Search Results

Search results 1-20 of 154.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Brait - - Etolin

Jeśli ma ktoś chwilę to zapraszam, potrzebuję porady --> Game Guard bejbe

• Item Shop - dyskusja

Brait - - Porozmawiajmy o Metin2

Zastanawiam się po co 30% smoczych monet skoro płatność kartą nie działa.. Pobrało z konta, a tu wyskoczył bład, że nie można dokonczyc transakcji...

• Zmiany w grze - dyskusja

Quote from B4tman: “Teraz dzięki GameGuardowi nawet nie można odpalić przeglądarki bo wywala i metka i przeglądarke ;D Super zabawa D” Sądziłem, że tylko ja tak mam xD Wystarczy, że przeglądarkę będziesz odpalać z prawami administratora wtedy będzie ok

• Mnie najbardziej ciekawi czy metiny są już zaliczane.. Swoją drogą w nowościach była wróżka w m1 - podejrzewam, że u niej będziemy mogli sprawdzać ilość zbitych metinów, skoro jej nie ma to może ten event nie jest jeszcze aktywny

Jakby było 15 sm za jedną linijke to nie byłoby tak źle.. Denerwuje mnie to, że nigdy nic nie jest na bieżąco rozpisywane na forum bądź wiki..

Ale czegoś tutaj nie rozumiem, po zrobieniu misji kupiłem klucz z is który odblokowuje 3 linijki ale jednak to nie dziala... ktos to juz robil?

• Item Shop - dyskusja

Quote from banittoo: “jest rzeczywiście przepraszam za niedopatrzenie ale i tak jest to nie za fajne tylko pd wiecej Edit Mam jescze jedno pytanie może ktoś z was wie czy można czekoladowe serce albo amulet łączyć z miksturą 100% exp ?” Pierścienia półksiężyca z miksturą zarania nie mogłem łączyć więc podejrzewam, że tutaj tez tak bedzie

Quote from VIII: “Są mocarze, którzy na ripostę wkładają po 10-17 punktów skilli po czym dochodzą do wniosku, że jak wbiją ten skill na P to nie będą mieli czym wbić dopalacza. Wtedy przydaje się taka opaska zapomnienia by jednak robić siódmy skill księgami, a punkty zachować na ósmy. Kilka opasek taniej wyjdzie niż IS.” Dobrze rozumiem tylko sęk w tym, że nie mogę cofnąć opaską mojej riposty, a szkoda mi wydawać 49sm zeby cofnąć skil na kilku punktach...

Błąd: Gdy w wyszukiwarce w is wpisuje się szukane słowo to klawisze działają na postać np: podczas wpisywania nacisne P to wyskakuje mi okno peta, gdy wpisze I wyskakuje okno ekwipunku - nie wiem czy już to bylo i czy ktos to pisał. Druga sprawa to oz riposta, w jakim celu ona dropi skoro riposte można cofnąć jedynie zwojem z is za 49sm..

• Item Shop - dyskusja

Podejrzewam, że maski za 19 sm będą może na tydzień, a kostiumy na pewno będą z bonusem...

• Będzie dzisiaj wojna królestw na Etolinie??

• Hmm niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, event z kartami się skończył i jak bylo napisane nagrody można odebrać do 7 dni po zakończeniu eventu, więc czemu stół okey dalej stoi, a szkatułki okey nadal są na sklepach?

• Rozmowy konTROLLowane Etolin

Brait - - Etolin

Będziemy grać w gre

• Quote from Mleeko: “ To zależy na czym Tobie zależy Biorąc nemerę masz małe ryzyko - 12% antymagii 7% berka - antymagia zadziała wtedy, kiedy ktoś ma te 62% abs na Ciebie ( licząc, że masz 2x kd ) jeśli ktoś nie będzie miał danego abs, antymagia i jej działanie kończy się na ikonce i zostaje 7% berek ” Dlaczego zadziała dopiero gdy ktoś ma 62% abs?

• To powiedzcie mi na postać magiczną najlepiej robić razadora bo ma największą ilość berserk i antymagii tak? Jeśli sie myle to proszę o sprostowanie

• Item Shop - dyskusja

Raczej wątpie czy cos sie szykuje to po prostu święta, od nowego roku znowu jeden event górniczy na jakiś czas i tyle

• Item Shop - dyskusja

Nie za dużo tych ofert w is..? To chyba przesłanka, że przez kolejnych kilka mies nie bedzie w is szczeniakow ehe

• Item Shop - dyskusja

W czwartek miałem ostatni z 5 kuponów do darmowego kręcenia, pojawiło się koło a kręceń darmowych nie ma..

Liczę, że jednak gdzieś tak do 21 otworzą serwery i bede mógł zacząć expic

Quote from Ariswar: “Czytam tutaj te wypowiedzi i stwierdzam że piszą tylko podenerwowane "dzieci". Jest konserwacja/aktualizacja występuje jakiś błąd ( kto ich unika !? ) i od razu wielki lament. Tak może każdemu po 10 zmianek + ? Z tego co obserwuje to forum to albo "płacz" że nic się nie dzieje, jak się dzieje to zawsze źle, a jak już wyjdzie coś dobrego to znajduje się jeden z drugim "co tak długo". Może weźcie się do pomocy napiszcie jakieś podanie i działajcie w tym kierunku aby Metin2 wyg…