Search Results

Search results 1-20 of 491.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rozmowy serwera Etolin

kryndor - - Dyskusje Etolin

Quote from Lucjusz: “Cała prawda o MafiiS50: Cała prawda o tej gildii jest taka, że na ten moment jest to JEDYNA ZGRANA LICZNIEJSZA ekipa na PLu. Co byście nie zrobili w eq i tak z nimi nie wygracie na ten moment. Mówię to jako obserwator, a nie jako fan czy coś. Żeby tutaj nie było wątpliwości. Zaczyna się dym, ludzie się muszą szukać, a oni mówią, że lecimy i tyle. Prawie zawsze maja przewagę liczebną no i oczywiście eq też na poziomie. Sorry, ale grając solo lub z mniejszą ilością znajomych t…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from kayohardcore: “Quote from kryndor: “Czyli neutralna ( i swoją drogą prześliczna ) @MaSensi z którą nigdy nie pisałem, już nie może wyrazić swojej opinii "postronnego świadka", bo jak popiera mnie, to znaczy że jest "pokemonem" xdd musicie się pogodzić z tym, że neutralna opinia ludzi popiera mnie, a nie was. A wy siebie nawzajem popieracie bo jesteście z #TeamAntyKryndor i wasza opinia nie opiera się na byciu obiektywnym, tylko na "propsowaniu" sobie tego co nawzajem sobie napiszecie,…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Naksen: “@MaSensi "hejka naklejka nie grałam 20 lat i chciałam wrócić, ale jednak nie wracam." "ASCORAN TY BRUTALU, JAK MOŻESZ MNIE NAZYWAĆ RANDOMEM?! JESTEM TYLKO NEUTRALNA!" Tydzień później poematy na pół strony, że cykada jest lepszy, niż całe Irre, jasno objęta strona i przytakiwanie jakimś trollom na 44 lvlu, gdzie szczyt potęgi militarnej reprezentuje dwóch dropów na gromiste po rękawiczkę z metków. Fajnie było śmiać się z multikonta Helio, ale robić swoje to walka o honor, akce…

• Rozmowy serwera Etolin

Czyli neutralna ( i swoją drogą prześliczna ) @MaSensi z którą nigdy nie pisałem, już nie może wyrazić swojej opinii "postronnego świadka", bo jak popiera mnie, to znaczy że jest "pokemonem" xdd musicie się pogodzić z tym, że neutralna opinia ludzi popiera mnie, a nie was. A wy siebie nawzajem popieracie bo jesteście z #TeamAntyKryndor i wasza opinia nie opiera się na byciu obiektywnym, tylko na "propsowaniu" sobie tego co nawzajem sobie napiszecie, choćby nie miało to nic wspólnego z prawdą ( j…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Zapach zwycięstwa unosi się w powietrzu mój przyjacielu. ” Jeszcze wygnamy sługi pomoru z m1!

• Rozmowy serwera Etolin

dRzhgsq.png 7h5sCyg.png PcwyUOC.png hahhah ata widze dobry z ciebie roolnik sam sie zaorałeś xddd

• Zmiany w grze - dyskusja

kryndor - - Porozmawiajmy o Metin2

@Varden kto jest za tym żeby wardena przenieśli na rubinium niech pisze hasztagi : #VARDEN_NA_RUBINUM #Awans_Dla_Vardena ps. może to da poniektórym gm-om do myślenia dlaczego tyle osób potrafi docenić pracę takiego vardena, a dlaczego na poniektórych wylewa się hejt xd

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Lexio: “widze ze na etolinie bez zmian. Jest jedna postac, ktorej cala gildia irre nie umie ubic, a irre bedzie na kazdym kroku klamac, ze sa w stanie xd. Nawet mi was nie zal ” Ale teraz mowa o cykadzie, a nie o moim szamanie, wiec juz dwie postacie

• Rozmowy serwera Etolin

youtu.be/0XKsBkDpcAY dym weryfikuje 4:42 i 7:57 oni bogami chcą być! Śmiechu warte!

