Search Results

Search results 1-20 of 453.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Filmy dające do myslenia ?

/Zuriel/ - - Hydepark

youtube.com/watch?v=LUGbtdPhPSk Moja wersja netflixowego teasera Wiedźmina, nie wiedziałem gdzie wrzucić

• Zmiany w grze - dyskusja

/Zuriel/ - - Porozmawiajmy o Metin2

Quote from Santonia: “Quote from Wiwek: “tylko dlaczego takiego kacu to szybko zbanowaliscie A tego cycu to jakoś nie potraficie zbanowac ” Ujawniając takie informacje dostarczyłabym wiedzę o tym, jak odwlekać słusznego bana, a tego chyba nikt nie chce? (poza cheaterami oczywiście). ” Rusz głową to się domyślisz czemu nie ma jeszcze bana, to nie jest takie trudne.

• Quote from RevWolt: “Quote from /Zuriel/: “ Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem ” I prawidłowo, zbijanie sklepików czy to blaskami czy bossami to rozrywka na poziomie 4 latka który coś robi a głębszego sensu jego zabawy nie widać. ” Czyli przez to, że ktoś ci zabił sklepik, popierasz oczernianie o kradzież? Coś mi tu nie gra.

Quote from Mentosx2: “Quote from /Zuriel/: “a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem ” widać ze +15, pseudoyoutuberze majowy. ” Nie, nie mam jeszcze nowej broni +15 Pozdrawiam, nie płacz to tylko głupi sklepik.

a42bba974fbe7.png Puść Gienka na m1, zostań za to złodziejem

• Owszem, zmieni. Bo jak ta banda partaczy zacznie coś majstrować przy shopach to całkiem się nie da wystawić sklepu lub coś gorszego napsują niż jest teraz. W kole jest miejsce dla shopów i żadna ochrona sklepików nie powinna być wdrażana.

• Quote from Jaacenty.: “Quote from AauaaaMetin2: “Quote from Jaacenty.: “Czemu nie można dodać opcji nieśmiertelności sklepów? Na etolinie co chwilę jakiemuś bohaterowi się nudzi i odpala generała, żeby ubić wszystkie sklepy.... to jest bardzo męczące i zniechęcające. ” juz widze postki 100 lvl z innych krolestw jak na zadymach co chwila sie w tobolki zamieniaja ja nie widze problemu , jest koło a nawet są dwa gdzie mozna stawiac shopy.sa ważniejsze rzeczy do zrobienia w tej grze a nie shopy ” to…

• Rozmowy serwera Etolin

/Zuriel/ - - Dyskusje Etolin

Grasz czy nie, jak ktoś pod twoim nickiem robi nieciekawe sytuacje, to łatka być może przylgnie do Ciebie, bo ty pod tym nickiem identyfikujesz. Mam ambiwalentne odczucia co do takich rzeczy, po prostu zawiść ludzka, typowe januszowo-polskie działanie po złości..

• Rozmowy serwera Etolin

/Zuriel/ - - Dyskusje Etolin

Quote from Naksen: “Wbijam na ten nowy serwer zrobić 1 lvl, zająć nick - zajęty. XD Pozdrawiam fanów i uprzedzam, że poza Etolinem to nie ja. edit Lol, ale zgranie! ” U mnie to samo, nawet nicki dropków pozajmowane. Ktoś się postarał

• Quote from Art: “Quote: “- Patrz pan, a może ludzie krytują tyle czasu model biznesowy nie dlatego, że sebastian potrafi dodać wymarzoną opcję do metka just like that, tylko dlatego, że model prezentowany przez oficjalny serwer jest dramatyczny? ;-) ” Odniosę się tylko do tego fragmentu, bo cały post praktycznie opiera się na podobnych argumentach: Czy to wg Ciebie jest spoko wyjaśnienie? Nawet jeśli wg Ciebie model gry na oficjalnym serwerze jest dramatyczny, czy stanowi to uzasadnienie i pełne…

• Quote from Art: “Quote from Extaza: “"Właściciele" privów to złodzieje, łamią prawo, tak samo jak gracze, którzy tam grają, dodając przy tym,że raczej nie grzeszą poziomem inteligencji, bo jak wiadomo tracą swój czas i pieniądze na coś, co i tak po kilku tygodniach zostanie usunięte,a Ci właśnie "privAciarze" z pogardliwym uśmiechem założą następnego priva, żeby z was naiwniaki kasę doić. ” Do tego właśnie się sprowadza. Usprawiedliwianie istnienia p-serverów, bo "oficjalny jest be i fuj".Nikt n…

