Search Results

Search results 1-20 of 194.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• jak usune konto z 1 lvl w jinno to moge od razu zrobic nowe w shinsoo?

• Rozmowy serwera Etolin

akwarysta93 - - Dyskusje Etolin

witam czy na tym serwerze kowal pali itemy?

• Windows defender blokuje metina, swiezo po formacie na kompie tylko metek i przegladarka GG. 8d3e92e94cb63.png poczytajcie sobie co to takiego, czego to koreańce nie wymyśla Niezdziwiłbym się gdyby ktoś wpadł na wykrozystanie naszych komputerów do kopanai bitcoinów \ PS. dlatego wam się gra nie uruchamia

• nowy antycheat: - Detects modulation on module file - Detects modulation on fuction code - Provides data memory encryption - Detects and bans hacking attempts from DirectX - Bans illegal programs - Provides local analysis and logs on hacking attempts - Provides server logs on hacking attempts - Provides live report on hacking attempts powiem wam że ich sztandarowym obiektem w którym używany jest ich antycheat jest gra PointBlank w która grałem juz jakieś 7 lat temu i uwierzcie, że poziom ten sam…

• Quote from Extaza: “AntyCheat,który dodaje nam długi banner,którego nie da się zamknąć,czy zminimalizować. AntyCheat,którego można zamknąć w menadżerze zadań,nie spowoduje to crashu metina (a powinno), nie uruchamia się ponownie(a powinien) AntyCheat,który sprawił,że zaraz po przerwie nadal biegają boty Powiem wam,że GF już od dłuższego czasu samo się ora... Już nawet w tym wyręcza graczy... ” Powiem tak w czasie gry nie odpalisz czita musisz wylaczyc gre i wlaczyc injectorem. Antycheat wlacza s…

• Quote from Michu: “Wiadomość do @Arta Po 1.5h łowienia rybek z kolegą: 1. Jest kilka błędów np. a) klikasz na okno, nie masz 3/3 ani ukończonego czasu, zamyka okno i wyciąga wędkę b) klikasz na okno i porusza ci postać co równa się jednoznacznie z wyciągnięciem wędki i zamknięciem okna c) zarzucasz wędkę, pojawia się okno na 0.5s i wyciąga wędkę bez możliwości uczestniczenia w minigierce 2. Przy 3/3 jest około 8% szansy na złapanie ryby. Moim zdaniem jest to spowodowane tym, że wyciąga wędkę, gd…

• Quote from PaweleK8800: “Te łowienie za latwe ;D jak ktos sobie da makro w myszce zeby pod przyciskiem klikało 3 razy w ciagu 1 milisekundy .... to podczas lowienia zlicza 3 klikniecia na rybce i wylowione pomyslnie 100% za kazdym razem ;D ” to jest nic np. jak masz wykupionego premiuma dla myszek Bloody to możesz sobie nagrać macro i mieć free expbot 4ever

• eror kode 24010

akwarysta93 - - Archiwum

zaawamsowane ustawienai systemu > zakładka Zaawansowane i wydajnośc > ustawienia > zaawansowane > na dole z prawej kliknij Zmień i na górze po lewo odznacz ptaszka i daj OK możlie, że będzie trzeba resnąć kompa. Btw. masz dysk ssd? jakby co to pisz

• Quote from /Zuriel/: “Quote from holt22: “nie mogę odpalić metka włącza mi się Cheat Blocker potem wyskakuje okienko error 24010 co z tym zrobić??? ” Usuń boty ” podaj screen bledu

• eror kode 24010

akwarysta93 - - Archiwum

jak nie zadziała to musisz wyłączyć automatyczne przydzielanie pamięci dla dysku

• CIekawe jaka ma funkcje spelniac ten antycheat bo boty juz biegaja podejrzewam ze to zrobili to tylko pod siebie i po logach beda lecialy bany z manuala

• Quote from Marianello94: “Forfa dokladnie, handel yangami byl od zawsze i nagle co blokuja wszystkich? Z informacji jakie posiadam blokady kont handlowcow zostaly nalozone spowodu yangbugu i na moje pytanie o yangbug @Art sie nie ustosunkowal. Oczywiscie chcialbym odrazu sprostowac ze nie kazdy handlowiec korzystal z owego yangbugu, a mimo to otrzymali blokady na konta poniewaz istnialo podejrzenie o wykorzystywanie yangbuga ” XDDD no na bank odbanuja ich zeby mogli dalej handlowac XDDDDDDDDDD c…

• Quote from Art: “Quote from Marianello94: “Co sie dzieje, co sie dzieje o la Boga. Banujom wszystkich z all*** - same grube ryby - ola Boga ola Boga ” Oficjalne stanowisko brzmi: Kupno/sprzedaż złota za realne pieniądze jest zabroniona i każdy kto sprzedaje złoto czy to pośrednikowi czy samemu, a także każdy kto kupuje złoto może spodziewać się pociągnięcia do odpowiedzialności. Reguluje to OWK 4.3/4.4Co do poczynionych akcji, coś tam udało nam się ustrzelić Team działa sprawnie, powiedzmy, że s…

• Quote from Luciferian: “Co z kodami z Jemioły @Art ? ” kody sa przedluzone do 25 marca naucz się czytać, czego i kiedy IRC bedzie dzialac?

• Quote from VerffeTenCo3ma20stu: “@Ascoran wiesz może, czy planowana jest jeszcze 1 aukcja błyskawiczna? ” gosciu z tego taki hajs ze to co tydzien bedzie :)))

• Wyrabianie luku feniksa

akwarysta93 - - Archiwum

czy jest rozncia w pomyslnosci wyrabiania luku feniksa jesli uzywa sie +5 a +7 zoltego smoka?

• ja bym chciał laczenie pdkow :9 z mapek

• Quote from Misiaczek: “to jest losowe jaki + wyleci - szczerze mówiąc ale to najlepiej dropi na mapkach 90+ ” no nie jest zbytnio z żaru leca cały czas +7 juz wiem bo sprawdzałem a z innych _5 +6

• To wiem :0 tylko z których lecą +7 bo np z mroku leca same +5 ale dlasur +7.. z Nieszczescia np same szaty dla szamanki +7 i inne smieciowe kminisz temat

• z których metków dropi?:D