• Ludzie, nie traćcie nadziei, pamiętajcie że w wielkich przeciwnościach tkwi piękno, wszakże to w ogniu hartowana jest stal! @Varden już czyta nasze wołania o pomoc! Wiktorio, zdajesz się tak bliska, nie jesteś li mirażem przez światło usnutym? Wardenie, czas powstrzymać wspólnymi siłami to szaleństwo! Wręczam ci mojego legendarnego dzwona do pomocy!

• Quote from Extaza: “Żaden GM i ich ilość nie zmieni sytuacji z botami. Na 1x zbanowanego bota przychodzi 10 następnych. To system banowania ssie pałę, jak zresztą całe GF. ” no to nie widziałeś vardena w akcji xd siły dobra tym razem zwyciężą! potrzebujemy vardena na rubinium to nasza ostatnia szansa!

• ludzie możemy jeszcze uratować ten serwer wystarczy pomodlić się do @Varden żeby go przenieśli na rubinium i on odeśle boty tam skąd przybyły- w samą otchłań piekielnych czeluści

• Rozmowy serwera Etolin

Pozdrowienia lorda Cykady: 75e2cf2c82ebcdda.png

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from ArixanBogiem: “Przejelismy kontrole nad Etolinem Sir ” @Michu Bandyci grasują w pobliżu m1 Wasza Wysokość. #JI

• Varden

kryndor - - Prezentacje Teamu

O wielki mistrzu Vardenie, oto wybiła godzina próby, czy zostanie Pan zesłany do czeluści mroku i stawi czoła botom na Rubinium? Tylko w tobie nadzieja...

• Rozmowy serwera Etolin

@Shadow Tak jak pisałem, na mnie lecą wszystkie kobiety w tej grze i oto dowód: BSjmfTw.png

• Rozmowy serwera Etolin

Powiem wam tak, sprytna zmiana tematu żeby odciągnąć temat od tego, ze @Shadow na mnie leci, ale nie dam się wam xd zresztą spójrzmy logiocznie, ja ujanwiam całemu światu coś co shadow ukrywała od wieków, czyli że jest we mnie zakochana po uszy, a wy zmieniacie temat specjalnie teraz i gadacie o jakimś blue eve, wmawiając innym nieprawde xd aha, jeszcze jedno w sprawie hot tekstów, to tak, taka sytuacja miała miejsce, tylko ze ja wam dałem FOLLOW-UPA ze wiem ze to spisek i przepisałem/ lekko prz…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “Fajne tłumaczenie jeśli miałbyś pewność,że to facet raczej nie pisałbyś hot tekstów.Oczywiście mogę się mylić pod warunkiem,że nie przeszkadza Ci pisanie "głupot",do faceta.. I tak nie wiesz kto to jest.Uznajmy,że to 4fun,za dużo atencji i sodówka za bardzo weszła.XD bajlando. ” No jakoś musiałem spowodować żebyśćie uwierzyli, ze wszedlem w wasz spisek xd Już 1 dnia się wydało, że to spisek i już tłumaczę jak to było: 1. zostałem zapytany co sądzę o użytkowniczce Aphro, bo sł…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Shadow: “A to nie przypadkiem dzwon uwierzył w super tożsamość "nowej" dziewczyny na 4um?xD Kto wyszedł na dzbana? ” Myślałem, że to dla wszystkich już tutaj oczywiste, że pewne rzeczy idzie wyczytać "między wierszami" i jak tak nagle zacząłem pisać sobie w superlatywach o jakieś lasce ktora się do mnie przypałętała, to raczej nikt (inteligentny) tego nie weźmie na powaznie. Albo że pojawiła się znikąd jakaś laseczka i pisze w samych superlatywach o mnie i o mojej gildii xd I faktyczn…

• Rozmowy serwera Etolin

Quote from Michu: “Quote from Eylis: “No I pożegnałam się z tobą, a ty dalej odpowiadasz.. muszę powtórzyć: Papatki (czyli nie będę z tobą dyskutować bo jesteś co najmniej śmieszna) ” Dobre dobre, to ja też przy każdej dyskusji będę używał słowa "Papatki", żeby zniwelować odpowiedz drugiej strony. #BystraEylis ” A tego zwrotu to nie używa się po to, by zaznaczyć że już więcej odpowiedzi ze strony tej osoby nie uświadczymy? xd przecież to ta konkretnie osoba się żegna, a nie ta druga xd ( logika …