze - dyskusja

Bassver - - Porozmawiajmy o Metin2

Wiem to bardzo dobrze, że nie wolno ale czy nie powinno to być zmienione ? Wystarczy popatrzeć na rynek co się dzieje, jeden gość wystawia kilka sklepików z tyloma ulepszaczami, że niskie lvle nie zarobią już na niczym w tym momencie. Nie mówię, że mam rację tylko wyrażam swoje zdanie bo przez 10 lat nie czułem takiego zażenowania.

• Rozmowy serwera Etolin

Pozdrowienia dla gildii MAFIA za kolejne tworzenie kont i odpowiadanie sobie na czacie, NIŁBEŁBEN , BUHŁACZ, SZTORSRAGE,

Nie wierzę w to, że w teamie nie mają na to żadnych rozwiązań. Byłbym raczej za tym, że tych rozwiązań nie chcą wdrożyć tylko zastanawia powód tego...

Tak tylko jakby chcieli to by dali takim osobom bana na IP tylko nie dadzą i pytanie dlaczego ? Według mnie powinna być za to kara jedna i każdy wie o jakiej mówię. Takie banowanie to jest tak samo jak z botami jeden zbanują a i tak to nic nie daje i te działania to mają na celu chyba pokazanie tylko " przecież banujemy boty " a na ch2 na sklepikach ulepow z m1/m2 po 200x , to banowanie to jedna wielka ściema.

Z innej beczki. Czy team nie potrafi zablokować tego spamu na pw o sprzedawaniu yang? Bo wydaje mi się jakby te osoby miały pełną zgodę na takie działania. Od miesięcy na czacie jest o to spam, teraz znów zaczęło się na pw to samo. Nie wiem czy ktoś ma za to jakieś korzyści ale to już jest żałosne bo każdy to zauważa i byle idiota do tego dojdzie, że coś śmierdzi.

• Rozmowy serwera Etolin

Po wczorajszym dniu nasuwa mi się pytanie i mam nadzieję, że ktoś potrafi na nie odpowiedzieć. Czy członkowie gildii " MAFIAS50 " są jacyś [ciach]? Sami się nakręcają na czacie, logują po kilka kont żeby spamować i myślą, że kogoś to śmieszy jak udają durniów za przeproszeniem ? Jakiś członek niech się do tego odniesie bo nie wiem czy brakuje mam kilku kabelków w główkach czy co ? Moderator Ascoran:Wyciąłem niestosowne wyrażenie.

• Było info, że wyłączają serwery czy najzwyczajniej padł ? bo nie zauważyłem nic na czacie

• Włączyli serwery żeby po chwili znów wyłączyć, pewnie coś nie pykło...again Każdy potrafi zrozumieć zapowiadane przerwy ale goście takimi akcjami sami dajecie nam pretekst żeby was oceniać za pracę xd Moderator Ascoran:Połączyłem posty.

• Haha koniec przerwy, sklepiki wystawione, gotowy człowiek do expa a tu szutink dołn xd

• Rozmowy serwera Etolin

O to, że będą w IS to bym się nie martwił. Przecież to okazja do takiego zarobku, że szok

• Rozmowy serwera Etolin

Na bank obchodzą nasz wasze rozmowy w których szukacie na siłę atencji, jest takie stare przysłowie o krowie, jak znasz to ucisz buzke jak u Jokera bo nauczycieli przegonisz.

• Z tymi płaczkami na forum to prawda co mówisz tylko weź pod uwagę fakt, że niektórzy mają dziennie 2-3 godziny wolnego czasu i mogą pozwolić sobie na wejście na metka a takie przeciąganie z powodu powtarzającego się tekstu typu mamy problemy techniczne na naszym serwerze nie pozwala na to. Od razu mówię, że nie mam na myśli osób które " bez metina nie potrafią fukncjonowac " tylko o osobach co chcą wyłącznie wejść i przeczytać ksiegi, oddac biologa czy nakarmić peta a, że jedna czy druga osoba m…