Search Results

Search results 1-17 of 17.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Liga Wojen Gildii ! *Omówienie*

MrMinaram - - Samos

Myślę że to fajny pomysł , próbowałem coś takiego zorganizować na Feniksie, jednak ciężko żeby coś takiego wypaliło . Powodzenia życzę w tym pomyślę, i mam nadzieję że się uda ! A co do zasad , myślę że dwie wojny to trochę mało . Powinno być tak że np jest 5 wojen , każda za 1 pkt . Przynajmniej ja tak myślę . Dozwolone są rosy , błoga itp ? Co z terminami? Umawiamy się na jeden konkretny czy jest np możliwość jednego nieprzybycia czy coś takiego , i przełożenia wojny na inny termin ?

• Wybór EQ - item vs. item

MrMinaram - - Archiwum

Quote from Triangel: “Co lepsze truta sr 37+9 z kd czy truta sr 49+6 z kd ????” Lepsza będzie ta +9 . Ale jeżeli byś wbił tamtą na+9 to już cud miód . Pytanie tylko , czy chcesz bawić się z ulepszanirm .

MrMinaram - - Archiwum

Hm . Powiem Ci może jakie eq by było najkorzystniejsze : Bambus śr 30 + Czapka na 61 lv najlepiej nawet +4 z 20 dt , jak nie to jakakolwiek 20 dt . Stal 1.5k pz, 5-10 do pz i najlepiej cos na strzaly ( kd speed uchylka unik ) Kozaki nawet +4 1.5k pz Cos w stylu lwia +9 20 dt Branza z lez 1.5k pz i najlepiej cos na dt . Ebo 10/20 dt Perlowy pz + najlepiej strzaly . Do buffowania eq z intem , kolce z lez itp .

MrMinaram - - Archiwum

Quote from Draco666: “Przedmiot 1 : Parta +9 all kd +4 Przedmiot 2 : Bojowy +9 all kd +4 Przeznaczenie : pvp (body 65 lv) ;)” Dla bodego bojóweczka . Chociaż , dobry wojek ma dwie bronie , ktoś ma full miecze, zakładasz 2 ręke i rzeź:>

MrMinaram - - Archiwum

Lezki beda lepsze . W srebrnej wbij chociaz 10 lud ,ale moim zdaniem szkoda wgl mixowac srebrna.

MrMinaram - - Archiwum

Z bronią taki urok woja . A co do eq to chyba już musi on zdecydować . Jeżeli chce kosić Twoje eq , a moje na zadymy .

• Quote from ZorakoPL: “Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci: 35 LvL Ekwipunek (EQ): Broń - Rib +9 20 sr kd kryt +2/ Fms +9 29 sr kd +3 exp Zbroja - Zelazna +9 2k hp 50 do ataku Hełm - Zelak +9 Tarcza - Pieciokatna +7 Bransoleta - Srebrna +9 Buty - 1k hp Kolczyki - Ebo _4 Naszyjnik - 1k hp Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - M2 Berserk - M2 Szarża - 0 Trzystronne Cięcie - 0 Wir Miecza - 0 Status Postaci: WIT - 25 INT - nic nie dawane SIŁ - 94 ZRĘ - nic nie dawane Dodatkowe informac…

• Gdzie i jak efektywnie expić Surą?

MrMinaram - - Archiwum

Quote from Vasirion: “Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci:44 Ekwipunek (EQ): Broń - fms+9 sr 32 sila +8 2xkd+3 potwór i smierci Zbroja - yy +4 1,5k hp 2xkd+3 (była +8, zużyłem 10bodzi i +4) Hełm - wyzywający+7 Tarcza - okrągła+6 Bransoleta - miedziana 1k hp Buty - skórzane 1k hp Kolczyki - ebo +9 czyste Naszyjnik - ebonitowy 1k hp Poziomy umiejętności (skilli): Czarowane Ostrze - M2 Czarowana Zbroja - M2 Rozproszenie Magii - 0 pkt Smoczy Wir - 1 pkt Strach - reszta pkt Uderzenie Placem …

MrMinaram - - Archiwum

Pod pvp ładnie pięknie , ale na zadymach padnie na skilla . Zobacz co robią archerzy na zadach . A lwia musowo z nno . Mając 21% omdlenia w eq omdlenie z hita co chwile mi wchodzi, przy nawet 8 % jest to samo . każdy wp go złoży hitami No i 2 bronie, trafi Ci się ktoś z full na miecze a bez abs na 2 ręke to zakładasz 2ręke i miazga .

MrMinaram - - Archiwum

Quote from ferguson1234: “Acha. Dobra , teraz mam kolejne pytanie Dotyczące eq pod PvP. A więc mojego bieżącego eq nie będę podawał, gdyż wiem ,że trzeba zmienić wszystko . Do rzeczy więc chciałbym się dowiedzieć jakie itemki bym miał kupić jaką broń itp. mam 78 lvl ... wojownik mental ...” A więc : Broń - Parta + 9 10 lud i jakiś bojowy 10 lud ( wojownik powinien mieć dwie bronie ) Zbroja - hmm , stal+9 najlepiej 1k pż i 2x abs 10% ( np miecze i sztyle ) Hełm - Maska strachu 10 lud ( przydało b…

MrMinaram - - Archiwum

Quote from Damian88zmc: “Mam pytanie wie moze ktos co bedzie lepsze czy demon bez bonow +1 czy bambusowy dzown +6 umy +15 oczywiscie do pvp :)” Demon o wiele lepszy . Ma większe obrażenia magiczne+ % na ludzi

• Quote from BaCu: “Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:70 Ekwipunek (EQ): Broń - rib+9 sr 37 kd kryta+3 potwora+4 pozostale bony slabe Zbroja - smocza+9 1.5k hp 10pz reszta nieistotna do expa Hełm - strachu 7 Tarcza - lwia+9 nno 8witala Bransoleta - srebna+9 20dt 10pz reszta slaba Buty - deszczowe+6 1.5k hp Kolczyki - ebony+9 20dt 20mist 20zwierz 10 strzly 10dworeka Naszyjnik - kryszt+6 1.5k hp Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - m6 Berserk - m5 Szarża - m4 Trzystronne Cięcie - 1…

• Quote from Skarbeczka: “Zaczyna się robić ciekawie. Od 30. lvla można oddawać zęby orka, a od księgi klątw ” Powinno być " a od 40 lv księgi klątw " . A poradnik super Nie powiem , nabrałem chęci na stworzenie takiego szamana

• Horrory, jakie polecacie?

MrMinaram - - Hydepark

Kolekcjoner ( 2013 )

• Filmy dające do myslenia ?

MrMinaram - - Hydepark

Jeszcze mi się przypomniało . Zielona Mila - świetny film

• Filmy dające do myslenia ?

MrMinaram - - Hydepark

" Most " [video]https://www.youtube.com/watch?v=yRXkGdpss6o&feature=youtube_gdata_player[/video] " Requiem dla Snu "

• Seriale... Czyli co oglądacie?

MrMinaram - - Hydepark

W11 i Death Note