Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Troszkę porażka

Podróżnik - - Porozmawiajmy o Metin2

Czy to aby nie lekka przesada? Ubiłem koło 30-40 metinów cienia (mam 54 lv) i koło 10-15 metków diabła, zero talerzy, każdy metek ubity z rękawiczką. Kiedyś pamiętam, nie wiedziałem co to jest rękawica, a szkaty amora i tam podobne leciały jakoś, kilkanaścia sie zawsze wydropiło. Nie polecam serdecznie, szkoda dawnych czasów

• Miło by było według mnie, gdyby najsilniejszym skillem nie było duchowe wojownika. Wojownikami gra hmm.. 50% wszystkich graczy? Więcej? Gdyby największe rąbnięcie było przynależne archerowi lub healerowi więcej osób by się na nich kusiło Oprócz tego usunięcie zwiększenia ataku i zastąpienie je czymś innym (buff na szycie, odpowiednik buffa na kryta u smoka? Cokolwiek innego co by działało?) powinno być priorytetem, a nie jakieś jajka ze zwierzaczkami, szarfy i tak dalej, ale o tym chyba było tak…

• Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:50 Ekwipunek (EQ): Broń - rib sr32 kd kryt/penetra+3 Zbroja - smocza+9 1500pż kd speed i def+3 Hełm - żelak+9 Tarcza - okrągła+8 Bransoleta - białko+9 full przetop czyste Buty - 1500pż Kolczyki - ebo+9 full przetop Naszyjnik - 1500pż Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - m4 Berserk - m5 Szarża - 1 Trzystronne Cięcie - 1 Wir Miecza - 12 Status Postaci: WIT - 75 INT - 3 SIŁ - 83 ZRĘ - 3 Poziomy dodatkowych umiejętności: * Jeździectwo - Militar Dow…

• Aura pięć razy droższa od pozostałych KU jest jedną z najgorszych patologii, dzięki temu drastycznie stanieje, a wy już widzicie w tym problem,że nie będzie po co chodzić na metki..?! Błagam was ludzie, zwykły gracz, wojownik, z przeciętnym eq (powiedzmy uzbierał sobie na srebrną +9, ale na ebo+9 już go nie stać) Nie ma żadnych szans na rozwinięcie swojej postaci, gdy 10-15 aur miecza jest warte wiecej niż całe jego eq. To jest pierwsze od dawna wsparcie dla niższych lvli, a nie jedynie wymagaja…

• Mówię wam, słaby pomysł ze słodyczami i super expem podczas finału mundialu, po prostu nie skorzystam, będę oglądał, szkoda, poświęciłbym te pare godzinek, gdyby były w innym terminie. Fail i tyle