Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from RevWolt: “Na Jawie jak zbiłem jednego metina 90lv to z obstawy poleciało 70 blasków ;d ” Ja nie widziałem w red lesie takich metinow nigdzie indziej na diumarze ich nie było tylko na ognistej ziemi. A w red lesie byłem 3 min po zrzucie

• Pomijając fakt że ZUO i OX podczas trwania BLASKÓW. To wyszło to nawet dobrze, nie spodziewałem się że metiny i bossy będą dosłownie we wszystkich lokacjach. Od blisko paru lat nie widziałem tak dobrego ZUO które jakby nie patrzeć organizowała jedna osoba. Te metiny były nawet w m1/m2 każdego królestwa! Nie rozumiem tylko dlaczego na ognistej było w paru miejscach zrzucone aż 20 metinów w jednym.. (policzyłem po ku które zbierałem choć i tak było ciężko wszystko zebrać) Mam dobry komputer, ale l…

• Zmiany w grze - dyskusja

Forfa - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Supreme: “Quote from Ritchie: “Quote from Supreme: “O co chodzi ze smokiem, cycem i rubinum? Tak z detalami. ” - Rubinium - nowy serwer Metin2.pln, który wystartował w czwartek - Cycu - twórca cheatów do Metin2.pln, który wystartował na serwerze Rubinium w czwartek i jest aktualnie top1 dzięki swoim cheatom - Smok - został zbity przez Cyca w 2 minuty w trzecim dniu istnienia serwera No i patrząc po rankingu i po szumie dookoła sprawy, to każdy wie, że Cycu cheatuje, a Cycu ma się dobr…

• CZEMU NIE DROPIA BLASKI

Forfa - - Archiwum

Nawet prościej można odpisać, bo to urodziny a ty co masz świętować? Pierwsze 3 dni?

• Pominąłem fakt że ox i zuo jest podczas BLASKÓW co jest niesprawiedliwe co do serwera Jawa i Etolin. Lecz obchodzi mnie fakt dlaczego Diumar został okradziony z jednej tury (tak naprawdę 3 rund OX)? @Vespa @Ingolf

• Na serwerze Diumar dzisiaj odbył się tylko 1 konkurs OX. Zostały przeprowadzone tylko 3 gry dla każdej z poziomów, a miały być po 2 rundy dla każdej grupy poziomowej. Więc?

Coś chyba poszło nie tak 86c303dcbfa283b7.jpg

• Item Shop - dyskusja

Ta szata aury to dodatek tylko i wylaczenie pod krecenie kolem w IS ja pie....

• Robię temat w którym można wypisywać błędy które powstały/są dalej nie naprawione. - Zmiana kanału - Nie pokazujący się % w automiksturach/autopotach - Szkło handlu zakładka kostiumy - Potworne TRIO - Błąd związany ze skrzyneczkami losu wypadają inne przedmioty niż te które powinniśmy dostać. - BRAK MOŻLIWOŚCI USUNIĘCIA PRZEDMIOTÓW EVENTOWYCH (medal smoka/czarny koń) - Logowanie przez platformę STEAM - Nie działający pierścień teleportacji (w niektórych lokacjach) - Drop smoczej fasoli z metinów…

• Blaski na 46lvl

Forfa - - Pytania i Wskazówki

Quote from Antiko97: “To bardziej v1. Bo bez nno nie ustoje tam tak blaski na nowym dzisiaj od 17 do 21 zamierzam z jakieś 300 szt drop ac ” To idz przed światynie hwang na deski, w v1 nie ustoisz na bo nie ustoisz więc to jedyna opcja.

• Item Shop - dyskusja

Gra upada i to coraz szybciej niedługo będzie łączenie, wprowadzenie zaraz po otwarciu wszystkich dostępnych skrzynek które mogą dać nam bardzo dużą przewagę dla osób które po prostu mają dużo kasy to nie zbyt dobrych krok dla osób które po prostu chcą sobie pograć w metina. Nigdzie nie widziałem czegoś takiego u innego wydawcy. Pomijam fakt koła losu i tych eventów początkowych.

Mnie najbardziej ciekawi fakt ze sam art wstawił temat z tym ze chce aby kontakt z graczami a wsparciem był lepszy zadawaliśmy pytania na które nie otrzymaliśmy odpowiedzi temat został zamknięty a na forum nic się nie zmieniło, dalej art ma nas w 4 literach aktualizacje wprowadzają kolejne bugi a nowy serwer to same boty i tracą na tym osoby które niby chciały sprobowac od nowa i jak maja niby sprobowac? Ktoś wgl zajmuje się tym serwerem?

Quote from Art: “Drop pieczęć Białego Lwa ” Jestem tak doświadczony że wiem że to będzie dropić z metinów i bossów, ale brak profesjonalizmu z twojej strony Art to nic nowego.

To serwer na tureckich zasadach. Więc jest on tylko dla turcji i nas czy dla całej społeczności?

• W opisie eventów na lipiec na forum jest błąd heksagonalna szkatułka będzie dropić z potworów nie bossów i metinów, to chyba by było lekką przesadą

• Bez urazy ale bardzo słabe te eventy na rocznice, po 2h blasków, heksagonalne szkatułki? Czerwone czyli te najgorsze ebonitowe szkatułki? OX z pd na 30 min? i Manwoo? z szkatułek latają potwory lub poty. Jedyna atrakcją to ZUO. Lecz jak bedzie ono wyglądać tak jak zawsze to tak naprawdę jakby rocznicy nie było.

• Quote from JestMoc: “Krążą pogłoski, że gdy uciekła przed okrutnym żółwiem wpadła do lochu bezlitosnie agresywnych małp, po pojmaniu jej doprowadziły ją do niejakiego Lorda i od tego czasu zmieniła diametralnie swoje życie. ” youtube.com/watch?v=atB0JMl-m5k

Ktoś pytał o ogonki + z metków 45, jak był event gdzie 5 metków było w 1 to troche je biłem na dolinie postacią 35 z tym 350% dropu, nie dropiło dużo. Ogonki mają specyficzny drop raz z tych ''5'' metków poleciały np 3 ogonki, a raz nie poleciał żaden. Dodam ze specjalnie zbijałem obstawę i dawałem radę tylko i wyłączenie dzięki kolczykom 200 deffa inaczej nie dałoby rady ustać.

• Szukam buffci z monolitu (s12) zaginęła 5 lat temu na pustyni i dalej ją żółw goni. Odezwij się

Quote from belfegor1987: “hej a moze by tak GF dal mozliwosc wylaczenia animacji skilow tak zeby postac odrazu zadala obrazenia a nie zeby trzeba bylo czekac jak sie skonczy animacja??ciekawe czy daloby sie takie cos zrobic? ” Nie