Search Results

Search results 1-20 of 54.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• King of ETOLIN

Gildarts - - Etolin

17. xAduu ha, zgłosili jego post i napisali że to nie On no to skasowałem, przyznaję się! nie znam Was po kontach z gry

• Eventy na Negros - nasze wrażenia

Gildarts - - Negros

ja tam osobiście tęsknie najbardziej za Kamieniami Glyph i blaskami

• zamykam, zostawię w celu informacyjnym

• Seriale... Czyli co oglądacie?

Gildarts - - Hydepark

tajemnice II wojny światowej - Bogusław Wołoszański Dexter Sherlock Gra o Tron Krymynalne Zagadki Kości i zacząłem, ale jakoś mi nie podeszło Arrow Herosi

• Domine

Gildarts - - Archiwum

przeczyszczono, przypominam iż nieuzasadnione opinie będą kasowane

• Item Shop - dyskusja

Gildarts - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote: “a próbowaliście biegać w tych z lasu? Bo taktyka na zdejmowanej rękawicy wiadomo jak wygląda, natomiast IS-owa działa NON STOP. Może tu jest pies pogrzebany:P ” ta różnica wg mnie najlepiej objawia się na skrzynkach, gdzie nie ma czasu żeby ściągać rękawice drop nie tyle co z metinów, a nawet z mobów jest lepszy na łapce z IS

• Wybór EQ - item vs. item

Gildarts - - Archiwum

wybrałbym drugi miecz, bo to typowa klasowa, mocna broń

• Body i exp buffa do 75.

Gildarts - - Archiwum

najlepszy exp na 72 jest na kluczach w DT, ale trzeba mieć niezłą krzepę i internet żeby tam wystać Czeka Cię długa przygoda w v2 Ja osobiście dobiłbym ten 75, a szamance tylko lvl do ślubu.. następnie wklepałbym jej ten 75 na DT/ Metinach na równej Ja wiem że norma to 75 bo grota :p, ale tym 75 niewiele tam zdziałasz :p Będę w ciebie wierzył.

• Selfish

Gildarts - - Archiwum

gruntowne czyszczenie

• Quote: “Klasa postaci: Sura Broń (WP) Poziom postaci: 75 Ekwipunek (EQ): Broń - Zatruty Miecz + 8 ŚR 41 KD +4 Zbroja - YY + 9 2k pż 10% do pż kd +4 (Speed, uchylka) Hełm - Rogowy + 8 Tarcza - Lwia Tarcza + 9 polecam jakąś tarcze 12 int, najlepiej z blokiem :rolleyes: Bransoleta - Srebrna + 9 może jakaś bransoleta z łez nawet +6 z jednym bonem 10% do pż? Buty - Buty Feniksa + 9 2k pż Kolczyki - Ebonitowe + 9 obowiązkowo kolczyki z łez +9 Naszyjnik - Ametystowy + 1 2k pż na razie może zostać, choć…

Gildarts - - Klasy Postaci

strzały nie działają na metinach 70.. no chyba ze bijesz je z spotem na głowie każdemu poleciłbym fenki jako buty do końca gry

• Gdzie i jak efektywnie expić ninją?

Gildarts - - Archiwum

Quote: “Klasa postaci: Ninja Dagger Poziom postaci: 81 Ekwipunek (EQ): Broń - Simki +9 10 przeszywka 3 kryt 8 wit chakramy ze śr Zbroja - Stal+9 1,5k pz 15 sztylety zbroja z KD Uchylenia +4 Hełm - Kolcza+9 8 otrucie hełm na 60 lvl +7 do +9 Tarcza - Sokol+9 NNO 6 blok mamy blok tego się trzymamy Bransoleta - Z lez +9 1,5k pz 20 DT Buty - Fenki +7 1,5k pz 5 kryt 10 miecze wystarczą Kolczyki - ebonitowe +9 20 ruch 10 DT Naszyjnik - Z lez +9 2k pz 15 miecze Poziomy umiejętności (skilli): Krycie Się …

• Quote: “Klasa Postaci: Wojownik Body Poziom postaci:80 Ekwipunek (EQ): Broń - Truta+8 sr 34 2dt 3kd+4 Zbroja - brak (mnisia+9 2khp kd speed+3 taka tam do biegania) Hełm - strachu+7 Tarcza - sokol nno 8zr 10dt 10zwierz Bransoleta - z lez +9 1,5khp 20dt 3szycie (10kryt wbudowany) Buty - fenki+6 1,5khp 10kryt 10sztylety 3omdl 6 2reka Kolczyki - ebo 20dt 5lud 6szty Naszyjnik - 1500hp slaby Poziomy umiejętności (skilli): Aura Miecza - p Berserk - g9 Szarża - pkt Trzystronne Cięcie -g3 Wir Miecza - p …

• Quote: “Sura Wp 54 Lv witam mam zamiar zrobic wp 54 lv jako dropka i zastanawia mnie build full int reszta sila oraz jak rozdac skille ostrze to oczywiste i do wyboru 2 z 3 zbroja/strach/rozpro(wszystko bedzie wbijane do p) i po 1 w palec i wir zastanawiam sie nad wbiciem rozpro zamiast zbroi (rozpro przyda sie na ksujow) co o tym sadzicie ? ” bulid mierny do PvP więc skoro ktoś miałby Ci sksuć już metin to i tak Ci sksuje.. z aurą czy bez weź zbroję, bij metiny bez zsiadania z konia, stawiaj na…

• ciekawe czy na nowym serwerze mają już skile na G

• Gdzie i jak efektywnie expić Surą?

Gildarts - - Archiwum

kowal, mapki.. śmiałe myśli póki co zajmij się zarobkiem, do 40 wbij w m2 bijąc metiny zazdrości/ na pustyni bijąc duszy :3 fms jakiś z 30 sr, choć jeśli będziesz chciał bić metiny w DT to i tak potrzebował będziesz 45+ zbroję, do 34 lvl kup/zrób +9 z KD bez bonów i tasuj zmianami za 20 lvl, w sumie to samo możesz zrbić z bronią.

Gildarts - - Archiwum

tasuj tego +9 jesionka te 18 um czuć dopiero przy max EQ na ludzi, teraz jest tylko taka mała różnica.. drop metale z jajek, może podniesiesz wachlarz

Gildarts - - Negros

chyba zgodzicie się że to za wcześnie na podsumowanie, samo zakończenie eventu nie zostało jeszcze podane !

• wg mnie, stare rangi.. mimo że miały związek bardziej z dalekim wschodem niż ofertą gry, były bardziej klimatyczne :3

Gildarts - - Negros

samo ksucie dotyka chyba wszystkich, zaleca się godziny nocne, młodsi gracze już śpią a starsi nie mają siły