Search Results

Search results 1-20 of 121.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• NeWorldOrder

Rook - - Archiwum

Otwieram na prośbę

• Densetsu

Rook - - Archiwum

Zamykam prezentacje z powodu braku aktywności.

• Mówie Ci że,

Rook - - Archiwum

Quote from Beldwik: “Witam Cię Rook! Siema :) Ulubiona Piosenka ? Mówisz o pokoju....Czy ty nie widzisz, że sa tacy, którzy chcą, żebyśmy pozabljali się. Ulubiony Film ? 50 Twarzy Grey'a :D Ulubiona postać ? Dr Greg House. Masz pożyczyć parę yang^^? Nie da rady, sam żyje na kredycie :D Dlaczego Moderator Forum ? Bo tylko tutaj odnajduję ciepło :) Lubisz mnie ? Bardzo. A jak bardzo ? Może kremówkę ? Nie mam! Wrócę !!! :phatgrin:No chodź. :stick: ”

• Rook- I'm an Albatraoz!

Rook - - Archiwum

Quote from Colore: “No Cześć Cześć ilutratorko magazynu :) Choinka już ubrana? Nie mam choinki, całe święta pracuje 24,26.12...Więc po co? Co byś chciał dostać pod nią? Jak wyżej spokojny dyżur :P Wolisz dawać czy dostawać prezenty? Dostawać zdecydowanie!”

Rook - - Archiwum

Quote from Orestes: “hejo Hej ciastko! Ulubiona pora roku? Lato! Blondynka, brunetka a może ruda? Ojej...Niesprecyzowane. Zapraszamy na casting. Co Cię uspokaja? Przytulanko :D Czego się boisz? prądu- nienawidzę :D Co w życiu jest dla Ciebie najważniejsze? Pasja, miłość!, pieniądze :D Gdybyś mógł zacząć od nowa swoje życie poszedłbyś tą samą drogą? Zdecydowanie! pa :)”

Rook - - Archiwum

Quote from Haborym: “Witaj Co Ci się najbardziej podoba w Świętach Bożego Narodzenia? Śledziki w pracy, na uczelni itd. :D Lubisz tradycję, czy jesteś bardziej za nowoczesnością? Nowoczesność. Puszczasz w sylwestra fajerwerki, czy raczej obserwujesz innych? Puszczam. Chodź w tym roku am dyżur w pracy...będę cerował urwane paluszki :3 Papa :beer:”

• Hej! Jak samopoczucie? Plany na weekend? Zima sprawia radość czy przykrość? Jakaś piosenka na dziś..? Pozdrawiam serdecznie.

Rook - - Archiwum

Quote from Colore: “Cześć! Hej! Co słychać? W porządeczku, układam się do snu. :-) Jak myslisz będzie w tym roku śnieg? :D Prawdopodobnie całkiem niedługo. Tęsknisz za latem? Oj bardzo. Nie przepadam za zimą. Co chciałbyś dostać od mikołaja? Spokój ducha i trochę wolnego.” Quote from Haborym: “ Hejo Hej Jak tam samopoczucie? W porządeczku. Ulubiona pora roku? Lato! Zacząłeś już planować sylwestra? Oczywiście, służba po ciemnej stronie miasta, moja p. kierownik zaplanowała go za mnie. ” Quote fro…

Rook - - Archiwum

Quote from Sheyna: “To będę pierwsza w tym sezonie! Witam na pokładzie. Dlaczego zdecydowałeś się na powrót? Stęskniłem się za Teamowcami Kto jest Twoim ukochanym smrodkiem i dlaczego jestem to ja? A jak powiem, że nie jesteś ? Sposób na chłodne wieczory? Grzaniec. Co najbardziej lubisz w pracy na forum? Koleżankę supermoderatorkę Piosenka na dziś? Dziś pora na Mydlane Banki Nie mam weny... ale jeszcze tu wpadnę! Zapraszam ”

• Domine

Rook - - Archiwum

Otwieram na prośbę użytkownika.

• Rev3nge

Rook - - Archiwum

Zamykam i przenoszę do archiwum z powodu przedawnienia tematu.

• Prezentacja Gildii DezerterSQAD

Rook - - Archiwum

Zamykam i przenoszę do archwum z powodu przedawnienia tematu.

• NeWorldOrder

Rook - - Archiwum

Zamykam i przenoszę do archwum z powodu przedawnienia tematu.

• Zamykam i przenoszę do archiwum z powodu przedawnienia tematu.

• Zamykam i przenoszę do archiwum z powodu przedawnienia tematu. Otwieram na prośbę autora tematu.

• MemoriesTeam

Rook - - Archiwum

Zamykam i przenoszę do archiwum z powodu przedawnienia tematu. Otwieram na prośbę uzytkownika.

• Mythology !

Rook - - Archiwum

Zamykam i przenoszę do archiwum z powodu przedawnienia tematu. Urząd Moderatora wyciąga temat z archiwum na wniosek pisemny użytkownika

• Domine

Rook - - Archiwum

• Gildia UnitedDevils- Zaprasza

Rook - - Archiwum

• TAURI : Ukryty Wymiar-Rekrutacja OTWARTA

Rook - - Archiwum