• Quote from Santonia: “Quote from sklepsebka: “jeżeli porównujemy to w ten sposób to zacznijmy od stwierdzenia prostego faktu.. Właściciel który nie pilnuje interesu i daje się okradać zwyczajnie nie powinien się zajmować taką działalnością. Chcąc ująć przykład adekwatnie do sytuacji taksówkarz musiałby ukraść całą stację wraz z przysłowiowymi "gaciami" wlaściciela. W końcu kod gry jest teoretycznie całością pracy twórcy, prawda? ” Brak "pilnowania interesu" nie jest żadną odpowiedzialnością okra…

Quote from Art: “Szanowni Gracze, Mamy dla Was ekscytującą wiadomość! Już niedługo otworzymy dla Was nowy, niesamowity serwer! W końcu uda Wam się pograć we własną wersję specjalnego serwera otwartego w Turcji, z tym samym układem eventów pobocznych i trwałym eventem dusz. Nowy serwer Aruba zostanie otwarty 18 lipca. Dodatkowo, przez pierwsze dwa tygodnie od otwarcia serwera Aruba aktywujemy dla was Bonus doświadczenia +100% oraz podwójny drop, który pozwoli Wam idealnie rozpocząć rozgrywkę. Wię…

• Filmiki Diumaru

/Zuriel/ - - Dyskusje Diumar

youtube.com/watch?v=nYCsz-bzc3w

• Quote from VroeKilwaoz: “@Art mogę zgłosić się jako ochotnik, ale nie ukrywajmy o jakim wynagrodzeniu jest mowa jako oficjalny youtuber Gameforge metin2.pl ? Przykładowo 1h materiału miesięcznie I do tego około 20h strumykow z gry, familyfriendly content itd? Jest o czym rozmawiać czy jedyne co macie do zaoferowania to jakieś śmieszne smy? Pytam serio, I nie, nie napiszę na priv bo chce żeby ludzie widzieli czemu nikt nie chce nagrywać ” W sumie też chętnie się dowiem, co oferuje GF, z czystej c…

• Quote from Bellatrix: “Napisałem też, że działa to w dwie strony. GF jako firma musi się rozliczać ze wszystkich dochodów i wydatków, dlatego płacenie YTberom realnych pieniędzy jest nie po drodze. Tu nawet nie chodzi o to, że poniosą jakiś koszt ale większym problemem jest skonstruowanie indywidualnych umów, wystawianie faktur, PITów jak też egzekwowanie wywiazywania się z tych umów. Dlatego nie dziwcie się, że preferowany jest wolontariat czy też wynagrodzenie w wirtualnej formie (przedmioty z…

• Rozmowy serwera Diumar

@AauaaaMetin2 Nie śmiejmy się z cudzych niepowodzeń i banów, bo każdego mogło to spotkać. Nie od dziś uważam, że bany w dużej części nie są sprawiedliwe i życzę Beerusowi powodzenia, bo tacy gracze, którzy inwestują kupę realnej kasy w IS (zapewne nie tylko, ale ja nic nie sugeruję, nic mi do tego) na pewno czują się poszkodowani. Na zdrowy rozum: nawet mi, osobie która przez 4 lata złotówki na metina nie wydała, byłoby mega żal, a co dopiero osobie, która ładuje grube pieniądze. Troszkę empatii…

• Rozmowy serwera Diumar

Quote from Kombinezonek: “Quote from /Zuriel/: “Jakbym miał faktycznie 90 na dwurekę, to dopiero byłby wstyd mixowi tyle bić. ” Bez urazy, ale coś mi tutaj śmierdzi na kilometr Gość wstawia filmik z zadymy na której praktycznie nikt nie zadaje mu większych obrażeń a ty go nazywasz mixem? ” Pokazuję i objaśniam niejasności w zrozumieniu posta: "Jakbym miał faktycznie 90 na dwurekę, to dopiero byłby wstyd mixowi tyle bić." Byłby wstyd [metinowy wstyd] dla mnie (mixa), że tyle dostaję, gdybym miał …

• Rozmowy serwera Diumar

294082c6fd8ac.png Nie chce mi się więcej pisać o tym kto ile bije, dla mnie te liczby są bez znaczenia, jak was tak jarają to życzę powodzenia

• Rozmowy serwera Diumar

b64ff2424f5e4.png Po obejrzeniu filmiku szejkita postanawiam tylko to wkleić Na zadymce max ile widziałem to 6,5k Bić na afku i wklejać screeny, co to nie jest się PRO to faktycznie osiągnięcie. PS: Nie będę dla jakiegoś szczekacza odpalał się jak choinka, mixował kostiumów pod pvp na 20 minut, a potem z powrotem mixował na ogień i szycie/kryt nakładki. I 2k/hit wchodzi tak o, więc uważam to za dobry wynik. A jak się zapomni pozakładać nakładek i kostiumów z abs na szpony to już wchodzi tyle. 25…